FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 27.03.07  07:03

    « Re: Re: Re: xenony a svetla pro denni sviceni

    A to ty xenony nejsou ani moc levne...
    [odkaz]
    (a to sem se moc nepidil :-) )
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.07  02:33

    « Re: Re: xenony a svetla pro denni sviceni

    antonio de Salla, som podobneho nazoru ako ty. obzvlast ked som videl ten scenic... :roll:
    v kazdom pripade zelam thomsonovi, abym u dobre svietili svetla a dlho bez problemov vydrzali. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  23:21

    « Re: xenony a svetla pro denni sviceni

    thomsone, pozeral som si tie "levné xenóny" a oni sú to naozaj levné xenóny. je to iba výbojka do pôvodnej paraboly. To nemôže svietiť...to môže iba oslepovať (preto ti všetci uhýbajú). originál xenón má aj šošovku a podľa predpisov (aj kvôli funkčnosti)musí mať aj ostrekovače. Takže mi to príde ako lacný a nefunkčný tuning. Toť môj názor.
    Skús ma presvedčiť o opaku, resp. vyvolávam diskusiu :-!
    Ad: vŕzganie dverí (tesnení dverí)
    pretrváva aj po namazaní indulonou. To to nikomu tak nevŕzga ako mne??? Existuje na to definitívne riešenie/prostriedok?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  23:07

    « Bez nadpisu

    nickey: - já přesedlal do focusu z Felicie :shock: A nemohu si autíčko vynachválit. Mám teď najeto 3 Tkm a s příchodem jara a letních gum mám dojem, že by ta spotřeba mohla jít o něco dolů. Já těch 6,7 mám, ale snažím se jezdit s citem, to zn. že mimo město víc jak 100 km nejedu.
    Subjektivně se mi zdá, že motor se trochu ztišuje a kolem 2500 otáček jsem velmi spokojen s minimálním hlukem.
    Světla pro denní svícení (LED světla, universal sada), o kterých jsem zde několikrát psal, zatím vzdávám, protožo mi z HELLY napsali jejich cenu: 4700 bez DPH, což při ruplých 2 žárovkách za rok je návratnost někde na 10-ti letech.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  21:59

    « Bez nadpisu

    mam hatch...taky jsem z nej nadsen...myslim proste neprkonatelny pomer cena/vykon...a podvozek je to nejlepsi co na aute shledavam..
    Jinak tu spotrebu jsem meril jen na tom useku co jsem psal.jinak od startu byla prumerna do ted asi tak 8.5 litru..dost jsem ji ale zvednul ve snehovych kalamitach v poslednich dnech.
    BTW. zda se ti taky trochu hlucnejsi motor a cast toho ze jde od vyfuku??
    po zahrati se to snizi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:13

    « Bez nadpisu

    thomson: máš hatch nebo rakev? spotřeba stabilní nebo při zajetí klesá? já mám kombík 1.6 100kw doma týden, najeto asi 1500km a modlim se aby spotřeba šla dolů, dostat se zatím pod 7 litrů v kombinované spotřebě je dřina.
    Ale jinak chlapci, po přesednutí do focusu z fábie je to balzám, střihat zatáčky radost a je to už solidní kus káry ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  20:11

    « Ford Focus

    Ahoj lidi.Chtěl bych poradit stačí pár vět.Chci koupit Ford Focus 1,6 r.v. 2003 a nevím jaký to je auto.Dost lidí mi to rozmlouvá ale mě se moc líbí!!! >:D Jo je to hatchback.Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.07  10:45

    « xenony a svetla pro denni sviceni

    Nazdarek focusaci... hlasim se po delsi dobe...a mam pro vas zjisteni..zjistil jsem co jsou zac me dodelavane xenony primo ve fordu jak jsem psal...rikam si jestli tady mam delat reklamu nebo ne..ale jo dam vam to tady...Ty svetla mely z www.levnexenony.cz .Je to nekde v ostrave.Je tam vse vysvetlene..A je tam jeste lepsi cena nez jsem mel (beru to jako dan za to ze na to mam 2 roky zaruku primo od fordu)...
    Tak si rikam ze si je dam i na svou 4 roky starou primeru:-)
    btw: 2000 km.vcera jsem si uz uzival vymozenosti zajeteho auta a ...spotreba na 50 km ve 4 osobach, predjizdeni, celkem slapani na plyn i na ostatnich usecich = 120 mimo obec, mesto tak 20%...no a po dojezdu mi pp napsal 6.4
    vrele doporucuji drzet se rad s tim mirnym povolenim plynu po dosazeni cestovni rychlosti:-)
    taky se vam zda ze ta 1.6 100k je zprevodovana tak ze dvojka ani tak moc netaha, ale trojka bozi..nejlepsi na jakekoliv predjizdeni:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 26.03.07  07:15

    « Re: Re:

    Da se to zjistit dle VIN...najdi si na netu nejaky VIN dekoder
    V technicaku mam pouze napsano "vyrobce" a to je Ford Werke GMBH Kolin, ale auto mam vyrobene v Saarluis.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.03.07  23:27

    « Re:

    Ako sa zistuje kde bolo auto vyrobené?
    Dá sa to aj inak ako z techničáku?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.03.07  19:24

    « Bez nadpisu

    mm483: moj focus bol vyrobeny v Koline
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.03.07  23:48

    « Re: Vyroba Collection

    Tak hlasim, ze az 3.4. nastoupi Turci v Koline na sichtu, jednim z montovanych bude i muj FoFo Collection. Ve 2. polovine dubna tedy budu moci podat komplet info o vybave a detailech. Do te doby jsem vdecny za dalsi info o spotrebe a tipech na 1,6 100k benzin. Smile
    :) Tak ti turci v koline Ti to monovat urcite nebudu - tam sa Focus nevyraba, jedine tak francuzski nemci v Saarlouis (teda aspon na nasich linkach robia traja robotnici zo styroch povodom z francuzska) alebo spanieli...
  • 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 23.03.07  21:52

    « dík všetkým

    za reakcie a info. V utorok si idem po 1.8 ;-) ... sa nemožem dočkať!
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 23.03.07  17:55

    « Vyroba Collection

    Tak hlasim, ze az 3.4. nastoupi Turci v Koline na sichtu, jednim z montovanych bude i muj FoFo Collection. Ve 2. polovine dubna tedy budu moci podat komplet info o vybave a detailech. Do te doby jsem vdecny za dalsi info o spotrebe a tipech na 1,6 100k benzin. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 23.03.07  10:58

    « Re: doporučujem 1.8TDCI

    antonio:
    ak sa nemylim, tak porovnanie bolo povodne medzi 1.8TDCi 85kW a 1.6 TDCi 80kW. Takze rozdiel nie je 25koni, ale radovo iba 5.
    Bohuzial som s 1.8TDCi jazdil len vo FF1, kde bol rozdiel oproti FF2 1.6TDCi 80kW podla mna vyrazny, ale FF1 bolo lahsie, tak sa ten rozdiel mozno na FF2 trosku zmensil...
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 23.03.07  10:56

    « Bez nadpisu

    to Sisa:
    na prvu otazku neviem odpovedat. dpf nemam.
    V druhom pripade zatial po 30000km problem nebol, sef ma 1.6tdci 66kW, nejakych 50000 a tiez zatial bez problemu. Je to vlastne koncernovy motor vyrabany v spolupracui s peugeotom (1.6 HDi) a zatial som sa o podobnych problemoch nikde nedocital a nie je to novinka, takze snad je to ok.
    Co sa tyka rozdielu medzi 66kW a 80kW verziami, tak sa mi subjektivne ta 80kW verzia zda mierne zivsia, ale na druhej strane s tou sefovou 66kW som najazdil iba nejakych 500km... Ale ako tu uz pred par prispevkami povedal misoo, vykonu nikdy nie je dost :)).
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.03.07  22:16

    « Filtr u verze 80 kw

    Měl již někdo problém u motoru 1,6 TDCI 80 kw s filtrem pevnýc částic, případně již jej musel měnit. Mívají tyto motory problémy s čerpadly či vstřiky podobně jako 2,0 TDCI v Mondejích. Je velký rozdíl mezi verzí v jízdě mezi 66 kw a 80 kw. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  18:53

    « doporučujem 1.8TDCI

    jurko28, najprv som mal blbý pocit z toho čo som kúpil (1.8 TDCI), hlavne keď som sa dočítal samé prekvapenia (motor koncepčne vychádza zo starej Siery, liatinový blok, 8ventil, apod). ale potom, čo mi klesla spotreba na 5,9 l v meste, tak som max. spokojný. >:D >:D
    25 koní (1.6tdci má 90k) by mi chýbalo. :'-(
    Vzhľadom na skvelé odhlučnenie interiéru nového Focusu mám vnútri väčšie ticho ako známy s Mondeom sedan 2.0 TDCi 2006...závidel mi to.
    A možno si aj časom zvyknem na dízlovsky pomalú odozvu plynového pedálu.... :-(
    starý Focus 1.6i 100k štartoval ako raketa. >:-[] >:-[] >:-[]
    snáď ti to pomôže v rozhodovaní.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  18:47

    « Re:

    thomson, myslím, že to signalizuje iba vodičov pás. spolujazdec sedí na sedadle smrti, tak prečo ho varovať? >:-[]
    z výfukom by som počkal aspoň 5000 km. buď sa to spraví, alebo sa ti pridajú ďalšie chybičky krásy ...sorry
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.07  16:19

    « Bez nadpisu

    Cau...jeste mam jden dotaz....mam ted na moji 1.6 100k nalitane 1600 km....A po nastartovani je celkem hlucny motor...To je jeste celkem pochopitelne (je zaply sitic),,ale spis me prekvapuje ze vyfuk ma zvuk jako kdyby byl prorezly...po ujeti nekolika kilometru se motor dostatecne zahreje a celkem to stichne...ale i tak me to prekvapuje protoze toto bych cekal spis u dieslu
    Jo a jeste jeden dotaz...Nesviti mi kontrolka signalizace nezapnuti bezpecnostniho pasu spolujezdce..mam to reklamovat
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…