FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.07.07  10:58

    « Re: Palubovka - 1.8TDCi

    Měl jsem podobný problém, taky jsem slyšel nějaké vibrace z oblasti rádia. Už jsem se chystal do servisu, ale nakonec jsem zjistil že mi rezonuje mobil položený v přihrádce vedle řadicí páky :-)
    Taky se mi ozývá nepříjemné vrzání pokud mám staženou roletu v kufru (mám kombi). Pokud ji zatáhnu je to OK.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 05.07.07  16:13

    « Re: Zima

    caf, ak nejazdis zavodne v hlbsom snehu, tak pri beznej jazde ta podrzia sirsie gumy. ak nemas problem s financiami, tak rozhodne odporucam 205-ky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.07.07  09:59

    « Re: Alu kola

    to brava: Dík za tipy. Nejvíc se mi líbí tento [odkaz] Nemají asi nejnižší ceny ale největší výběr. Má někdo s nima osobní zkušenost? Jinak co se týče pneu tak mezi nejlevnějšími shopy jsem našel tento [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 05.07.07  09:58

    « Palubovka - 1.8TDCi

    Zdar, začali sa mi ozývať nepríjemné zvuky s pakubovky. Nejaké rezonancie okolo rádia (ako by tam bola uvoľnená nejaká skrutka?) keď zvyšujem rýchlosť :-| Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Dosť mi to vadí, dúfam, že to v servise budú vedieť vyriešiť ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  20:21

    « Re: kluce

    No,já dostal jeden klíč s dálk.ovládáním a pak jeden obyčejný-náhradní a kněmu ještě proužek s kódem pro ev. dodělání duplikátů. Pokud ti dali jen jeden klíč, tak pravděpodobně zapomněli, což se asi klidně může stát. Mně třeba zapomněl dát dealer srevisní knížku ;-) . V každém připadě s novým vozem bys měl převzít klíče dva! Jinak věřím, že toto bude jediná nepříjemnost, kterou s novým autem budeš mít a přeji ti mnoho pohodových a šťastných kilometrů.
  • 00 Reagovat !

    foto nitrion

    nitrion 04.07.07  19:17

    « kluce

    nazdar vsetci stastny majiteli ff ,od dnes sa k vam radim aj, ja ale mam taku malu otazku tiez ste dostali iba jeden kus kluca k novemu autu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  17:40

    « Zima

    Čauky,kamarádi
    Bude to tady coby dup a zima se nás bude ptát, co jsme dělali v létě 8-s .A tak bych se chtěl zeptat já vás . Jsou lepší zimní pneu širši nebo užší? Mám volit raději šířku 195 nebo 205? Na netu jsou na to trošku rozdílné názory.
    Za odměnu nabízím pár zajímavých odkazů, které možná znáte, ale možná, že je pár jedinců, kteří je ještě neviděli. První bych nazval "Jak jezdí mistři" je to lahůdka a ten druhý "Když jde do tuhého" a to už není žádná prča (ale je tam hezká muzika ).
    [odkaz]
    [odkaz]

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  16:36

    « Re: Opět malý příspěvek ke spotřebě

    uups, opakovacka, pardon...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  16:35

    « Re: Opět malý příspěvek ke spotřebě


    To Dim2:
    Jasne :-)
    Ja som len tak, ze na to, co s tym autom bude, musis este pockat tak tych 5-10 tisic km...
    Pri malych najazdoch neviem, co to robi, ja mam na FFII 1,8TDCi kombi nieco cez 30 tisic (cca 50 tis. rocne) a sam som nepozoroval nejake vacsie zmeny s rastucim najazdom km, no najvacsie znizenie spotreby a chovania auta prislo az po tych 20 tisic km...
    Teraz chodi jako drak...
    No a dufam, ze ta pani co s ni bydlis nebude v tom aute vozit casto tych spominanych problematickych styroch chlapov ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  16:03

    « Re: Opět malý příspěvek ke spotřebě

    Svistiku : já mám ve svém aMondeu 2,2 TDCi, takže já netrpím. S tím Focusem 1,6 Combi teď jezdí ta paní, co s ní bydlím :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  13:25

    « Re: Opět malý příspěvek ke spotřebě

    >:D
    No, tak nemyslim to v zlom, ale pisat takyto prispevok s takymito otazkami ohladom auta, ktore jazdi momentalne svoju druhu nadrz v zivote :-)
    To ako keby si pisal, ze mas dvojmesacneho syna a on sa stale pokakava, ci sa to zlepsi :-O
    No ktovie :-)
    Asi mas benzin, myslim, ze sa to zlepsi, neboj a ten zaber plynu nesuvisi so stlaccenim pedalu, ale s tym, ako rychlo Ti stupaju otacky, je jedno, ako stlacis pedal (nejde o silny automat s kickdownom) ale zalezi na tom, ako rychlo sa riadiaca jednotka ,,nadychne" a motor zaberie...
    A uprimne - ak si hladal auto, ktore budes mat plne nalozene a bude dynamicke a rychle, tak 100 koni pre auto, ktore prazdne vazi skoro 1,5 tony nie je asi otimalne riesenie...
    Tych 100 HP moze spravit zihadlo mozno z mensieho auta ako je Fiesta, nie z Focusu v benzine.
    Pri Tvojom najazde ale asi ne riesenie nie je, ako sa zmierit s kompromisom medzi fyzikou a hrubkou penazenky...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  11:44

    « Re: FocusII 1.8 TDCI

    dal sem to dvakrát to sem nechtěl!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  11:32

    « FocusII 1.8 TDCI

    Mám Ford focusII 1.8TDCI 85kw sport a sem spokojený!řezat sním zatáčky to je radost,v lesích se mnou chtěla závodit audi A4 a prohrálá!do každý zatáčky musela brzdit a ja naopak přidával a ve finále sem jí předjel.Jeto znát u toho sporu že to má tuší pružiny,ale nízký je to dost-někdy až moc,ale zase se to projeví vtěch zatáčkách tam to drží jak přibytý!ale mýslím že 2.0 TDCI sport by byl o dost lepší,ale taky dražší.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  11:30

    « FocusII 1.8 TDCI

    Mám Ford focusII 1.8TDCI 85kw sport a sem spokojený!řezat sním zatáčky to je radost,v lesích se mnou chtěla závodit audi A4 a prohrálá!do každý zatáčky musela brzdit a ja naopak přidával a ve finále sem jí předjel.Jeto znát u toho sporu že to má tuší pružiny,ale nízký je to dost-někdy až moc,ale zase se to projeví vtěch zatáčkách tam to drží jak přibytý!ale mýslím že 2.0 TDCI sport by byl o dost lepší,ale taky dražší. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  10:35

    « Re: volnobezne otacky 1,6 74kW

    Volnoběžné otáčky mohou občas kolísat, záleží to třeba na klimatizaci a pod, taky jde o emise, pokud vyhodnotí řídící jednotka že je potřeba volnoběh korigovat, tak to udělá. Pokud ti to nevyskakuje nějak moc, tak bych to neřešil.............
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.07.07  08:41

    « volnobezne otacky 1,6 74kW

    Zdravim vsetkych,
    mam taky maly problem. Mam fofoII 1,6 benzin 74kW, snazil som sa najst na nete ake maju byt volnobezne otacky ale nic konkretne som nenasiel. Ked nastartujem, motor a je este studeny, tak mi padnu otacky malo nad 750 odhadujem cca 800rpm. Po dosiahnuti prevadzkovej teploty som stal na semaforoch par sekund tak boli okolo 1000rpm, co sa mi zdalo dost, potom som motor nechal dlhsie na volnobeh a za 1min padli z 1000 na cca 850-900rpm. Pri danej hodnote ak som zosliapol spojkovy pedal tak este padli na 750rpm. Neviem ake maju byt optacky podla vyrobcu a neviem ci toto skakanie od 750 do 1000rpm je spravne. Mate niekto podobnu skusenost. Dik za odpoved mao
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 03.07.07  20:56

    « Re: Alu kola

    >:D >:D co by som sa hneval, sranda musi byt !!
    ale kiez by si mal pravdu, ak by to slo takymto tempom, tak po 100 tis km to ma dva krat tolko koni !! >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  17:22

    « Alu kola

    citát misoo to dim2: po 800km nemozes cakat zlepsenie, to prichadza najskor po 5000km a napriklad ja pri takmer 20tisic km este stale pocitujem zlepsovanie !!Konec citátu.
    A pokud to tak půjde plynule dál tak po 100tis.km z toho bude hotová raketa ( to byl samozřejmě vtip, doufám, že se na mě misoo nebude zlobit ) :-) :-) :-)

    to ROMAN : Tady je pár odkazů na některé e-shopy . Já kupoval vloni na podzim zimní pneu u [odkaz] a naprostá spokojenost s cenou i s dodací lhůtou.

    [odkaz]%20II%20[5/10… />
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]

    [odkaz]%20disk

    [odkaz]

  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 03.07.07  14:26

    « Re: 1.8 TDCi

    dim2: no jo, tak budes musiet tie 2 roky pockat... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  13:40

    « Re: 1.8 TDCi

    No jo, jenže 20 tis , to je tak na 2 roky ......
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…