FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 30.04.07  08:48

    « Re: moje.auto.cz

    neviem preco to nezobrazilo vsetky smajliky, mal tam byt este aj tento : >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 30.04.07  08:47

    « Re: moje.auto.cz

    pche, 2 biky + batozina sa odvezu aj v mojom hatchbacku :-! >:D :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  00:02

    « moje.auto.cz

    všimnite si, že si sme viacerí s Focusmi II na moje.auto.cz hodili autíčko do kategórie Focus (I) >:D >:D >:D Asi je to tým, že aj Focus II je stále len Focus, so všetkým čo k jeho charakteristike patrí (výborné jazdné vlastnosti, bezporuchovosť, bezpečnosť, apod). Prečo to rozlišovať na Focus I a Focus II, že ano? :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.07  23:47

    « Môj truhlík!

    Nazdar! Doplnil som fotky na mojom aute: [odkaz] Napadlo mi nakoniec odfotiť aj vnútro auta (zložené zadné sedadlá) s dvomi horskými bicyklami (s nasadeným predným kolesom a nezníženou sedačkou!) prepravkou blbostí, roletkou kufra, kýblom s čistiacimi prostriedkami a igelitkou s montérkami >:D Ak by niekto pochyboval o veľkosti auta. Combi je Combi :-! Zároveň ďakujem misoovi za vysvetlenie "nevzdelancovi" lorenzovi že je možné aby som mal Ghia a zároveň Champion X. A že 1.8 TDCi sa naozaj vyrába. Nemyslel som si, že to niekto tak prežíva ako lorenzo. Man! Relax! ... alebo je to závisť? :-! ...a teraz som aspoň vo všetkých vzbudil zvedavosť pozrieť si tú diskusiu k môjmu autíčku :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.07  22:46

    « Foto Collection

    Díky martas2005 za všechny fotky. Kdyby to někomu nestačilo tak jsem našel nějaké foto interiéru s manual klimou na: "[odkaz]" a "[odkaz]"
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 29.04.07  14:53

    « Re: Kola

    Mam 16", jeste je tam dofotim. Jsou slusny a hlavne na Michelinkach, coz me mile prekvapilo. Dalsi sadu fotek jsem uz pridal. Akorat zatim nicmoc kvalita, lepsi foto bude tak za 2-3 tydny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.07  09:47

    « Kola

    to martas2005 nebylo by možné dát více fotek? Máš 16" kola, která jsou v zákl. výbavě nebo jiná a jak na autě vypadají?
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 29.04.07  08:55

    « Re: Globální zamykání

    Je to presne, jak pise P.shark a priplatku rozhodne nelituju. 2 vcedula: Dodatecna zmena ceny se mi nepovedla, viz recenze. Alo kdovi, jak v Blave :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.07  08:21

    « Re: Globální zamykání

    Podle ceníku pro Collection je globální zamykání se zadníma oknama v elektrice s možností jednorázového zavírání/otvírání za příplatek 8900Kč. Je to tak martas2005?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  22:52

    « Globální zamykání

    to martas2005: Mohl byste mi, prosím, sdělit zda to globální zamykání je u Collectionu v základu anebo jste si ho doobjednával? Děkuji.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  22:26

    « Prevzatie

    Este ma napadla jedna vec, co by som potreboval poradit. Pravdepodobne buduci tyzden si pojdem po auto a dost ma stve, ze som ho objednaval este v case, ked zaklad GHIA stal 719 000, teraz som pozeral, ze zlacnel na 689 000. Mam totizto podpisanu zmluvu, kde je uz uvedena celkova cena. Tak som este planoval utok na dealarku, ze chcem nieco navyse, drobnosti typu koberce a po prebehnutej diskusii som si isty, ze chcem aj zasterky. Skusali ste uz niekto potlacit na dealera pri preberani objednaneho auta ? Ake mate s tym skusenosti ? Kupujem to v BA.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  22:14

    « Re: Dealeři

    mne sa tiez zda ten novy design lepsi, ako si pisal, doterajsi bol ako z pred 10 rokov. 6000CD je tusim doterajsi standard, takze asi pojde naozaj len o zmenu ovladaca. Ale neva. Dik za info a foto. Boze, uz aby som ho mal....
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 28.04.07  21:49

    « Re: Dealeři

    Radio 6000 CD, coz je tusim neco priplatkoveho, ale v Collection je to standard. Zvuk mi prijde celkem OK na standard auta v teto tride. V aute zvuk nejak extra neresim a operu neposloucham :-). Zvazoval jsem priplatek za MP3 verzi, ale 6tis. navrch mi prislo dost za to, ze tam neni USB pripojka => jen to prehrava CD MP3. Me ten novy design a barvy prijdou o tridu vys nez minule (sorry vsem majitelum starsi verze :-). Akorat je trochu nezvyk, ze vsechno info o nastaveni vetrani je ted na displeji, takze i treba vnitrni cirkulace a ja jsem zvykly na kontrolku na tlacitku. Takhle mi kontrola stavu trva trochu dele. Ale to je o zvyk. Dneska jsem sedel v Mondeu V6 Titanium se starsi verzi palubky a rozhodne bych nemenil. Se vsemi prodejci jsem jednal v Praze, pripadne blizkem okoli. Kupoval jsem nakonec v Praze. A zkusenosti nebyly horsi nez s ostatnimi. A fer je napsat, ze jsem dost narocny zakaznik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  21:24

    « Re: Dealeři

    Díky za foto palubky, kvalita je pro představu postačující .Vypadá to ovládání radia s auto klimou fakt tak nějak divně(moc se mi ten design k focusu nehodí) nebo ve skutečnosti je to lepší? Můžeš ještě napsat se kterým prodejcem si měl tak špatné zkušenosi? (stačí město)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  21:18

    « Re: Dealeři

    ja som bol zatial s dealerkou spokojny (v BA). Nemam sa zatial na co stazovat, ale zasa na druhej strane ja som strasne trpezlivy clovek, takze malickosti mi nevadia, ani si ich nevsimam. Ale keby sa mi stalo to, co si pisal, tak to by ma uz asi vytocilo.

    Este by si mi mohol napisat, ci to radio v tom aute je to zakladne, alebo si ho doobjednaval ? Lebo co sa zatial cital, tak ludia s tym radiom, ktore sa tam davalo doteraz, neboli velmi spokojni (co sa tyka zvuku). Tak som uz aj rozmyslal, ze som spravil blbost, ze som si mal objednat to priplatkove. Aky to ma teda zvuk (prve dojmy) ?
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 28.04.07  20:44

    « Re: Dealeři

    No tak usili dealeri moc nevyvijeji. Teda jak u ktere znacky. Musim rict, ze hodnotit jen podle chovani dealeru, tak uz mi stoji v garazi Toyota. Obzvlast po podpisu smlouvy se nejakym zvlastnim pusobenim servis snizi :-). Naposled me prodejce pobavil pri predavce auta, kdy mi oznamil, ze nemaji aktualni brozurku asistencnich sluzeb (ci zaruky, ted presne nevim) a ze jim je Ford brzy posle. A at mu pry tak za 2 tydny zavolam a reknu si o ne. Jsem skutecne vyjimkou, kdyz mi to od nej prijde pridrzle a ocekavam, ze jakmile mu dorazi, proste mi je sam posle domu? Katalog DE dobry, dal jsem na mojeauto prvni recenzi a je tam pridana fotka palubky. Dalsi budu pridavat prubezne, tahle zatim nicmoc kvalita. Parkoval jsem dneska vedle Aurise a musim rict, ze uz me vubec nemrzelo rozhodnuti pro Focuse, vice v recenzi :-).
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  19:48

    « Dealeři

    Otázkou je, zda vyvinuli dostatečné úsilí, aby potřebné informace si zjistili. Protože já používám větu, že všechno je o lidech. Na jednom fóru jiné cizí značky si uživatelé stěžovali, že většina dealerů kazí tomu autu jméno ještě víc, že se chovají k zákazníkům šíleně a já nevím co ještě. Bohužel, po koupi Fordu zažívám určité rozčarování taky. Začal jsem cítit určité ochladnutí a přehození na kolej - zákazníku plať, už tě máme. O peripetiích s domontováním speciálních světel na denní svícení jsem psal. Mě úplně šokovalo, že vedoucí servisu u dealera odmítl abych mu jenom přeposlal email s technickými podrobnostmi o těch světlech. Nezlobte se na mě, člověk který svojí prací žije, by si takový email přeposlat nechal, kouknul na to, pověřil Frantu aby otestoval, zda je to montovatelné, jednu sadu objednal (cena bez DPH a velkoobchodní směšná ve srovnání s rozpočtem servisu) a zákazníkovi to namontoval. A po nějaké době by se určitě další zákazníci objevili. Doporučení je nejlepší reklama. Asi tolik.
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 28.04.07  10:28

    « nove radio a klima

    to nove radio a klima vyzera dobre, dost modernejsie, ale moc sa mi tam nehodi, neviem, mozno len zvyk, alebo zavist... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  10:15

    « Re: špinenie auta

    :-) antonio, to je misoo-vo auto. moje je podobne, len bez tych uprav, ktore to auto vyrazne skraslia. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  10:08

    « Re: Novy

    lie linky nejako nefunguju. Dufam, ze toto uz bude dobre: [odkaz]%20Ford%naFoc…
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…