FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.03.07  09:16

    « Re: Re: Re:

    A to jako chceš ty "denní světla" nahradit za "noční světla"?? Nebo kam je chceš nacpat??
    Když má auto denní světla, tak to neznamená, že má sadu na denní svícení a dasu na noční. To je název softwarové vychytávky.
    Dodat další sadu světel do auta samozřejmě de, ale přinde mi to úplně zbytečný. Navíc, pokud ti te voto, abys ve dne svítil slabšíma žárovkama, tak to už nebude vidět vůbec, kolikrát je problém ve dne poznat, že má někdo rozsvícený, i s těma "nočníma".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.03.07  07:48

    « Re: Re:

    Mě jde hlavně ale o ty přední světla, protože tak komplikovaná výměna + cena žárovek se mi moc nezamlouvá. Kéž by šly těma ledkovýma světlama nahradit mlhovky - bylo by po starosti.
    Ten Něměc je dobrý, otázka zda za tou mřížkou je to OK.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.07  23:39

    « Re:

    Zdenekold:
    takto to vyriesil jeden nemec.
    klik
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.07  23:29

    « Re:

    Zdenekold, presne to som sa snazil aj ja nejako vyriesit. predsa len nejake 12W ziarovky, pripadne LEDky to je nieco celkom ine ako 55W + vsetky ostatne ziarovky (palubovka, ECV, parkovacky, zadne obrysove)
    ale mam to riesene cez RELE kupene v servise FORD. svietia mi len predne. vsetko ostatne naskoci pri sere, noci, tuneli... funguje iba ak mas svetelny senzor. cislo toho rele, podla ktoreho mi ho v ich sklade nasli je niekde o dve-tri strany dalej v tomto vlakne. stalo ma 200 korun slovenskych.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.07  21:35

    « Bez nadpisu

    Chlapi, děláte si ze mě legraci? Já jsem psal o namontování světel na denní svícení, nikoliv o nějaké jejich softwarové aktivaci.
    Světla na denní svícení nejsou totožná se světlama na noční jízdu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 01.03.07  15:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Denní svícení

    Ferin: Jo, ale obsahem castecne navazovala na me...
    PS: Tiku sem mel taky problem se zbavit :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.07  15:15

    « Re: Re: Re: Re: Denní svícení

    To byla reakce na Zdenekolda.
    Výhoda denních světel je někde jinde. Zapínání světel mně nijak nevadilo, dělal sem to automaticky při nastartování už dlouhý leta. (Spíš sem měl teď po jejich aktivaci problém se tohoto tiku zbavit ;-) ). A to v tom, že přes den zbytečně nesvítí budíky, a především v tom, že před den digitální displeje nejedou v nočním režimu, kdy jsou na slunku nečitelný.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 01.03.07  15:11

    « Re: Re: Re: Denní svícení

    Ferin: je to soft. zalezitost, pouze mi rekli ze to nelze aktivovat (je to zablokovane), leda prehranim jednotky...do toho se jim nechtelo.
    Pry to jde jen pri objednani do vyroby (udelaji to ve fabrice)...krome toho se mi moc nelibilo ze svetla sviti hned po otoceni klicku :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.07  14:28

    « Re: Re: Denní svícení

    Přemýšlíte někdo o namontování světel na denní svícení?
    Na denní svícení se používají stejný světla, jako na svícení v noci. Aktivace funkce "denní světla" je pouze softwarová záležitost. Pokud by to měl FF nějak jinak, docela bych se divil.
    I když poté, jak vyřešili automatický stěrače, už míň. :D
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 01.03.07  13:59

    « Re: Denní svícení

    Denni sviceni sem mel ve Fabii a byl sem 100% spokojen. Bylo to rele napojene na kontrolku mazani, takze se svetla rozsvecely pouze pri chodu motoru. Snizeni zivotnosti sem nejak nepozoroval, za 6 let sem je vymenil 1x (svitil sem 90% najetych km).
    Ted mi to ve FoFo chybi...v servisu mi rekli ze aktivovat pres VAG nejdou, ze polozka aktivace je neaktivni :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.07  09:39

    « Denní svícení

    Přemýšlíte někdo o namontování světel na denní svícení? Vzhledem k cenám žárovek (+ jejich výměna) a energetická zátěž by mě zajímaly názory, případně zkušenosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.02.07  21:34

    « Re:

    jedna znacka (francuzska) to robi tak isto - s rozdielom, ze si mozes i nahodit nejake veci ktore chces mat, a auto daju do vyroby... skoda, ze sa nedalo toto u fofo. dal by som si xenony a vyhrievane sedacky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.02.07  14:56

    « Bez nadpisu

    yoyo : no to uz ani neni focus, by som to ani nespoznal na ulici >:D
    hej, to je pravda ze maju vzdy len do vypredania zasob, druha vec je, ze tie zasoby doplnaju akonahle sa minu ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.02.07  14:24

    « Re:

    misoo, ale musis uznat, ze nejake veci menia :-) otocne tlacidlo tvojho radia je celkom ine ako moje. takisto i zadny stierac ja mam klasicky, tie "novsie" akcie uz maju plny (ako fabia, p307, atd...)
    ale mna tiez dostal predajca na slova "do vypredania zasob"... zasoby su, vidim, este velke. :-) :-) :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.02.07  11:56

    « Bez nadpisu

    kukam, ze ta vybava a akcie su stale cca rovnake, len sa to vzdy inac vola >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 25.02.07  15:20

    « Re: výbava

    tempomat s volantem v kuzi, novou radicku, ramecek chladice v laku, 16" kola ocel + dalsi drobnosti. a uz jsem to tu psal
    jestli se dozvim neco dalsiho po objednani, dam to sem. teda jestli se nakonec preci jen nezlomim pro aurise :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.02.07  14:21

    « výbava

    co teda v té rozšířené výbavě bude?
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 25.02.07  14:09

    « Re: Koupě

    Na tu rozsirenou vybavu je asi potreba obejit vic vyrobcu, nekteri mi ji priznali, az kdyz jsem na ne "uhodil" s konkretnimi informacemi, ktere jsem mel od jineho prodejce. Bude se to jmenovat Collection a zacne se vyrabet opravdu koncem brezna. Ted doprodavaji sklad akce Gold (Trend+), takze mi tvrdili, ze se ani neda zadat do vyroby, ale jen vzit skladovka.
    Re sleva: Dostanu jeste cca 5% z katalogoveho ceniku, beru ale cca za 60t vybavy navic. 1 prodejce nabizi na Gold slevu dalsich 20t automaticky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.02.07  08:13

    « Aux vstup

    Da sa pripojit MP3 aj cez vstup autoradia co nema AUX ale CDDJ. Je tam konektor co ma 6 pinov.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.07  11:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re:

    :idea: dakujem pekne.ja mam navod nemecky,je mi nanic,moje jazykove znalosti su obmedzene na SK pripadne CZ.pomoze niekto :?:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…