FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 01.05.07  09:29

    « Re: Dotaz

    2 seagray: jj, uz se tam zobrazuje i aktualni spotreba. Ktera me tedy zatim vetsinou prilis netesi :-).
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.05.07  07:39

    « Nové auto

    to martas2005 - všiml jsem si, že ty plastové lemy nárazníků nad mlhovkami jsou už lakované. Řekl bych, že to vypadá o trochu lépe než u předchozích modelů. Jinak,včera mi psal můj prodejce, že tento týden by měli moje auto přivézt, tak s ním budu zítra domlouvat termín převzetí. To all - pokud byste mi mohl někdo poradit, na co se při přebírání nového auta zaměřit, co kontrolovat, byl bych vděčný za každou radu.Je mi jasné, že není možné kontrolovat vše, ale na co se mám především zaměřit? Předem dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 30.04.07  23:16

    « Re: moje.auto.cz

    ondro, dik za pochvalu :-) sedi to dobre, co viac povedat... :-) dokonca az tak dobre, ze ked som siel minule na boxsterovi do znamej zatacky, tak som tam vletel tak, ze piskali gumy a sunulo ma von. myslel som si, ze porsche na 235/265 gumach podrzi daleko lepsie ako "trapny focus" na 205-kach. no nebol to az taky rozdiel ako som cakal ! ;-) ad biky : ziadne koleso dolu, staci vytocit riaditka a je to. ked pojdeme nabuduce, musim to odfotit ! samozrejme tu batozinu som nemyslel dva lodne kufre, stan a styri spacaky >:D myslel som to tak, ze sa na tie biky vzdy da este nieco polozit ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  21:20

    « Dotaz

    martas: Ešte otázka - v rámci novej prístrojovky sa už konečne zobrazuje aj aktuálna spotreba? Práve som sa dočítal v tvojej minirecenzii o problémoch s oknom - "super" :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  21:16

    « Re: Kola

    martas: Gratulácia k autíčku :yes: To červené podsvietenie vyzerá super! Dizajn stredovej konzoly je tiež fajn... Škoda, že u nás sa nedalo nič doobjednať, tiež by som bol priplatil za dual klímu :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  21:12

    « Re: moje.auto.cz

    Antonio: Sakra veď mi aj trvalo, kým som tam tie vozy našiel >:D

    vcedula: No problem, my sme tiež podpisovali zmluvu a 2 dni na to klesla cena o 30tisíc. Vcelku ma to vyplašilo, zložená záloha 10tisíc a už som mal nachystaný kopec argumentov, dokonca som uvažoval nad zrušením objednávky s tým, že prídeme o 10tisíc (stále by sme ale ušetrili 20tisíc). Nakoniec som odchádzal úplne spokojný, lebo mi bolo oznámené, že auto bude vyfaktúrované v deň prevzatia v aktuálnej cene platnej pre ten deň, takže sme predsalen ušetrili 30tisíc :-!

    ToAll: Help SOS zrada - idem si oči vyočiť, ale v TP som nenašiel spotrebu. V časti V.8, kde je kolónka pre spotrebu je len jedna tučná pomlčka ;-\ Vy ostatní tam fakt máte napísanú spotrebu??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  18:28

    « Re: moje.auto.cz

    misoo: tvoje fofo vyzera fakt dobre. :-) Najviac ma fascinuju tie upravy. Neviem si ani predstavit ako dobre musi sediet na ceste ! Len tak mimochodom, vies to zhruba zhodnotit o kolko je to teraz lepsie ? na margo 2 biky + batozina v 5 dveráku ? No, nalozis iba ak demontujes kolesa z bicykla a das ich bokom. Potom ano :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 30.04.07  16:06

    « Re: display

    lulipin: ak je to len designova zmena, tak milion krat radsej zober stare "sony" (aj tak je to visteon), ma daleko lepsi zvuk !! ;-) lomo: s tou kvalitou treba len dufat :-)
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 30.04.07  12:27

    « display

    já už chci taky fofo §!!!! ještě dva měsíce. Ale mrzí mě, když budu kupovat ojetého tak bude se starým displayem. Já jsem ulítlý na oranžovou barvu a to mi bude moc líto. Nový vzhled radia mě sice neuchvátil, tedy kromě toho oranžového displaye a jestli se jedná jen o změnu vzhledu a ne funkčnosti tak to ani nestojí za to. Preferuji spíše rádio sony, nějak mi tam do té palubovky opticky zapadá :-) a zřejmě bude mít i lepší produkci.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  08:57

    « facelift interieru

    misoo - veru, bajky sa pohodlne odvezu aj v HB, aj ked myslim, ze je to lepsie ich hodit na strechu alebo dozadu na drziak. :-)

    inac ten facelift radia a klimy sa mne osobne celkom paci, rozhodne pokrok voci CD6000, dufam, ze aj kvalitu zvuku vylepsili.

    ozaj, neviete aky rozmer repro sa dava do FFII? nikde som sa nedopatral a dvere sa mi odmontovavat nechce, aj ked asi budem musiet, lebo tie pazvuky od dveri vodica ma obcas neskutocne nasieraju :-) je fakt, ze interier je poslabsia stranka FFII.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 30.04.07  08:48

    « Re: moje.auto.cz

    neviem preco to nezobrazilo vsetky smajliky, mal tam byt este aj tento : >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 30.04.07  08:47

    « Re: moje.auto.cz

    pche, 2 biky + batozina sa odvezu aj v mojom hatchbacku :-! >:D :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.07  00:02

    « moje.auto.cz

    všimnite si, že si sme viacerí s Focusmi II na moje.auto.cz hodili autíčko do kategórie Focus (I) >:D >:D >:D Asi je to tým, že aj Focus II je stále len Focus, so všetkým čo k jeho charakteristike patrí (výborné jazdné vlastnosti, bezporuchovosť, bezpečnosť, apod). Prečo to rozlišovať na Focus I a Focus II, že ano? :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.07  23:47

    « Môj truhlík!

    Nazdar! Doplnil som fotky na mojom aute: [odkaz] Napadlo mi nakoniec odfotiť aj vnútro auta (zložené zadné sedadlá) s dvomi horskými bicyklami (s nasadeným predným kolesom a nezníženou sedačkou!) prepravkou blbostí, roletkou kufra, kýblom s čistiacimi prostriedkami a igelitkou s montérkami >:D Ak by niekto pochyboval o veľkosti auta. Combi je Combi :-! Zároveň ďakujem misoovi za vysvetlenie "nevzdelancovi" lorenzovi že je možné aby som mal Ghia a zároveň Champion X. A že 1.8 TDCi sa naozaj vyrába. Nemyslel som si, že to niekto tak prežíva ako lorenzo. Man! Relax! ... alebo je to závisť? :-! ...a teraz som aspoň vo všetkých vzbudil zvedavosť pozrieť si tú diskusiu k môjmu autíčku :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.07  22:46

    « Foto Collection

    Díky martas2005 za všechny fotky. Kdyby to někomu nestačilo tak jsem našel nějaké foto interiéru s manual klimou na: "[odkaz]" a "[odkaz]"
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 29.04.07  14:53

    « Re: Kola

    Mam 16", jeste je tam dofotim. Jsou slusny a hlavne na Michelinkach, coz me mile prekvapilo. Dalsi sadu fotek jsem uz pridal. Akorat zatim nicmoc kvalita, lepsi foto bude tak za 2-3 tydny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.07  09:47

    « Kola

    to martas2005 nebylo by možné dát více fotek? Máš 16" kola, která jsou v zákl. výbavě nebo jiná a jak na autě vypadají?
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 29.04.07  08:55

    « Re: Globální zamykání

    Je to presne, jak pise P.shark a priplatku rozhodne nelituju. 2 vcedula: Dodatecna zmena ceny se mi nepovedla, viz recenze. Alo kdovi, jak v Blave :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.07  08:21

    « Re: Globální zamykání

    Podle ceníku pro Collection je globální zamykání se zadníma oknama v elektrice s možností jednorázového zavírání/otvírání za příplatek 8900Kč. Je to tak martas2005?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.07  22:52

    « Globální zamykání

    to martas2005: Mohl byste mi, prosím, sdělit zda to globální zamykání je u Collectionu v základu anebo jste si ho doobjednával? Děkuji.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…