FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 19.05.07  17:51

    « Re: no co se děje?

    no to si dost adrenalinovy sportovec, ja tankujem vzdy radsej hned potom ako to pipne :-) predsa len ten palubny pc neni uplne presny. najprazdnejsiu nadrz som mal tusim asi tak, ze som mal palicku palivomera tesne pod tou cervenou ciarkou. ale este nikdy nezakapalo :*) ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 19.05.07  17:49

    « Re: chrómový rámik okolo ŠPZ

    Forstinger v Shopping palace pri Zlatych pieskoch. Pripadne take nieco by stacilo aj z nejakeho hypermarketu. Este je jeden obchod na taketo veci v Hypernove pred Letiskom.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.05.07  10:27

    « chrómový rámik okolo ŠPZ

    neviete dať niekto nejaký link na obchod (tuning a pod...)v Bratislave,kde by som si kúpil chrómový rámik okolo ŠPZ? Mám totiž pocit,že mi môj plastový držiak drží značku LTT, a že ju čoskoro stratím. fofo má 485km, diki.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.05.07  22:57

    « Re: no co se děje?

    Bohužiaľ nie je čas - ale zato je kopec práce :-! Zatiaľ FoFo paráda, najazdených 2200km, spotreba 7.3. Všetko funguje ako má, nič nevŕzga, nebúcha, proste najlepšie auto, aké som kedy mal (v poradí štvrté, ktoré bolo kúpené ako nové). Akurát minulý víkend jedna drobná nepríjemnosť - podľa PP dojazd ešte 23km a zrazu motor zakapal a koniec, prešiel som sa peši na najbližšiu benzínku s kanistrom v ruke :*)
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 18.05.07  09:50

    « no co se děje?

    Halo tady se zastavil čas?? No nemám co číst, takhle by to nešlo, odkud mám čerpat odborné informace a zkušenosti??? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.05.07  15:05

    « Re: jeste k tomu radiu

    V minulosti tu byl vložen tento odkaz: [odkaz] na ruské stránky.
    Dnes jsem si nechal vytahnout autorádio ven a zjistil jsem, že je to otázka sehnat ten bílý konektor na 4. obrázku odshora. Ty 3 vodiče jsou právě pro AUX vstup. Takže konektor, vodič a buď JACK nebo 2x cinch. Silně uvažuji o jacku samici, kterou dám do záslepky vedle tlačítka na vyhřívání zadního skla.

    Doplněno: tak mám hotovo, AUX vstup na mém fokousku chodí jak má.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.07  18:06

    « jeste k tomu radiu

    chtel bych se taky zeptat jake mate zkusenosti s pripojenim na AUX vstup na radiu CD6000...rikali mi ve fordu ze se to pripojuje pres zasuvku elektriky ve spodu pristrojovky..ze je na to nejaky special kabel..mate nekdo zkusenosti??
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 13.05.07  17:36

    « Re: kvality

    Radio: zvuk po delsim poslouchani hodnotim jako nicmoc, je to chrastitko. Uz se tady rozebirala montaz MP3 pripojky, vite nekdo, zda to jde na tohle inovovane 6000?
    Brzdy: mam 4x kotouce (pac ESP) a nastup je zvlastni -> prvni zabrzdeni zabira dole a celkem ostre, pri opakovanem brzdeni uz zabira vyse a lepe se davkuje.
    Zvuk motoru: ano, zvenku je zvuk motoru a vyfuku takovy divny drncici plechac, ale uvnitr je to to celkem fajn. Zatim jsem ale tocil jen tak do 5000 a pri 130 km/h (4000 RPM) je to uplne v pohode.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.07  11:58

    « kvality

    Jo a mam dotaz na vas ostatni Focusaky...Cetl jsem si na moje.auto u martase popisky..mas tam u brzd napsano velice ostre...Tak se chci zeptat jestli mas vzadu bubny nebo kotouce?? Protoze ja mam normalne pro 100k motor bubny..A musim rict ze teda zadna ostrost se neprojevuje, prave naopak..Brzdy maji prvni asi 1 cm drahy malinky ucinek a pak teprv nastupuji..tak to jen bokem..A pak se chci jeste zeptat jak to mate s hlukem motoru.?Vsichni totady chvali ale ja tam mam 5000 km a nezda se mi ze by to byl tichoslapek..Jo je kultivovany takze i vyssi otacky nejosu nesnesitelne, ale kdykoliv na motor dupnu ( i v nizsich otackach = 2500) tak se okamzite ozve.A ten zvuk mi prijde dost tvrdy.. Jo a porad se mi zda ze mam problemy s tim zvukem od vyfuku jak jsem tu psal..Nevim jestli to ma neco spolecneho primo s motorem, ale kdyz stojim venku u vyfuku takse mi zda ze ma zvuk jako by uz byl nejaky jety..Proste jemne bruci..A na to jsem nebyl u stojiciho auta zvykly
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.07  10:25

    « znacky

    misoo: nie,nemyslel som iba zadnu SPZ,ale celkovo ramik do ktoreho davas SPZ, ako taky.Pripada mi to tak,ako by iba zhora a zospodu drzal ten plast znacku iba takych 1,5-2 mm.Na Fabii som mal od novoty taky ramik,ktory mal kazdych asi 10 cm take dlhsie plastove vybezky po celom obvode a tak znacka drzala spolahlivejsie.A tusim aj otvaranie mala riesene inak,nie ako teraz ze 50 haliernikom otvoris ramiky a vezmes znacky za 20 sek.Inak raz na pumpe(nebudem hovorit na ktorej),ked som bol na umyvarke,a doutieraval som auto,som v krikoch nasiel asi 20 slovenskych SPZ.Pekne poukladane pouzite...ukradnute...ja len ze nikto nechce mat problemy a preto radsej si tu znacku prizvaram a skomplikujem to nejakemu *,ako si neskvor dopisovat s uradnikmi.Prajem peknu nedelu ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 12.05.07  19:59

    « Re: znacky

    fofoghia: myslis zadnu spz-ku ? mne pri zatvarani kufru trochu drncala. pri jazde nie. bal som sa, aby mi niekde neuletela, tak som dal pod nu take samolepiace kusky tesneni. odvtedy ani muk ! ;-)

    martas: ako si spokojny so zvukom radia ? by ma celkom zaujimalo ci len vymenili plast, alebo je tam uplne ine radio...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.07  19:14

    « znacky

    Vie mi niekto poradit nejaku upravu (zrejme standardneho)ramika ktory drzi SPZ-ku? Alebo ci niekde nedostat ramik s vacsim falcom,ktory by zabezpecil lepsi uchyt-drzanie SPZ.Niekto to riesi stahovacimi kabelovymi paskami,ale mne sa to nepaci.Tak ako na diskoch,vypadá to zle.Tabulka SPZ by sa mohla zospodu podlepit obojstrannou penovou páskou,ale aj tak to celkom neriesi vec.Dik za tipy. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Deadlift

    Deadlift 12.05.07  17:47

    « Re: Collection po 1450km

    Focus1 to by melo jit i prvni generace to umela.
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 12.05.07  15:14

    « Zahradka FoFo

    Jo a volali mi v pondeli z Fordu CZ a mluvili o "politovanihodne neznalosti" Fordu, ktery mi chtel montovat zahradku za zminenych 1700. Jsem zvedavej, jestli to bude mit nejakou dohru. Zatim mi tedy nic z toho, co rikali do telefonu nepotvrdili do mailu, jak jsem po nich chtel.
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 12.05.07  15:13

    « Collection po 1450km

    Taxem zpatky a hlasim: jizda stale paradni, pirjde mi, ze motor trochu oziva, uz jsme se spolu parkrat podivali k 5000 RPM a moc se mu to libilo. Tahlejsi kopce na 5ku mu ale trochu zatapi. Paradni je spotreba: 1. nadrz 8.5, 2. za 7.5, to mi prijde na syrovy motor paradni a jde to trochu proti zvestem, ktery jsem tu zachytil. Moc jsem to sice nehonil, ale rozjezdy sviznejsi a dnes po ceste domu (2 lidi, plny kufr, na strese kola) rychlost 100-120 ukazuje prumer 8. PP ukazuje o trochu vic (jednou 0,5, podruhe 0,2) prumernou nez vypocet plna-plna. Potkali jsme dneska slejvak+vichr a 2 osklivy bouracky, na louzi mi i probliklo ESP, kdyz jsem to videl, tak mi fakt neni lito priplatku za nej. Tak hodne stastnych km "novackum" :-) a dejte vedet jak spotreba.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.07  10:59

    « AUX vstup

    Ahojte,

    neviete mi niekto poslat fotku z Fofo II priehradky, kde je umiestneny AUX vstup ? Mam Ghia verziu s CD6000, malo by to tam byt, avsak asi som slepy. Mam uz novy design stredovej konzoly a mam taky dojem, ze tam zabudli ten AUX vyviest. Dik.
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 11.05.07  17:20

    « Re: Jen na okraj

    700km, to je este panic >:D motor zacne ozivat tak po 2500km, po 5000km uz bude celkom fajn a po 15000 uz bude v plnej sile. aspon tak to vnimam ja na svojom 1,6 Ti-VCT ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.05.07  07:22

    « Re: Jen na okraj

    brava, krasne napisane. Velmi podobne pocity som mal aj ja, ked som si bol v pondelok po auto. Nevedel som sa na nic sustredit, chcel som uz soferovat. Takze pripajam sa ku gratulacii a to, ze ci je Fofo naozaj taky dobry, ako sa pise, tak po 700 km na mojom ti mozem povedat, ze je este lepsi. Uzi si ho.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.05.07  01:50

    « Re: Jen na okraj

    no, misoo... musim zaprotestovat. mam Ghiu a od vyroby mam iba predne, velurove/textilne... rozcarovalo ma to, ale menej ako kvalita papierovych reproduktorov v 307SW...
    zadne rohoze mam gumene a su zo spominaneho SWcka (okrem prijemnych spomienok mi ostal znak Leva a tieto rohoze :-) ako tak pasuju. nie je to nic hrozne, na prvy pohlad sedia ako uliate. a dokupil som dopredu gumene, na zimu.
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 10.05.07  23:01

    « Re: Jen na okraj

    brava: gratulace ! prajem vela stastnych a zabavnych km !! ;-)
    dufam, ze moje.auto.cz obstastnis svojou pritomnostou :-)
    vcedula: neviem ako je to pri kupe ked su rohoze akoze v serii, ale predavaju sa jedine ako sada 4ks. kamos ma ghiu a od zaciatku tam mal 4ks.
    sword: facelift ma byt tuto jesen, zatial sa presne nevie, co vsetko bude zmenene. ja dufam ze co najmenej >:-[] ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…