FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 24.04.07  07:06

    « Re: Spotřeba

    právě nad tím uvažuji jestli benzín nebo diesel. Asi koupím ten diesel i když ani tady podle zkušeností skoro všech není reálná spotřeba podobná té deklarované :-O
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  22:15

    « el. ovladani oken

    Mam Focus II s vybavou Trend+, t.j. pouze predni el. ovladane okna. Dost mi vadi 2 veci: Kdyz zastavim a vypnu zapalovani uz nejde zavrit otevrene okna, musim znova zapnout klicek do polohy II a zavrit okna. Dolu se da okno ridice stahnout jednim klikem (druha poloha na tlacitku) ale nahoru uz musim tlacitko drzet. To uz by bylo lepsi kdyby to neslo ani dolu. Ptal jsem se v servise zda to nejde nejak resit a rekli mi ze jsem si mel koupit lepsi vybavu se vsemi okny v elektrice. Kdybych to vedel tak jsem to udelal, jenze na to me nikdo neupozornil. Navic pri objednavani mi prodejce vsechny okna v el. rozmlouval ze je to zbytecne :-) Nevite o nejakem reseni.
  • « 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 23.04.07  20:53

    « Re: ff2 facelift

    ten ff3 vyzerá pekektne! Chcel som sa spýtať na tú gumené dno do kombíka, kolko to asi koštuje?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  18:58

    « Spotřeba

    Pokud bych kupoval ojeté auto, tak bych šel do Tdci. Souhlasím s ostatními příspěvky - benzínu se z hlediska vlastností nic vyčítat nedá, ale ta spotřeba je horší než deklarovaná. Jezdím zatrím celkově za 6,9, ale je to tak tak. A hodně meziměsto.
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 23.04.07  14:42

    « Re: Problem so signalizaciou zapnutia bezp. pasu

    ale to je to samé i u doktora. Tam mě taky všechno přejde >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  14:11

    « Re: Problem so signalizaciou zapnutia bezp. pasu

    to je zakon schvalnosti : )
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  11:04

    « Re: Problem so signalizaciou zapnutia bezp. pasu

    to jsou ty nejblbější závady, měl jsem předtím problémy s elektrikou na škodovce, ale v servisu to samozřejmě vždy fungovalo...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  10:52

    « Re: Problem so signalizaciou zapnutia bezp. pasu

    viem, lenze ono to nejde ani ked idem 150km/h....to je ten problem.... aj v servise na mna pozerali akoze som blby blavak co si neprecita manual, posadili ma do mojho auta a zacali ze teraz ked ideme pomaly tak to nepipa, potom ten servisak zrychlil ze to hned zacne pipat, siel takou 100km/h a zacal sa tvarit ze teda to asi naozaj nejde... tvaril sa jak somar... auto bolo v servise 3 x a vzdy ze to preskusali, hodili na pocitac, zeresetovali a ze je to OK, no a hold potom pridem domov a o den, dva to zasa nejde...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  10:11

    « pazvuky v interiéru?

    Máte? Já bohužel jo. Něco pocinkává na nerovnostech v místě, kde je záklopka s nápisem "airbag" nad uchycením bezpečnostního pásu, na obou stranách, je to hned vedle hlavy, takže otrava. Potom ještě prapodivný lupání, praskání či co nad předníma dveřma, opět na obou stranách, myslim, že v těch místech by měl být v obložení stropu airbag. Uvidím, co s tím udělají na garančce :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  10:05

    « Re: Problem so signalizaciou zapnutia bezp. pasu

    křičet by to na tebe měli začít po dosažení tušim 23km/h (nevim proč zrovna tak) a mně přeruší to řvaní jen když do toho třeba zapnu blinkr, ale to asi neřikám nic nového
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  09:50

    « Problem so signalizaciou zapnutia bezp. pasu

    Nemali ste niekto problemy so signalizaciou nezapnutia bez. pasu ? Proste sadnem do auta, nezapnem si pas a kontrolka nepiska a neblika. Niekedy to ale funguje uplne normalne, potom zasa ten isty problem a tak dokola. Uz som bol v servise na Tuhovskej s tym 3 x na reklamaciu a stale to striedavo funaguje a nefunguje. Focus 1.6 Ti-VCT, Ghia, 2006.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  09:17

    « focus 2

    spotreba Vam pojde este urcite smerom dolu.Ja ked som kupil nove auto,tak som mal aj na 15" kolesach vacsiu spotrebu,ako teraz,ked mam najazdenych skoro 50 000 a jazdim na 17".Az po najazdeni cca 20-30 000 km sa spotreba znormalizuje/vlastna skusenost/
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  08:57

    « Re: už brzo

    nickey: Uff, to je docela dosť tých reálnych 8 litrov voči písaným 6.7! Naše bude jazdiť hlavne po meste a sem tam okolí, takže tá spotreba veru až taká nízka nebude. Len verím, že po zábehu sa to aspoň o niečo zníži.
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 23.04.07  08:40

    « Re: už brzo

    díky za zkušenosti, asi to vážně u mně vyhraje ten diesel, díval jsem se na jednu německou stránku, kde přispívá svými výsledky mnoho řidičů a rozdíl mezi 1,6 benzín a nafta byl mnohdy i 2 l a to už se mi zdá dost. A protože jak říkáš v JZD netankuju tak to asi s tím TDCI prubnu ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.07  22:43

    « Re: už brzo

    jezdím teď měsíc s 1.6 74kw benzínem, mám najeto necelých pět tisíc a kdybych vybíral znova, vzal bych ten diesel, jestli nehodláš šetřit tankovaním nafty někde v JZD a najezdíš dost km, stojí to za úvahu tomu benzínu jízdně nic nevytýkám, v pohodě mi stačí, jezdí slušně, ale spotřebu mám průměr zatím 8 litrů na sto, mimo město s podílem dálnice (zatim tak do 140 km/h) se dá jezdit k 7.5, ale ve městě to pak rychle letí nahoru, stejně tak jako na dálnici, tam to chce lehkou nohu a +/- se držet rychlostního limitu. Doufám, že to po zajetí trochu klesne, ale moc si nefandim, je to prostě dost veliký auto, motor převodovanej trochu víc "na lehko", takže vyšší spotřeba je asi logická, jen mě štve, že to nenapíšou do techničáku, když mi totiž chlebodárce na cesťáku proplatí 6.7 místo 8 litrů, tak to je na prd.......
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 22.04.07  18:40

    « Re: manual fofo II

    a v češtině to ještě nikdo nezveřejnil?? To je ovšem škoda
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.07  18:17

    « Re: manual fofo II

    Už se to tu řešilo, ale ušetřím Ti práci s hledáním. Je to pro všechny motorizace a stačí si jen vybrat model auta: C-MAX,Connect,Fiesta,Focus,Fusion,Galaxy & S-MAX,Ka,Mondeo,Ranger a Transit viz odkazy: anglicky - [odkaz]%20Manuals/ německý - [odkaz]%20Fahrzeugen…
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.07  17:19

    « manual fofo II

    caute, neviete mi niekto poradit, zhanam manual pre FoFo II r.v. 2005 1.6, 74kW. Kde bz sa to dalo na nete zahnat? Nasiel som ale vsetko bolo len pre americke FoFo. Dik
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 22.04.07  11:54

    « ff2 facelift

    hosi, pockajte do jesene, bude facelift v style noveho mondea !!! :yes: a takto by mal vyzerat ff3 [odkaz] seagrey : ten "sietovy program" chyba aj mne, co uz... :-( ale ford ponuka origos gumene dno do kufra, je to presne na mieru, ak vozis obcas nejaky bordel, tak vrelo odporucam ! :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.07  09:14

    « Focus Gold Collection

    Nemá někdo z vás už nový Focus z akce Collection doma? Liší se něčím design od Trendu +? Někdo tady psal, že bude mít trochu jinou palubovku ala nový C-Max a plasty kolem mlhovek v barvě karoserie, ale na webu Fordu nic takového nevidět.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…