FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  10:07

    « Re: Novy

    skusim este raz ten link: [odkaz] Ford Focus
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  10:06

    « Re: Novy

    tak som si hladal nieco o vylepsenych castiach interieru a mozno som to nasiel, na nemeckych strankach uz maju asi zmeneny katalog a v nom je vidiet nove radio aj nova klima. Tu je link na katalog.
    Misoo, fakt pekne auticko, ja mam tiez objednany cierny Focus, vyzera kraaasne....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  00:15

    « Re: Novy

    Zdravím Vás a těším se na fotky.To o těch dealerech mohu potvrdit. Přestože se Collection mohl objednávat už v únoru, nikdo přesně nevěděl, jaké změny budou u Collectionu oproti Trendu+. Při objednávce auta mi bylo sice sděleno, že budu mile překvapen a ještě se prodejce zmínil o pár detailech, ale to bylo vše, nic bližšího mi nebyl schopen říct. Nezazlíval jsem mu to, prostě víc informací neměl. Mám za to(ale možná se mýlím), že nikde nejsou dodnes zveřejněny oficiální fotografie změn interiéru Collectionu, ani podrobnější údaje, čeho všeho se tyto změny týkají, a to už je tato výbava od začátku dubna ve výrobě.Pokud fotky zveřejníte a přidáte nějaké doplňující informace, budete asi průkopníkem, a ti co mají Collection objednaný, ale asi nejenom ti, Vám budou vděční.Dík.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.07  23:41

    « špinenie auta

    yoyo: auto sa v zadnej časti samozrejme špiní ale myslím, že menej ako FF1 5dver. Ďakujem za uznanie. Aj Tvoje Fofo je pjekné....alebo to som pozeral misoo-ve? to čierne 5dv s úpravami Eibach, etc. ...? Videl som po Blave lietať 5dverový Aquarius TDCi na asi 17" diskoch, s xenonmi a hlavne mal nastriekané držiaky na hmlovky (tie šedé) vo farbe karosérie...vyzeralo to super!aj ja chcem! >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 27.04.07  23:37

    « Re: Novy

    Vyrabeli ho v Saarlouis, jak uz je nekde nize psano. A delaji tam podle me vsechny Focusy pro Evropu. Ty vylepseni Focuse budou snad na vsechno vyrabene od brezna/dubna, protoze je to uz modelovy rok 2007 a 1/2 - dle dealera. Ale prisli mi vsichni dealeri Forda (vcetne Ford CZ) strasny matlaci, ze vlastne nikdy nikdo nevedel, jak presne ty auta budou vypadat. A kdyz jsem se dnes pri prebirce zeptal, jestli a jak funguje globalni zamykani a stahovani/vytahovani okynek pomoci DO, tak mi zacal dealer vykladat neco o tom, jake drazsi vybavy to maji a ze mondeo a tak. Tak jsem zkusil pridrzet odemceni na DO a vida - okynka sla dolu, pridrzet zamknuti a okynka sla nahoru. Musim rict, ze hlavne to vytahovani okynek na dalku je parada, u minulyho auta jsem musel mit klicky v zapalovani a otoceno do I abych mohl s okynky zachazet. Zapomnel jsem vzit do auta fotak, takze nekdy behem vikendu obrazky :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 27.04.07  22:49

    « Re: zasterky

    dik :-) no to uz mas jedno fakt >:D ja mam bez nich asi 10 tis, a ziadne skrkance zatial neevidujem... radsej sa zblizka nebudem ani pozerat... >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.07  22:14

    « Re: zasterky

    :-) mas velmi pekne auto, misoo. :-)

    ja by som tie zastierky aj kupil... ale neviem, ci to uz nie je jedno... ked uz mam 65tis bez nich a auto dosrkrane, od kamienkov obite... ;-\

    ps: tie prve dva linky idu, ak skopirujete odkaz, vlozite ho do prehliadaca a zmazete img aj tie % a 5... a potom klik/enter

  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 27.04.07  21:26

    « Re: zasterky

    sakra, preco sa neda editovat vlastny prispevok ??? 8-s tie linky funguju, len treba samotny link upravit o to [img] na konci ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 27.04.07  21:24

    « zasterky

    caute, gratulujem novym majitelom ff ;-) :yes: ja som zasterky kupoval asi pred rokom za cca 4500,- !! potom som dal auto nizsie a predne mi skrkali ked som chodil na obrubniky... ;-\ tak som ich dal dolu a mam pekne plastove vejariky. len trochu drahe no... 8-s >:D tak ma napadlo ked je o ne taky zaujem, tak by som ich aj predal. predne su ale trochu oskrkane, no inac pohodka, jak od matela >:D netusim za aku cenu, skuste navrhnut nejaku rozumnu. ale aspon par stovak, nech sa mi to oplati aspon na benzin ku kupcovi ;-) fotky so zasterkami [img][odkaz] [img][odkaz] a bez zasterok [img][odkaz] [img][odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.07  20:06

    « Novy

    tak mi to nedalo a zaregistroval som sa. Zdravim vsetkych Focusakov.
    Som jednym z cakatelov. Uz sa neviem dockat, kedy ho budem mat konecne doma a vybehnem s nim na jazdu. Vraj ho privezu na Slovensko zaciatkom buduceho tyzdna. Takze dufam, ze do konca tyzdna ho budem mat doma. Chcel som 2-liter benzin, musel som si ho objednat priamo z vyroby, takze tak.
    Martas2005, som prekvapeny, ze take vylepsenia, aj ked malickosti, ale napr. display palubneho pocitaca mi naozaj pripadal ako hrackarsky. Takze som zvedavy, ci aj ja budem mat novinky. Nevies, kde Ti ho vyrabali ? Mne tusim vo Valencii (v spanielsku urcite). Som zvedavi na tu fotku palubovky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.07  18:43

    « Re: Konecne doma

    Segray: Ja tiez schvalujem zasterky, len ma hrozne stve, ze na mojom FF I vydrzali tak kratko - proste zle vymyslene uchytenie. Este skusim urobit posledny pokus a potom to neham radsej tak. Apropo zadne zasterky - nemaju vyznam co sa tyka spinenia zadnej casti auta lebo zato je zodpovedna turbolencia vzduchu za autom, ktora hadze bordel na kufor. Maju obrovsky vyznam ako ucinna zabrana voci odstrelujucim kamenom na auta iduce za Vami. Kedze po Slovenskych cestach jazdim dost dlho, tak velmi ocenujem tych, ktory maju zadne zasterky.Nie raz som chytil kamen do celneho skla od auta iduce pro mnou a nemalo zadne zasterky. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 27.04.07  18:22

    « Re: Konecne doma

    Tak je pred barakem. 1. dojmy dobry, je tam par dalsich vylepseni (designovych): novy (mnohem lepsi) stredovy panel s automatickou klimou s lepsim ovladanim, novy je i panel radia. Zadni sedacky jsou zezadu calounene, drive tam byl plech. Zasterky mam P+Z za 1500 - jak jsem to tu cetl, tak byly dnes rano objednany :-). BC ukazuje i okamzitou spotrebu a podle me ma take lepsi displej, driv to byl takovy styl digitalek (viz stary focus, ted je to oranzove podsviceni s cervenymi cislicky. jdu jezdit, az se vratim, hodim sem foto palubky. dost drhne razeni, o¨coz me po predvadeckach prekvapilo, snad se to ochodi...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.07  13:30

    « Re: Konecne doma

    vdaka!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.07  13:13

    « Re: Konecne doma

    tak kebyze chcete vidiet tie zasterky tak som to pofotil (ale je to len mobilom, takze poslabsie)
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.07  08:38

    « Re: Konecne doma

    zasterky som montoval sam, chce to trochu casu a nervov, hlavne na tie zadne blbe je, ze kvoli zadnym musis dat dolu kolesa, tak ta to trochu zdrzi, nejaky zasadny problem nie je, ale cakal by som ze originalne zasterky budu mat lepsie vymyslene uchytenie, a nie 3 rozne uchyty na jednej zasterke (tusim 2 rozne srouby a jeden plech)
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 26.04.07  22:52

    « Re: Konecne doma

    2 brava: to je pravda divny s tim terminem. ale ja jsem trochu prudil prodejce, slibil mi puvodne dodani 2. pol. dubna a jeste vcera se cukal jakoze do konce pristiho tydne to urcite bude. no a dal jsem asi dost najevo, ze mam jinou predstavu o tom, co je 2. pol. dubna :-). ve stredu rikal, ze jsou auta uz 5. den na celnim skladu. je otazka, jak rychle to kteremu prodejci uvolni ford, vetsinou musi prodejce fordu auto platit predem a tohle vsechno to protahuje. technicak dostanu az v pondeli.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.07  21:32

    « Re: Konecne doma

    Gratuluji a zatím tiše závidím :-), já stále čekám, ale doufám, že to už nebude dlouho trvat, vždyť do "výroby jsme šli oba v týž den". Jinak,zástěrky mi dal prodejce zdarma, ale jen přední sadu. Tvrdil, že jako ochrana karoserie proti nadměrnému znečištění a před odlétávajícími kamínky přední sada stačí, ale nevím nevím, asi si ještě přiobjednám i zadní. Myslím, že to jednak bude vypadat lépe a za druhé přece jen se zádní část vozu bude o něco méně špinit
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.07  21:28

    « Re: Konecne doma

    martas2005:Gratulujem, tesim sa na fotky. Skoda, ze u nas sa Collection nepredava. Vybava je fajn, a celkovo cena o dost nizsia, ako u nas. Co sa da robit, tam u vas na zapade je vsetko lepsie :-!
    ondro:Zatial na vsetkych autach co som mal, som mal zasterky. Na firemnych nie su a viem, ako tie auta vypadaju a preto zasterky chcem tiez. Akurat ma stve, ze som na to zabudol pri objednavani auta a uz tam davno mohli byt 8-s
    antonio:Ja tiez dakujem za fotky (ale to som pisal uz aj v maily) :-! Potom poreferujem, ako som dopadol a hodim aj nejake foto tych zadnych.
    Apropo, nemontoval tie zasterky niekto na FFII sam? Ze ci je to realizovatelne svojpomocne uplne v pohode, alebo na to treba nejake sofistikovane nastroje a zrucnosti? Pekny predlzeny vikend a bacha na cestach, zajtra to zas bude o drzku :no:
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 26.04.07  20:51

    « Konecne doma

    Teda az zitra :-). Az ho prohlidnu a projedu, hodim sem nejaky info jak tedy Collection vypada. Trochu jste me nacali s tema zasterkama, hned se zeptam, za kolik by je namontovali. Je tu nekdo se zkusenostmi s dilnou Ford Maier (Praha)? Neco jsem uz o nich cetl, ale starsi veci.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.07  19:14

    « zastierky

    antonio, vdaka za fotky :-) pekne auticko. ako to vyzera so zadkom auta? nespini sa velmi? ked tam zastierky nemas... na 307sw som mal od vyroby, take kratke, a boli zbytocne. ale bez nich to vyzeralo hrozne.

    co sa tyka obitia od kamienkov, jurko28, mozem potvrdit, ze to mam. aj som to tu kedysi davno spominal, fotky som dal na host.sk, ktory teraz nefunguje, ked sa po par dnoch rozbehaju, dam sem link, aby ste to vsetci videli... je to zaujimave, lebo nie je to obyte za prednymi kolesami, ale pred zadnymi :-/ tie svalnate lemy blatnikov.

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…