FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 04.04.07  23:58

    « Re: acho jaj

    hm, ja keď som teraz preberal FF na Zl.pieskoch... tak mi predajca presne hovoril o takomto prípade. Vraj mám vtedy zastaviť a zavolať asis.službu. Vraj veľa ľudí sa snaží dostať ešte do servisu čo je vraj chyba, nevyužijú na čo vraj majú právo, nedostanú v prípade potreby hneď náhradne auto ... Som na neho takto pozeral :shock:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  20:10

    « Re: acho jaj

    To buď rád, že Ti kontrolka svítila. Mně na Feldě odešlo dobíjení bez varování a najednou jsem zůstal stát s vyšlehanou baterkou. Naštěstí v mém městě, asi 1 km od baráku. ALE: bylo to 2 dny po návratu z Itálie. FUJ.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  20:03

    « acho jaj

    vcera bol moj focus na prehliadke po 60.000 km. a dnes mi zacala svietit kontrolka pre dobijanie baterie... :x cca 200 km od domu. nastastie vydrzalo, ale par km pred domom mi zacala svietit kontrolka ABS + plno inych... mal som riadne stiahnuty zadok... v servise (ford ba) uz nik nebol, idem tam zajtra. som zvedavy, co to bude...
  • 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 04.04.07  19:22

    « Bez nadpisu

    Zdenekold: V pohode. 4 samorezy, za dve minuty hotovo. spodek loketky je stejnej jako na c-max (aspon na obrazku [odkaz] ).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  19:17

    « Re:

    A co montáž? Problém nebo bez potíží?
  • 00 Reagovat !

    foto patl

    patl 04.04.07  18:21

    « Bez nadpisu

    david.novoty: Ja jsem kupoval loketku tady [odkaz] na netu ji pro FFII nenabizeji, nicmene ji prodavaji. Operka je perfektni, co do moznosti nastaveni lepsi nez original, je to skorocerny plast + tmaveseda kuze na hornim dilu (na obrazek nedej), do sedyho interieru trend sedi jak ulita. Mam ji v aute rok a zatim v pohode. Pripadne maji loketky i tady [odkaz] ale nazivo jsem je nevidel.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  14:50

    « loketni operka

    Nemate nekdo zkusenost s loketni operkou zn.Armster?
    Resp. s nejakou dodatecnou loketkou do Focusu?
    Treba jestli nema nekdo fotku, zkusenost jak drzi, jestli neprekazi apod.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  14:45

    « Re: Re: Novy Focus

    Jo, tak proti fabii bych z hlediska dilenskeho zpracovani Focusu take par veci vytknul, ale to je celkem nepodstatny(jako oplastovani sedacek, operka pro levou nohu jen koberec-jako ze se uspini...ale to neresim).
    Jinak ja mam ujeto asi 600 a za spotrebu se modlim taky, protoze moje stara 1.4mpi jezdila za 6.3(ale zase s mizernou dynamikou...spis zadnou), mam ted prumer 7.6(provoz od vseho trochu-Praha, dalnice na Liberec, okoli Liberce).
    Jinak dokud nebylo auto doma, tak jsem si rikal kolik musi mit ty plechace ET, ze jsou tak zalezly v podbehu a ono je to asi 53.5, coz me prekvapilo.
    Jinak Tobe take gratulace k novemu autu:-).
    P.S.: Auto mi stoji u zakladni skoly, takze vcera jsem jen vykoukl z okna a zrovna mi nejakej 7-mi letej tarzan narazil na horskym kole riditkem do dveri, ale nic tam neni....grrrr:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  14:36

    « Re: Novy Focus

    gratulace, já mám asi 3 týdny a 3 tisíce najeto, spokojenost, jenom sem tam nějaké to dílenské zpracování na mém kousku pokulhává a modlim se za klesnutí spotřeby po zajetí motoru, včera jsem absolvoval Česká Lípa-Slaný-Pha- Plzen a zpět za 8.1 litrů. mám 1.6 74kw kombi. S fábií 1.4 16V 55kw kombi jsem to jezdil i drsnější jízdou než včera za 7 litru max. Přitom mají obě auta udávanou kombinovanou spotřebu v TP stejnou :(((
    ALE JINAK SAMOZŘEJMĚ FOCUS RULEZZZ :))))
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  14:22

    « Novy Focus

    Uz dlouhou dobu sleduji toto forum a dost mi pomohlo pri vyberu noveho auta, cimz vsem dekuji. Mam doma tyden Focuse co je dole v popisce a jsem nadmiru spokojen.
    Po presednuti prevazne z Fabie 1.4 mpi ja to radost jet kamkoliv.
    Mam jeste Trend+, tudiz mam 15" kola(coz me tak neboli, jelikoz ty stejne zustanou na zimu) a nemam tempomat, ktery jsem chtel a slevil z nej protoze jsem bral skladovku, ale nestezuji si, cena byla dobra, takze spokojenost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  14:15

    « Re: Re: Re: Re: uz jste to cetli :-)

    Ahoj, to bych si rad precetl, nemate nekdo moznost a cas to nafotit a nekam to povesit?
    Kupoval jsem SM 10 let, ale predloni jsem s tim skoncil.
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 04.04.07  14:14

    « Bez nadpisu

    misoo:
    struny este nie su. cakam na nejake volne financie :))
    nevies o niecom? :-) :) :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 04.04.07  12:19

    « Re: Re: Re: uz jste to cetli :-)

    Cetli...lehce zapomneli dodat vybavu Focusu oproti ceed, kde byla vypsana do posledniho puntiku, ale stejne vyhral >:-[] :-) ...priznavam ze 2 dil sem zatim necet
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:49

    « Bez nadpisu

    Ford Kois v Banovciach,alebo Trencianskej Turnej mozem tiez iba odporucit.......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:48

    « Re: Re: uz jste to cetli :-)

    YEAH >:-[] >:-[] :!:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:27

    « Re: uz jste to cetli :-)

    thomson: s tym aurisom som to tiez uz viac krat pocul/cital a som da sa povedat v soku... :shock:
    focus rulez !! >:-[] 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:22

    « Bez nadpisu

    omik: no jasne, kamene tiez ! ;-)
    viem, pocul som, tesim sa... 8-s
    co struny ? uz mas ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  11:19

    « uz jste to cetli :-)

    Zdravim vsechny po delsi dobe.
    Jen jsem chtel upozornit na krasny clanek ve Svete Motoru 14 dil..
    jE Tam test vw golf, kia ceed, toyota auris, a nas focusek..
    Jsou to 1.6 u focusu je to ta trend plus - 100 koniku...
    No a kdo myslite ze to vyhral:-)---ano je to on.nas focus...
    Trochu jsem to cekla a tak jsemj si to koupil na pohlazeni ega >:D
    btw.: uz asi ve 3 testech jsem cetl jak ten novy auris stoji za prd..Tak to me teda soklo, hlavne ze pry i kvalita sla do haje..Tak to u toyoty koukam
  • 00 Reagovat !

    foto omik82

    omik82 04.04.07  09:18

    « Bez nadpisu

    misoo: hlavne si zabudol na "co najmenej kamenov a inych prekazok na cestach" :).
    A pozor, vraj sa dnes zacala nejaka velkonocna policajna akcia!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.07  09:09

    « Bez nadpisu

    ano, tie servisy su vecne tema, bohuzial u nas to ide ruka v ruke s nasou mentalitou, ktora je stale velmi ovplyvnena casmi nedavno nezabudnutymi :roll:
    je vidno, ze sa zapadne znacky snazia drzat predajcov a tiez aj servisy na urcitej urovni, produkty a procesy su uz takmer zapadne, ale ako vsade je vsetko o ludoch a o tom to je...
    niekto moze mat dobre skusenosti vo svojom servise lebo sa mu v dany den prijmaci technik a servismen dobre vyspali, no na druhy den sa niekomu budu spravat uplne opacne atd... ale v zasade sa toto spravanie da ovplyvnit vyberom tych spravnych ludi a ich spravnym personalnym manazmentom a firemnou kulturou, ktore su vsak u jednotlivych predajcov odlisne... preto aj ked sa v kazdom servise moze stat hocico, globalne sa vsak da odlisit zly servis od dobreho...
    tak vela stastia vo vasich servisoch a pokojny spanok vsetkym servismenom ! ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…