FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.07  08:52

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    to lomo: S tym rokovanim o cene to bolo asi tak, ze som nestihol minuly mesiac akciu Champion X, tak ma uistili, ze su objednane nove kusy, ktore budu v podobnej akcii, iba s mierne upravenou vybavou ale nevedeli mi povedat cenu, cennik nahodili az 1.6. Tak som nelenil a rozoslal par emailov importerom do B.B., Bánoviec, BA, Prešov a pod. Niektori sa ani neozvali :-(. Vsetkym som polozil rovnaku otazku, mam zaujem o Ghia X 1.6, cim by ma vedeli presvedcit, aby som auto kupili prave u nich. Potom sa zacali predbiehat v BONUSOCH. Najlepsi pristup a ochotu prejavili v BA a v Banovciach (Auto Kois) a ponukli mi vyhody, ktore som vysie opisal. Kedze som z BA, nebolo co riesit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.07  08:39

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    to mas tak, ja ked som si kupoval svoje, tak som mal najskor objednavku vo februari a cele som ho kupoval v maji. Vo februari som vychadzal z ceny 719 000 Sk + doplnkova vybava a 5% zlava, dokopy 750 000 Sk. V maji uz zaklad stal 689 000. A co sa roztrhnem ? Smola. A potom pride takyto provokater s vybavou vacsou ako ja ale s cenou nizsou o 125 000 Sk... ;-) ;-) ;-)
    Ale ja mam zasa 2.0 Duratec ... :-) :-) :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.07  08:37

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    Je mi jasne, ze je to posilnenim Sk, ale to je pre nas vsetkych len dobre. Inak vdaka za ohlasy, vidim, ze som si vybral dobre. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.07  08:31

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    ved ano, jasne ze koruna dost posilnila a ze je to hlavne tym.. len to proste nas...e :-( aj sa mi zda, ze konecne vo forde zacali aj rokovat o cenach a nie proste stylom "tu mate cennik, zlavy sa davaju iba ked zoberiete >5 aut"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.07  08:27

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    kondor, dnes by som tiez asi skoncil v tom co ty, akorat combi a 1.8TDCi alebo 2.O benzin. Nech potom auto a servis posluchaju !!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.07  08:25

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    lomo: nuz to je bohuzial tak, obchod je obchod. Ja ked som kupoval , tak som po tazko vybojovanej zlave cez znamych dal 665t. Dnes bez akychkolvek problemov mam to iste za 590t Mehane GT 1.6. >:-[] . Inak darmo, posilnila kuruna( kupoval som tusim pri kurze 41,-skk/EUR) a preto je hodne velky priestor na pekne zlavy. Vlasten ani nedali zlavu, len zohladnili kurz :-). Preto sa cudujem, ked niekto chce predat , konkretne som si pozrel Focusa 1.6 74kw trend 30tkm, 3/2005 za 425t. a t este dovoz, ked novy je teraz v akcii a to Trend plus za 490t. Ide o 5dv.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 08.06.07  07:41

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    kondor to je provokacia !!! taka super vybava a taka cena ??? >:-[] :yes:
    ja som to kupil o par tisiciek lacnejsie, ale vybavu mam mozno ani polovicnu !!! :'-(
    tak vela stastnych km a zabavy pri jazde !! :-! ;-) :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.07  23:19

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    blahozelam! urcite neolutujes :-) i ked budes nadavat na spotrebu :-D ale i na to si zvyknes. tak nech ti rychlo ubudaju dni cakania!
    btw. ta cena je fakt skvela. za tu vybavu. klobuk dolu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.07  21:17

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    uff. to mas az nechutne dobru cenu 8-s ked si spomeniem, co tie focusy stali pred rokom ked som to kupoval ja ... slo to dolu o minimalne 50 tisic.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.07  19:40

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    urcite, je tam zopar veci, ktore Ti budem asi zavidiet ;-)
    Urcite radio, tiem MP3 mi chybaju. Menit stale CD mi uz lezie na nervy. 17" disky, tiez by asi bodli...A cena podla mna uplne super. Tak vitaj medzi focusakmi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.07  17:56

    « Dnes som si zaplatil zálohu.

    Zdravím focusáci, aj (najmä)vďaka tejto vašej diskusii som si bol dnes objednať focusa 1.6 Duratec Ti-VCT, 5 dv. v striebornej matalíze (čisto praktické dôvody, pri tom, ako parkujú ľudia v BA, by som mal pri tmavej farbe za chvíľu auto jeden viditeľný škrabanec vedľa druhého, takto to aspoň nebude tak vidieť). Majú celkom fajn akciu (Focus X)za podľa mňa výborné ceny. Ja som si vybral model Ghia X, ktorý má výbavu ako Ghia a navyše je k tomu: disky 17", EBA, ESP, elektr. sklápanie spätných zrkadiel s osvetlením, dvojité centrálne zam. v kľúči a priestorový snímač alarmu, dvojzónová autoklíma, SONY CD. Ešte sa mi ich podarilo ukecať a dajú mi grátis predné a zadné zásterky za kolesá, predné a zadné koberčeky, bezpečnostné skrutky na disky a zákonnú výbavu. Po ponuke 50% zľavy na zadné parkovačky som neodmietol. Celé s metalízou a tými parkovačkami je to 625 tis., osobne si myslím že výborná cena, na Oktávku v tejto výbave by som potreboval ešte bez mála takých 200 tis. - nie som blázon. Tak čo poviete, vybral som si dobre?
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 07.06.07  16:00

    « Re: pazvuky v interieri na pokracovanie

    ak vrzgaju plasty, treba sprtnut trochu silikonoveho spray-u (ja mam sonax) a je vybavene. mne vrzgal pri dotyku ten strieborny ramik okolo klimy a po aplikacii silikonu po vrzgani ani pamiatky ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.07  11:51

    « Re: pazvuky v interieri na pokracovanie

    neviem, ci je to ten isty problem, ale mne vrzgal plast, ktory je dany okolo sedadla vodica. Ale len v urcitej polohe. Ked som sa posunul trocha dopredu alebo dozadu, tak to uz prestalo. Vyskusaj, ja som kvoli tomu vrzganiu skoro prisiel o nervy (1 tyzden po kupe noveho). Odvtedy sa mi to uz nestalo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.07  11:37

    « Re: pazvuky v interieri na pokracovanie

    jednu vec mam co znie tak nejak podobne, ale to zrejme nebude ono - ide o predne dvere o ten plast v ktorom je uchytena klucka, resp. otvaranie dveri. pri pritlaceni na ten makceny plast do ktoreho to je vsadene to celkom slusne vrzga. :-(

    skusim niekedy vyhodit predne sedadlo a pozriet co by to vobec mohlo byt.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.07  11:24

    « Re: pazvuky v interieri na pokracovanie

    man ten isty problem ... ale zatial sa mi nepodarilo lokalizovat zdroj toho praskania

    ak na nieco prides daj vediet ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.07  09:18

    « pazvuky v interieri na pokracovanie

    tak pre zmenu uz sa v mojom FFII objavili dalsie interierove pazvuky, ktore sa prejavuju najma pri brzdeni alebo prudsej akceleracii.

    pazvuk znie ako praskanie pri natahovani struny (stary strunovy gauc) a vychadza to akoby spod sedadiel (podla mna aj vodicovho aj spolujazdcovho). zatial sa mi to ale nepodarilo nasimulovat pri odparkovanom aute

    nestretli ste sa s niecim podobnym ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.07  22:04

    « Re: Doplňky

    Zkusím odpovědět místo Zdenekold: Mám Focus combi 1.6 90 PS TDCi - při koupi jsem se rozhodoval mezi benzínem 1.6 benzín (115 koní) a 90 PS diselem - nakonec jsem se s ohledem na počet najížděných km a charakter průběhu výkonu rozhodl pro diesel (oba motory jsem vyzkoušel). S 115 PS benzínem bych při mém stylu jízdy jezdil za 9-10 litru, s diselem mám zatím spotřebu 6,2-6,3 - jezdím pouze po Praze a pak dálniční přesuny (cestovní rychlost +- 160km/h). Zapnutí klimatizace není dle mého názoru na výkonu motoru poznat. Na dieselový agregát se mi motor zdá kultivovaný, oproti přechozímu benzínovému Mondeu (1,8 z 1997) ale trochu hlučnější. V práci jsem měl "čest" jezdit i Fabií 1.4 TDI a ta se s Focusem nedá v kultivovanosti chodu srovnat, co se dynamiky týče, tak jsem byl s Fabií celkem příjemně překvapen (160 tacho žádný problém)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.07  20:11

    « Re: Doplňky

    Zdenekold: pokial si dobre pamatam tak mate Focus kombi 1,6 TDCI. Celkom by ma to zaujimalo lebo vo firme uvazuju nad kupou prave tohoto Focusa. teraz mam 1,6 benzin a som s nim celkom spokojny. Preto iba celkom lebo teraz v lete ked zapnem klimu, motor musim viac vytocit. Hold tocivy moment nie je vysoky a motor potrebuje viac plynu. Mal som pred tym Fabiu kombi 1,4 TDi a tam som klimu skoro nepocitoval. Samozrejme agilita auta nebola uplne zle ale chybal mu hlavne 4 valec a trochu aj objem motora. Chcem sa preto opytat ako ste spokojny s motorom vo Focuse. Mam totiz viacero informacii (aj pozitivne aj negativne) V pripade, ze som si zle pamatal typ vasho motora je moja otazka bezpredmetna.
    Dakujem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.06.07  15:10

    « Re: Standardne radio CD6000

    Nevím zatím jak v tom Focusu, ale rádio v Mondeu hraje velmi dobře ......
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 05.06.07  14:31

    « Standardne radio CD6000

    neviem ci je to autoradiom, alebo reprakmi, ale nove zakladne autoradio HRA LEPSIE ako to povodne !!!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…