FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 12.05.07  19:59

    « Re: znacky

    fofoghia: myslis zadnu spz-ku ? mne pri zatvarani kufru trochu drncala. pri jazde nie. bal som sa, aby mi niekde neuletela, tak som dal pod nu take samolepiace kusky tesneni. odvtedy ani muk ! ;-)

    martas: ako si spokojny so zvukom radia ? by ma celkom zaujimalo ci len vymenili plast, alebo je tam uplne ine radio...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.07  19:14

    « znacky

    Vie mi niekto poradit nejaku upravu (zrejme standardneho)ramika ktory drzi SPZ-ku? Alebo ci niekde nedostat ramik s vacsim falcom,ktory by zabezpecil lepsi uchyt-drzanie SPZ.Niekto to riesi stahovacimi kabelovymi paskami,ale mne sa to nepaci.Tak ako na diskoch,vypadá to zle.Tabulka SPZ by sa mohla zospodu podlepit obojstrannou penovou páskou,ale aj tak to celkom neriesi vec.Dik za tipy. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Deadlift

    Deadlift 12.05.07  17:47

    « Re: Collection po 1450km

    Focus1 to by melo jit i prvni generace to umela.
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 12.05.07  15:14

    « Zahradka FoFo

    Jo a volali mi v pondeli z Fordu CZ a mluvili o "politovanihodne neznalosti" Fordu, ktery mi chtel montovat zahradku za zminenych 1700. Jsem zvedavej, jestli to bude mit nejakou dohru. Zatim mi tedy nic z toho, co rikali do telefonu nepotvrdili do mailu, jak jsem po nich chtel.
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 12.05.07  15:13

    « Collection po 1450km

    Taxem zpatky a hlasim: jizda stale paradni, pirjde mi, ze motor trochu oziva, uz jsme se spolu parkrat podivali k 5000 RPM a moc se mu to libilo. Tahlejsi kopce na 5ku mu ale trochu zatapi. Paradni je spotreba: 1. nadrz 8.5, 2. za 7.5, to mi prijde na syrovy motor paradni a jde to trochu proti zvestem, ktery jsem tu zachytil. Moc jsem to sice nehonil, ale rozjezdy sviznejsi a dnes po ceste domu (2 lidi, plny kufr, na strese kola) rychlost 100-120 ukazuje prumer 8. PP ukazuje o trochu vic (jednou 0,5, podruhe 0,2) prumernou nez vypocet plna-plna. Potkali jsme dneska slejvak+vichr a 2 osklivy bouracky, na louzi mi i probliklo ESP, kdyz jsem to videl, tak mi fakt neni lito priplatku za nej. Tak hodne stastnych km "novackum" :-) a dejte vedet jak spotreba.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.07  10:59

    « AUX vstup

    Ahojte,

    neviete mi niekto poslat fotku z Fofo II priehradky, kde je umiestneny AUX vstup ? Mam Ghia verziu s CD6000, malo by to tam byt, avsak asi som slepy. Mam uz novy design stredovej konzoly a mam taky dojem, ze tam zabudli ten AUX vyviest. Dik.
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 11.05.07  17:20

    « Re: Jen na okraj

    700km, to je este panic >:D motor zacne ozivat tak po 2500km, po 5000km uz bude celkom fajn a po 15000 uz bude v plnej sile. aspon tak to vnimam ja na svojom 1,6 Ti-VCT ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.05.07  07:22

    « Re: Jen na okraj

    brava, krasne napisane. Velmi podobne pocity som mal aj ja, ked som si bol v pondelok po auto. Nevedel som sa na nic sustredit, chcel som uz soferovat. Takze pripajam sa ku gratulacii a to, ze ci je Fofo naozaj taky dobry, ako sa pise, tak po 700 km na mojom ti mozem povedat, ze je este lepsi. Uzi si ho.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.05.07  01:50

    « Re: Jen na okraj

    no, misoo... musim zaprotestovat. mam Ghiu a od vyroby mam iba predne, velurove/textilne... rozcarovalo ma to, ale menej ako kvalita papierovych reproduktorov v 307SW...
    zadne rohoze mam gumene a su zo spominaneho SWcka (okrem prijemnych spomienok mi ostal znak Leva a tieto rohoze :-) ako tak pasuju. nie je to nic hrozne, na prvy pohlad sedia ako uliate. a dokupil som dopredu gumene, na zimu.
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 10.05.07  23:01

    « Re: Jen na okraj

    brava: gratulace ! prajem vela stastnych a zabavnych km !! ;-)
    dufam, ze moje.auto.cz obstastnis svojou pritomnostou :-)
    vcedula: neviem ako je to pri kupe ked su rohoze akoze v serii, ale predavaju sa jedine ako sada 4ks. kamos ma ghiu a od zaciatku tam mal 4ks.
    sword: facelift ma byt tuto jesen, zatial sa presne nevie, co vsetko bude zmenene. ja dufam ze co najmenej >:-[] ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  20:53

    « Jen na okraj

    Čauky všichni,
    tak asi před 3 hodinami jsem do garáže zaparkoval novýho Collectiona. Nejprve jsem myslel, že k předání vozu budu přitupovat bez emocí - s chladnou hlavou, abych na nic důležitýho nezapomněl, ale nešlo to. Když jsem ho v showroomu nablejskanýho uviděl, věděl jsem, že mě zase dostal, tak jako už poněkolikáté, když jsme se s Focusem setkali tváří v tvář. Tento bezva pocit byl navíc umocněn tím, že právě tohle auto je ode dneška naše. Pokud bude tak dobrej, jak ho tady většina z Vás "forďáků" chválí a jak naznačila první, byť jen krátká jízda, tak vím, že s tímhle autem budeme určitě velcí kamarádi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  18:56

    « ford focus II

    neviete náhodou kedy bude v predaji FFII po facelifte a prípadne čoho sa bude facelift týkať(exteriér, interiér)dík za odpoveď
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  15:16

    « Re: info

    myslim, ze standardtne v GHIA a TITANIUM su koberceky len vpredu, u ostatnych nizsich vybavach (AMBIENTE, TREND, SPORT) koberceky nie su ani vpredu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  11:57

    « Re: info

    ja som kupil pred tromi dnami Fofo Ghia (ale plnu Ghia, nie Trend+ alebo podobne) ako skladacku, cize cakal som 3 mesiace na dodanie. Pri objednavke som si mohol vybrat farbu interieru, vybral som si svetlu (bezovu). Ked som auto preberal, tak koberce som najskor nemal, ale potom mi ich dolozili. Mam ich vpredu aj vzadu. Takze svetly interier je volitelny (bez priplatku), koberceky neviem. Ale ja som auto objednaval este v starej cene (3 mes dozadu), mozmo mi tie koberceky dali zadara, lebo teraz je Fofo lacnejsi o tusim 30 tis ako pred 3 mesiacmi.
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 10.05.07  09:37

    « Re: Re: Re: Re: Re: To misoo ...

    som si myslel... :-( mohli by byt aspon obute... :-)
    postovne je fajn. tie podlozky je treba, ked je to znizene, tak to zapadnutie kolies este viac vynikne... 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.07  09:21

    « info

    Majú byť v FoFo Ghia béžový interiér, velúrové koberčeky aj v zadu? Predajca mi tvrdí,že iba v predu. Vzadu niesú žiadne koberčeky. Má to tak byť?! Ako ste to vy-riešili. Diki za info.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  22:56

    « Re: Re: Re: Re: To misoo ...

    Ceny za tie disky su za 1 ks (mohli by byt za cely set, ale to by sme asi chceli vela ;-\ )
    Postovne za tie struny vyslo na 34 EUR cez DHL co je celkom v pohode. Skoda ze nemaju aj nejake podlozky ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  15:44

    « Re: pazvuky interieru

    diky, presne nieco taketo som potreboval.
    rustinu musim oprasit, v najhorsom translate.google.com do anglictiny pomoze.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  15:28

    « Re: pazvuky interieru

    ak ti rustina nerobi problem tak tu je celkom dobry postup
    ako rozobrat dvere FF II

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  14:31

    « Re: II Ghia 1,6 115k

    Ja som mal feldu 1,3 a ktomu iba 40kw,takze 85 kw je dost velky odskok aj ked je to max.vykon a tak mozno nikdy nevyhulim motor.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…