FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.02.07  21:02

    « Re: Re: Re: St?ra?e

    Kde sa Ti podarilo kúpi? gumi?ky do stiera?ov?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.02.07  20:54

    « Re: Re: Re: St?ra?e

    Ako sa Ti podarilo dat dole ten koniec.....aj ja som sa na to pozeral, ale neviem nakolko to mozem namahat... jeden koniec je volny, to som zistil aj ja.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.02.07  11:43

    « Re: Re: Koup?

    Jo,jo asi jsem blbej automodul jsou webové stránky, o kterých jsem nev?d?l. Pro srovnání cen je ur?it? dobré se na n? podívat.Dík za tip.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.07  21:26

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re:

    A čeština, alebo slovenčina by nebola(myslím návod na C-MAX)?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.07  19:26

    « Koupě

    Dík za odpovědi,
    možná budu vypadat jako imbecil, ale co je to ten automodul, to jsou webové stránky či co? Já budu kupovat auto v současné akční nabídce Gold Trend+. Takže už vidím jak se prodejce kroutí na co že bych chtěl ještě slevu, když akční cena je už tak dost nízká. Já myslím ale, že akční ceny dává přímo výrobce a že dealeři si i tak přijdou na velmi slušnou provizi, takže prostor, alespoň něco slevit mají.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.07  13:38

    « Re: Re: Re: Stěrače

    Radostná, velmi radostná zpráva. Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.07  11:00

    « Re: Re: Stěrače

    tak som vcera vymenil iba gumicky. teda len na stieraci pred spolujazdcom.
    na oboch koncoch stieraca je umelohmotna krytka, ktora ide vytiahnut. na jednej strane je pod nou schovany zahnuty hacik, ktory drzi gumicku stieraca. trosku ho vyhnut a cela gumicka ide vytiahnut. do listy nasunut novu gumicku, hacik pritlacit, krytky nasadit a hotovo. praca tak na 10 minut.
    este musim zohnat gumicku na soferov stierac, ten je extra dlhy...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.07  08:47

    « Re: Koupě

    Já to udelal takhle: kouknul jsem se na automodul. Zjistil jsem si kolik daji slevu na skladové zasoby. (Chtel jsem motor 1.6 TDCi). Tehdy byla 24%. Pak jsem šel do "sveho" forda. Řek jsem jim kolik chci slevu. Koukali na mě jako na vola a byli potichu. Zeptal jsem se jestli mám jít do jiného servisu. Koukli do kompu a řekli: máte štěstí zrovna máme dvě auta, barvy jsou dané (mimochodem mám tonic) s rozšířenou výbavou trend+. Jestli to chcete tak musíte IHNED zaplatit zálohu. Tak jsem moc neuvažoval objednal a druhý den zacáloval zálohu (asi 30 litrů). Jde přece o výprodej SKLADOVÝCH zásob! Pak jsem se zeptal kdy to bude a oni řekli že auto ještě není vyrobeno. Doobjednal jsem si ESP a roletky do oken. Sleva (i na doobjednávku) stále byla 24% z KATALOGOVÉ - neakční ceny. Tedy doobjednávka paket ESP+SGL5 za 15 místo za 20. Když jsem auto za cca 7 týdnu přebíral, tak jsem prohodil že i kolega z práce uvažuje o novém autu. Hned řekli že teď mají možnost na auto se slevou 22%. Kouknul jsem se na automodul a opravdu tam ta sleva byla.
    Ale se mi povedla pěkná slohová práce!
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 15.02.07  20:25

    « Re: Koupě

    IMHO:
    Já jsem obvykle rád, když je spokojen kupující i prodávající, ale v tomto případě zcela výjimečně si jsem jistej, že prodávající tě tolikrát a tak obere na servise v příštích min 2 letech, že žádná výše slevy není dostatečná.
    Rozhodně v tomto případě tlač na pilu na maximum. Potom si budeš moct aspoň říct, že tě ten servis nemusí tolik mrzet :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.02.07  17:48

    « Koupě

    Dobrý den,
    chci koupit nového Focuse Trend+motor 1,6 benzín . Včera jsem byl v autorizované prodejně a ptal jsem se, zda něco vědí o rozšířené výbavě na Trend+, tak jak už zde bylo naznačeno v několika příspěvcích.Koukali na mě jak na Marťana a že prý je to nesmysl, o ničem nemají ani potuchy a tvrdili, že do konce března vůbec nelze očekávat, že by se ceny nějak měnily nebo upravovali . V sobotu jdu k prodejci, domluvili jsme se, že mi udělá kalkulaci ceny. Vím, že se to tady asi už přetřásalo, ale myslíte, že je šance na "ukecání " nějaké slevy? Naznačoval mi, že by mi mohl dát grátis met. lak nebo kdybych si vzal skladovku, že i v tom případě by se dalo o nějaké slevě uvažovat, ale neřekl zatím nic konkrétního. Tak ho chci zkusit pozítří trošku poškádlit a uvidím,jak bude reagovat. Můžete mi někdo poradit, jaká je asi tak rozumná výše slevy, aby byly obě strany (kupující i prodávající) spokojeny? Děkuji za každou zkušenost.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.02.07  11:23

    « Bez nadpisu

    tafi ja mam sice inu, ale tango farba je dost bezna, a je to taka skor bordova, praveze ziariva je colorado red (ale to nie je metaliza)
    z metalizovych je najziarivejsia asi aquarius a potom asi sublime
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 15.02.07  07:47

    « Re:

    patl: Akorat nemluvej, seeesky :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.02.07  23:05

    « Bez nadpisu

    ma niekto farbu tango? nie je na zivo moc ostra - do ferrari? :)
  • « 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 14.02.07  21:43

    « Re: Re: Re: Re: Re:

    Peter Hunyadi A co podivat se trochu zpatky do fora? Original fordovy navody jsou tady [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.02.07  13:58

    « Re: Re: Re: Re:

    zdravim,prosim vas poslite mi adresu,kde by som mohol zohnat navod na obsluhu na C-max.dakujem
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.02.07  13:16

    « Havarijná poistka

    čaute.
    Zaujímalo by ma kolko Vás stojí havarijná poistka a u ktorej poisťovne?Prípadne či máte zľavu keď tam máte aj povinné zmluvné poistenie, prípadne iné zľavy. Ale hlavne ta havarijná.Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.02.07  21:47

    « Re: Stěrače

    chystam sa na to zajtra. mam taky pocit, ze idu vymenit iba tie gumicky. lebo okraje tychto stieracov su plastove, vyzera to, ze pojdu dat dole a tadial navleciem nove gumicky... ved ak sa mi to podari, tak vas budem informovat. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 12.02.07  19:35

    « Re: Re: Re: Re: Re: FF II

    Ja mam taky v kolonce "vyrobce" napsano Kolin, ale dle VIN je me auto vyrobeno v Saarlouis.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.02.07  13:22

    « Re: Re: Re: Re: FF II

    Aj ja mam v technicaku "vyrobcu" Kolin. Myslim, ze vsetky znacky tam uvadzaju hlavne sidlo...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.02.07  13:16

    « Re: Re: Re: FF II

    2 mm483 - dival jsem se do technicaku a mam tam uvedeneho vyrobce Kolin, ale pokud je vyroben fyzicky nekde jinde to nevim. Mam to z velkeho technicaku. Jinak mam FFII 2.0 TDCi kombi.
    Doplneno - koukal jsem na net a mas pravdu - vyrobni zavody v Evrope: Valencie + Saarlouis + od r. 2005 Petrohrad.
    Vice tady: [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…