FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  14:15

    « Re: Re: Re: Re: uz jste to cetli :-)

    Ahoj, to bych si rad precetl, nemate nekdo moznost a cas to nafotit a nekam to povesit?
    Kupoval jsem SM 10 let, ale predloni jsem s tim skoncil.
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 04.04.07  14:14

    « Bez nadpisu

    misoo:
    struny este nie su. cakam na nejake volne financie :))
    nevies o niecom? :-) :) :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 04.04.07  12:19

    « Re: Re: Re: uz jste to cetli :-)

    Cetli...lehce zapomneli dodat vybavu Focusu oproti ceed, kde byla vypsana do posledniho puntiku, ale stejne vyhral >:-[] :-) ...priznavam ze 2 dil sem zatim necet
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:49

    « Bez nadpisu

    Ford Kois v Banovciach,alebo Trencianskej Turnej mozem tiez iba odporucit.......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:48

    « Re: Re: uz jste to cetli :-)

    YEAH >:-[] >:-[] :!:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:27

    « Re: uz jste to cetli :-)

    thomson: s tym aurisom som to tiez uz viac krat pocul/cital a som da sa povedat v soku... :shock:
    focus rulez !! >:-[] 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:22

    « Bez nadpisu

    omik: no jasne, kamene tiez ! ;-)
    viem, pocul som, tesim sa... 8-s
    co struny ? uz mas ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:19

    « uz jste to cetli :-)

    Zdravim vsechny po delsi dobe.
    Jen jsem chtel upozornit na krasny clanek ve Svete Motoru 14 dil..
    jE Tam test vw golf, kia ceed, toyota auris, a nas focusek..
    Jsou to 1.6 u focusu je to ta trend plus - 100 koniku...
    No a kdo myslite ze to vyhral:-)---ano je to on.nas focus...
    Trochu jsem to cekla a tak jsemj si to koupil na pohlazeni ega >:D
    btw.: uz asi ve 3 testech jsem cetl jak ten novy auris stoji za prd..Tak to me teda soklo, hlavne ze pry i kvalita sla do haje..Tak to u toyoty koukam
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 04.04.07  09:18

    « Bez nadpisu

    misoo: hlavne si zabudol na "co najmenej kamenov a inych prekazok na cestach" :).
    A pozor, vraj sa dnes zacala nejaka velkonocna policajna akcia!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  09:09

    « Bez nadpisu

    ano, tie servisy su vecne tema, bohuzial u nas to ide ruka v ruke s nasou mentalitou, ktora je stale velmi ovplyvnena casmi nedavno nezabudnutymi :roll:
    je vidno, ze sa zapadne znacky snazia drzat predajcov a tiez aj servisy na urcitej urovni, produkty a procesy su uz takmer zapadne, ale ako vsade je vsetko o ludoch a o tom to je...
    niekto moze mat dobre skusenosti vo svojom servise lebo sa mu v dany den prijmaci technik a servismen dobre vyspali, no na druhy den sa niekomu budu spravat uplne opacne atd... ale v zasade sa toto spravanie da ovplyvnit vyberom tych spravnych ludi a ich spravnym personalnym manazmentom a firemnou kulturou, ktore su vsak u jednotlivych predajcov odlisne... preto aj ked sa v kazdom servise moze stat hocico, globalne sa vsak da odlisit zly servis od dobreho...
    tak vela stastia vo vasich servisoch a pokojny spanok vsetkym servismenom ! ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  01:07

    « Re:

    antonio, to je pech... a pre nas vsetkych je pech, ze je tak malo takych servisov (nielen ford) ako spomina misoo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  11:56

    « Bez nadpisu

    antonio : to nepotesi... >:-[] mozem ti len odporucit ford v banovciach, s ich servisom som bol zatial vzdy polne spokojny ako po odbornej a aj ludskej stranke :idea:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.07  10:53

    « doporučte servis

    to all:
    včera som dostal do daru šuter do prednej kapoty a skla. Viete niekto doporučiť ford servis, kde to vedia (klampiarina, lakovanie, výmena skla) a kde to nie je ako v BA (ak sa teraz objednám, tak ma zoberú na konci apríla :shock: a auto nebudem mať asi týždeň >:-[]
    kto by chcel, pošlem mu fotky...alebo ich niekde zavesím a dám vám link.
    predom díky
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 02.04.07  11:19

    « Re: Vyroba Collection

    2 brava:
    tak to je dobry. Topic asi myslis Tonic a tu mam taky. autoklimu jsem taky priplatil a jeste nejaky drobnosti. takze kluci asi pojedou na pasu za sebou :-)
    u koho jsi kupoval a za kolik, muzu-li se ptat. Na webu fordu se totiz objevila cena collection s 1,6 benzinem "od 379 900" coz je jeste o dost lacinejsi nez byl trend+. komplet cenik uz tam visi taky a priplatkove veci jsou stejne. jedine co se ted plati navic je rozsirena zaruka na 4R, tu davali k trendu+ zadarmo.
    nebudes si menit nick? :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.04.07  23:38

    « re: světla

    Díky za uklidnění v uvozovkách.Vlhko ve světlech asi určitě neprospívá, at je to jakkoliv. Na reklamaci mám ještě čas 2 měsice, co je auto v záruce od výrobce. Ale ted stejně nevím, jak bych to dokazoval, vzhledem k tomu, že mrazíky ráno už nebudou, tak mlžení snad nebude taky. Chtěl sem se s někým poradit, než bych to řešil.
    yoyo ; auto je jeté 30tis, celkem se zdá ve slušném stavu. Ted je podobných ff2 k mání všude dost. To taky nechápu, takovou politiku Fordu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  17:22

    « Re: Re: Re: Re: Vyroba Collection

    2 martas 2005
    Ahoj,
    barvu mám Topic a navíc aut. klimu a rádio Sony. Tempomat a 16" kola jsem si chtěl původně objednat, ale Collection by je měl mít v základu takže to u Fordů vyřešili za mě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.04.07  13:33

    « Re: světla

    viki, blahozelam k auticku :-)
    co sa zahmlievania svetiel tyka, mne to robilo tiez. a myslim, ze viacerym tu. na nemeckych forach bolo toho tiez vela popisaneho...
    mne to vsak nakoniec zmizlo same. asi po dvoch tyzdnoch.
    edit: teraz som si vsimol, ze mas 2005ku. kupil si ojazdene??? ak to teda stale mlzi, tak by som asi riesil v servise.
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 01.04.07  10:57

    « Re: Vyroba Collection

    2 brava:
    asi je to jedno, ale povera pravi, ze auta vyrobena v patek/pondeli maji vetsi sklon k zavadam. Podle sebe bych tomu klidne veril :-).
    To budeme mit teda asi "sourozence" :-), jakou mas barvu a vybavu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.03.07  21:36

    « Re: Re: Re: Vyroba Collection

    to martas 2005
    Ahoj,
    můj Fokus jde taktéž do výroby 3.4. , ale myslím, že je snad jedno, v kterém dnu auto vyrobili. Nebo se snad mýlím ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.07  10:17

    « světla

    Zdravím, jsem čerstvím majitelem FF2 1,6 100k 2005 a jsem trošku rozčarován z toho, že se nekdy lehce mlží svetla. Máte s tím někdo zkušenost? Jinak spokojenos, podvozek super.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…