FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  20:53

    « Jen na okraj

    Čauky všichni,
    tak asi před 3 hodinami jsem do garáže zaparkoval novýho Collectiona. Nejprve jsem myslel, že k předání vozu budu přitupovat bez emocí - s chladnou hlavou, abych na nic důležitýho nezapomněl, ale nešlo to. Když jsem ho v showroomu nablejskanýho uviděl, věděl jsem, že mě zase dostal, tak jako už poněkolikáté, když jsme se s Focusem setkali tváří v tvář. Tento bezva pocit byl navíc umocněn tím, že právě tohle auto je ode dneška naše. Pokud bude tak dobrej, jak ho tady většina z Vás "forďáků" chválí a jak naznačila první, byť jen krátká jízda, tak vím, že s tímhle autem budeme určitě velcí kamarádi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  18:56

    « ford focus II

    neviete náhodou kedy bude v predaji FFII po facelifte a prípadne čoho sa bude facelift týkať(exteriér, interiér)dík za odpoveď
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  15:16

    « Re: info

    myslim, ze standardtne v GHIA a TITANIUM su koberceky len vpredu, u ostatnych nizsich vybavach (AMBIENTE, TREND, SPORT) koberceky nie su ani vpredu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  11:57

    « Re: info

    ja som kupil pred tromi dnami Fofo Ghia (ale plnu Ghia, nie Trend+ alebo podobne) ako skladacku, cize cakal som 3 mesiace na dodanie. Pri objednavke som si mohol vybrat farbu interieru, vybral som si svetlu (bezovu). Ked som auto preberal, tak koberce som najskor nemal, ale potom mi ich dolozili. Mam ich vpredu aj vzadu. Takze svetly interier je volitelny (bez priplatku), koberceky neviem. Ale ja som auto objednaval este v starej cene (3 mes dozadu), mozmo mi tie koberceky dali zadara, lebo teraz je Fofo lacnejsi o tusim 30 tis ako pred 3 mesiacmi.
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 10.05.07  09:37

    « Re: Re: Re: Re: Re: To misoo ...

    som si myslel... :-( mohli by byt aspon obute... :-)
    postovne je fajn. tie podlozky je treba, ked je to znizene, tak to zapadnutie kolies este viac vynikne... 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  09:21

    « info

    Majú byť v FoFo Ghia béžový interiér, velúrové koberčeky aj v zadu? Predajca mi tvrdí,že iba v predu. Vzadu niesú žiadne koberčeky. Má to tak byť?! Ako ste to vy-riešili. Diki za info.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  22:56

    « Re: Re: Re: Re: To misoo ...

    Ceny za tie disky su za 1 ks (mohli by byt za cely set, ale to by sme asi chceli vela ;-\ )
    Postovne za tie struny vyslo na 34 EUR cez DHL co je celkom v pohode. Skoda ze nemaju aj nejake podlozky ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  15:44

    « Re: pazvuky interieru

    diky, presne nieco taketo som potreboval.
    rustinu musim oprasit, v najhorsom translate.google.com do anglictiny pomoze.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  15:28

    « Re: pazvuky interieru

    ak ti rustina nerobi problem tak tu je celkom dobry postup
    ako rozobrat dvere FF II

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  14:31

    « Re: II Ghia 1,6 115k

    Ja som mal feldu 1,3 a ktomu iba 40kw,takze 85 kw je dost velky odskok aj ked je to max.vykon a tak mozno nikdy nevyhulim motor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  13:41

    « Re: II Ghia 1,6 115k

    ja som mal doteraz Feldu 1.6 Combi, ale ak uvazujem, ze budes mat tie iste kolesa ako ja, tak rozdiel v jazdnych vlastnostiach je naozaj obrovsky. Ja som sa vytesoval cely jeden den...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  13:12

    « II Ghia 1,6 115k

    Tak 1.(zvysena)splatka zaplatena, a uz len cakam kedy sa mi ozve obchodnik. Po felde a fabii...uvidim co to bude za rozdiel.Je to 4dv.cierny sedan.Velmi sa tesim ...no potom co vsetko som si tu precital,dufam ze nesklame. Neskvor foto. >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  12:49

    « pazvuky interieru

    ahojte
    kedze v servise mi zatial velmi nepomohli a nechce sa mi tam chodit ako na klavir - neviete niekto presne poradit ako rozobrat predne dvere ? nechcem totiz nieco zlomit alebo zohnut, takze presny navod alebo rady od niekoho kto to uz robil by sa zisiel.
    to drncanie co ide z vodicovych dveri na niektorych cestach ma raz dovedie do cvokarne :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  10:26

    « Uz ho mam

    Tak, pani, uz ho mam doma. Fotky som zatial nerobil, hlavne som jazdil. Ale ta nova stredova konzola je uplne super. V noci mi nevadi (da sa stlmit), cez den je jasne viditelna. Audio solidne, neviem, ci len mojej verzii Ghia tam dali nieco lepsie, ale repro hraju super. Ked chcete, pozrite si kratku recenziu. Ale inak zavidim tym, co mali FoFo uz doma a jazdia s nim nejaky ten rok, je to super auto...
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 08.05.07  19:16

    « Re: Re: Re: To misoo ...

    tie horske prechody ti uprimne zavidim, ja som tam par krat do roka maximalne... :'-( uvidis so strunami, to bude ine auto, tam sa tie struny ukazu v plnej krase :-! ;-)
    tie zadne led-ky su velmi pekne (bral by som tie cierne), ale je to dost penez za okrasu, teraz setrim na kolesa :-) dufam ze sa pochvalis ked ich budes mat !!! :-)
    mne sa tam pacili tie kolesa Tomason TN4 a este aj Mattig bodykit. to by som bral vsetkymi 10-mi. ako je to s cenou za kolesa ? je to cena za 1ks ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.07  13:13

    « Re: Re: To misoo ...

    Tuto stranku som objavil asi pred mesiacom kedze moj sluzobny FF2 mam iba od decembra 2006 a zatial som nepotreboval ziadne "upgrady". Presedlal som z Octavie 1 a nabehal som na Focuse asi 23-tis. km, mozem povedat ze by som uz nemenil za ine auto. Tvoje skusenosti s tymi pruzinami ma zaujali (kedze Sturec, Certovicu alebo Donovaly robim tak tri krat za tyzden ;-) ). Po Tvojich skusenostiach pojdem vymenu urobit do Banoviec pretoze v BB je iba "normalny servis" na Fordy.
    p.s. Videl si tie LED zadne svetla ktore im maju dorazit koncom maja ? Tie musim mat :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 08.05.07  09:42

    « Re: To misoo ...

    sakra, nevedel si poslat link o pol roka skor ?? >:D ;-)
    na tom obrazku vyzeraju rovnako ako moje, aj balenie, krabica je taka ista. :yes: potom daj vediet ako dopadla dodavka tovaru a platba, postovne a tak... tiez daj vediet kolko ta to vyslo aj s montazou a geometriou (ta je nutna!).
    ten link vyzera zaujimavo, len by to chcelo sponzora :-) diky
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 07.05.07  21:17

    « Re: prosim o pomoc

    thomson: to AST som pozrel. najprv som to tam nikde nemal a ani v menu nenasiel. potom som skusil ako vravel yoyo podrzat FM/AM a nabehlo to. bolo to tam, sice tu funkcionalitu som nezaevidoval, ale po dalsom dlhom stlaceni to ne a ne zmiznut. tak som to stlacil kratko, hodilo sa mi to na AM a tam som to stlacil dlho. zmizlo to nejako. sice neviem presne co ako naco zaco, ale zmizlo. treba sa pohrat s tym tlacitkom FM/AM. GOOD LUCK ! ;-)

    k tym servisom : je to hruza, za to by som strielal !!! preto chodim ku koisovi, tam mam istotu a klud :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.07  23:13

    « Re: prosim o pomoc

    thomson, skus podrzat tlacidlo AM/FM na par sekund. ak nepomoze, tak misoo poradi :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 06.05.07  21:45

    « Re: prosim o pomoc

    thomson: zajtra kuknem ak nezabudnem
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…