FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.07  13:55

    « Re: Opěrka.

    Tak opěrku si ještě rozmyslím......Auto jsem před chvílí přebral. Jak dlouho tomu trvá, než se to trošku rozběhá ?? Protože dynamika mě zatím nijak neoslnila.....

    Jak funguje ten tempomat ? Je tam tlačítko ON, které ale nic nedělá, naopak všechno se zapíná a vypíná tlačítkem RES nebo + -, případně OFF.....ale ten ON nedělá nic !!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.07  17:18

    « Re: Opěrka.

    Tu opěrku Kamei u nás prodávají asi jen v Milotecu. Nabízejí ji k Octáviím. Posílal jsem jim dotaz ( asi před měsícem ), zda by jejich opěrka nešla i do Focuse ( podle fotek vypadá celkem universálně ), ale neobtěžovali se s odpovědí. Takže asi nezbývá nic jiného, pokud ji někdo chce,než se obrátit na naše západní sousedy.
    P.S.Tato opěrka vypadá hezky, ale ta cena je také "hezká" :-( .
    Jo a ještě taková blbůstka od Kamei na svých stránkách nabízejí i chladící opěrku asi za 206 eur :-) .
  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 12.06.07  16:48

    « Re: Re: žárovka

    vskutku náročné :-) povedlo se >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.07  12:13

    « Re: Opěrka.

    Taky díky za vyčerpávající informace...... Souhlasím s Martasem , že zacpání toho otvoru je škoda, ale zase na druhé straně jak vypadají ty drátové úchytky v reálu ?? Nečouhají mezi zadní sedadla ??
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 11.06.07  20:45

    « Re: Opěrka.

    2 brava: slusnej pruzkum a shrnuti :-)
    me se libi ta kamei, protoze jako jedina podle obrazku zachova ulozny prostor vzadu mezi prednimi sedackami. To co montuji u Forda (tusim, ze i original) totiz zacpe prave ten jediny vetsi prostor, kam se da treba postavit 1,5l PET lahev. Akorat bych se na ni rad nekde podival na zivo, tusite nekdo, kde se da na kamei podivat, prodava to nekdo v Praze?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.06.07  19:18

    « Re: Opěrka.

    Tady je pár odkazů k lok. opěrkám. Mně se nejvíce zamlouvá ta od fi. Armster. V souč. době ji montují i v servisech Ford za cenu asi ;-) 2400,- i s montáží, ale o tom už jsem zde někde psal.
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]

    A diskuse o opěrkách – je zde hodně užitečných rad :
    [odkaz]

  • « 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 11.06.07  18:08

    « Re: Re: žárovka

    dík za snahu ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 11.06.07  18:01

    « Re: žárovka

    V navodu je tusim napsano ze se to musi vyndat cely (povolenim toho sroubu nahore)...ale dal si to nepamatuju
  • 00 Reagovat !

    foto mates2

    mates2 11.06.07  16:39

    « žárovka

    chci se zeptat zkrz výměnu žárovky v předním světle. to musim vyndat celý nebo je na to nějakej fígl. nemám návod . poraďte někdo díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.06.07  14:53

    « Opěrka.

    Halo, chci se znovu zeptat na středovou opěrku. Viděl jsem nějakou namontovanou, měla takový posuvný ten horní díl.....ale připadala mi dost subtilní, taková skořápka....máte někdo tu z těch Gumáren Zubří ???? Je lepší ??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.07  19:16

    « Re: to Ondro:

    Antonio: To je zvlastne :-! . ja som prave minule pocul sefa ze ho uz nabavi FF II 1,8 TDCi a ze chce radsej co ma nesiu spotrebu. Prave v tejto suvislosti som pocul o Fabii. No teraz neviem ako to vlastne je 8-s Dufam, ze bude verny Fordu. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 10.06.07  19:04

    « Re: 2200 km nabehano

    no, nejde jen o garancku, ale o jakykoliv zasah/nakup, ktery mohu potrebovat se svym autem. Zatim me prave tyto drobnosti (stresni nosic, tuzka na opravy) odrazuji od tech, ktere jsem navstivil. A moc me nebavi zkouset porad nove servisy :-).
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.07  16:11

    « to Ondro:

    Ondro bavil som sa s Tvojim šéfom a on o žiadnom Focuse nevie! Zatiaľ je to tak, že Ti kúpia:
    Fabiu 1.4 Tdi v khaki farbe, výbava: švihadlo (manuálne obojručné sťahovanie okien) a chobotnica (manuálne centrálne zamikanie)! :-! :-! :-!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.07  16:00

    « Poly! Taká spotreba???

    Ahoj Poly, nižšie si mal príspevok, že s 1.8 TDCi máš spotrebu 5,2 a so zapnutou klímou 5,7. Ako sa to robí???
    Ja mám ten istý motor a keď sa nekontrolujem tak je to 6,9 mesto a 6,5 mimo mesta.
    Aj keď musím sa pochváliť, že poslednú nádrž robím zatiaľ za 6,2 (iba mesto)...ale je to samé pomalé rozbiehanie, dojazdy na semafór na zaradenej rýchlosti bez brzdenia. V podstate nepoužívam turbo :-) Vždy musím jazdiť aspoň tak dlhú jazdu, aby sa ručička teploty motora (vody) dostala na prevádzkovú úroveň (nám dobre známa 85,6654°C :-) ).
    Ak sú jazdy iba s nezahriatym motorom (teraz v lete to znamená kratšie ako 5 min.) tak je v meste spotreba 7 až 7,5 l.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.06.07  19:20

    « Re: 2200 km nabehano

    preco uz uvazujes o garancke, ved ma 18tkm este cas. Teda necelych kym zozenies spravny servis co ti vyhovuje, aj tvojmu autu
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 09.06.07  18:59

    « 2200 km nabehano

    Tak se hlasim po 2000 a zatim me bavi jizda cim dal vic. Akorat to ESP blika nejak casto :-) Nastesti nic nevrze, neklepe, tuk, tuk, tuk. Dneska jsem byl myt a neprijemne na barve Tonic je, ze zustavaji flicky, aby bylo dokonale ciste, je treba lestit :-(.
    Zato Ford perli cim dal vic: podaril se mi drobny skrabanecek na spodku zadniho narazniku a chtel jsem "tuzku na opravy". U Forda byli v pohode (bavili jsme se i o loketce - meli celkem peknou za 2000) a dokonce mi dali zbytek barvy z lakovny rovnou a zdarma. No, prisla mi nejak trochu tmava, tak jsme ji radsi zkusili na papir a hadejte... Dali mi modrou Jeans. Tajze jsem mohl mit paradne dvoubarevny naraznik. Ja snad budu muset na garancku mimo Prahu - koho muzete doporucit v blizkem okoli?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.06.07  18:26

    « Re: pazvuky v interieri na pokracovanie

    Nieco podobne postihlo asi aj mna. Vrzganie pocujem ale od ruzice nastavovania sklonu operadla. Poslal som tam aj silikon, ale nepomohlo. To by sa este dalo vydrzat. Horsie je, ze v zakrutach alebo pri pootoceni na sedadle citim obcas volu medzi operadlom a sedakom. Je to skoda, lebo sedadla su vyborne (Sport). Ze sa ako kus celkom nevydarili sa ukazalo dva tyzdne po kupe, ked povolil potah sedaku. Oprava nebol problem, len v servise to uz nedokazali tak presne osadit.:no: To vodicove sedadlo je jednoducho zakliate. Uz som aj uvazoval ze ho rozhodim, mam ale trocha obavy z pritomnosti airbagu a tak. Aby som nieco nepokaslal, tak to necham asi na servisakov.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.06.07  09:55

    « Re: Doplňky

    FraCe: Dakujem pekne. kedze ide o firemne auto a nabeham s nim dost kilometrov radsej by som volil diesel. navyse aj zostatkova hodota po rokoch bude vyssia ako u benziu. Este raz dakujem. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.07  12:20

    « Re: pazvuky v interieri na pokracovanie

    praveze to na plasty nevyzera, tipujem to na nieco v tom klbe kde je spojena opierka so sedadlom, len je fakt blbe, ze sa mi to nepodarilo pocut inak len za jazdy. nema este niekto iny podobny problem ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.07  10:29

    « Re: Dnes som si zaplatil zálohu.

    Já mám objednanou 1,6 16V, metalíza, dvouzonova aut.klima, 16 elektrony, rádio bez MP3, tempomat, ovládání rádia pod volantem, počítač, nový červený design....combi...., přestavba N1..... cca 360 tis bez DPH :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…