FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 18.07.07  13:51

    « Re: přírůstek

    tak vitaj, napisal som ti do diskusie. to sony menis asi len preto, ze tam uz povodne bolo ze?
    ja to menim koli zvuku a mp3, v piatok by mi malo prist, uz sa neviem dockat... zatial jazdim s dierou v palubke... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 18.07.07  12:44

    « Re: klima vs. vykon

    ahoj, ako si si vybral a preco? dik
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 18.07.07  12:39

    « Re: 1,6 TI-VCT Ghia X

    nerozmyslal si aj o 1.8 tdci Collection X, ktory je dokonca lacnejsi? lebo ja prave riesim tuto dilemu :)
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 18.07.07  11:01

    « přírůstek

    nazdar focusáci, právě jsem přidal svého miláčka na moje.auto.cz
    tak se mrkněte ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 16.07.07  22:18

    « Re: high engine temperature

    daj si napichnut auto do fordu, tam by ti mali vediet hned poradit co strajkuje. kazdopadne to nebude skutocne prehrievanie.
  • « 00 Reagovat !

    foto nitrion

    nitrion 16.07.07  19:19

    « Re: high engine temperature

    to bude asi zly termostat

  • 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 16.07.07  17:44

    « high engine temperature

    Dnes sa mi pri jazde na D 1 rozvietila kontrolka s hlásením " high engine temperature", následne "vybehla" teplota chladiacej kvapaliny na cca 110st. Tento stav trval cca 3-4 sekundy a ručička následne klesla spať na 90. V priebehu cesty sa to ešte raz zopakovalo, ručička sa plynule pohla ku 100 st. a hneď dole.
    Skontroloval som hladinu, chladiacej kvapaliny - OK. Pre istotu som dolial aj olej, ktorého úroveň bola na minimálnej hranici.
    Neviem, či mám ísť do servisu, poradte niekto technicky zdatnejší čo robiť. ;-\ Ďakujem.
    Ford Focus II, 1.8 TDCi, 85 kW, combi, 13 000km.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 13.07.07  15:26

    « Re: český návod

    Da se koupit ve Fordu, ale pry stoji neco okolo 600Kc. A kdyz neumis nemecky tak bych zkusil google, jestli nenajde treba anglicky :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 13.07.07  14:27

    « Re: handsfree

    bohuzial ja ti neviem poradit... :-(
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 13.07.07  13:44

    « český návod

    chtěl jsem se zeptat, jesli nevíte, kde sehnat český manuál k tomuto super vozu. Koupil jsem ho z německa a k mé smůle německy neumím. Možná by někdo z vás, kdo máte auto déle mohl tuto brožuru postrádat. Samozřejmě bych i zaplatil, nebo se můžu jinak revanžovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.07.07  13:28

    « Re: najeto 6000 km, postrehy z delsi cesty

    Mimochodem, já mám 1,6 kombi na 16" kolech..... A pod 8 to ještě neukázalo nikdy......Je tam ale na počítači okamžitá spotřeba , a při zapnutém tempomatu se ty okamžité hodnoty tváří velmi optimisticky......ale výsledek je stejně někde jinde....
  • 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 13.07.07  12:47

    « handsfree

    opravdu nikdo nic nevíte o výměně držáku toho forďáckého handsfree pro jiný typ Nokie? Určitě to jejich handsfree někdo máte, já mám Nokii 6230i a v tom držáku co tam byl mi akorát plave.
  • « 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 13.07.07  12:14

    « Re: Potahy, stierace a dobry servis

    áno, to som bol ja...chytil som defekt.
    S Mikonou som spokojný, je to priemer - nič extra, ale prístup je fajn a mám to blízko.
  • « 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 13.07.07  10:51

    « Re: najeto 6000 km, postrehy z delsi cesty

    Jeste pridavam prum. spotrebu 1,6 74kW po 6tkm: 8,35. Fotky jdu prave aktualizovat, uz jsem ty GB stahnul...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.07.07  09:11

    « Re: Potahy, stierace a dobry servis

    Ano,
    to som bol ja, uz ich mam, ale bosch nevedeli najst pre focusa na sklade takze mam valeo. Ja som si tiez vsimol prichadzat tmavy focus kombik ked som stal pri aute, jedine co som si vsimol bola znacka BA ale dalej uz nie. Inak beha tu este jeden tmavy focus kombik so znackou BA ale nepamatam si ake ma cislo, ale ine ako Ty. Neviem co si riesil v Mikone, ale tiez si s nimi spokojny? Lebo popravde prekvapili ma ochotou na tunajsie pomery, asi tam budem chodit. Prezut som bol inde a viac tam uz nepojdem.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 13.07.07  07:06

    « Re: najeto 6000 km, postrehy z delsi cesty

    Takovy ty elektrikarsky na stahovani kabelu. Davaji se aby poklice neodletely nebo mel zlodejicek tezsi praci...i kdyz tech 10s navic nez to rozrizne :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.07.07  23:01

    « Re: najeto 6000 km, postrehy z delsi cesty

    O jaké plastové pásky u poklic se jedná? Slyším to poprvé.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 12.07.07  22:29

    « Re: najeto 6000 km, postrehy z delsi cesty

    jasne, tempomat je super vec !! uz sa tesim na tie fotky !! ;-) :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 12.07.07  21:15

    « Re: Potahy, stierace a dobry servis

    No, ja tiež dúfam, že to otvoria čo najskor. O 8 000km mám ísť na prvú garančku a po skúsenostiach v PO a aj v KE dúfam, že v Poprade to bude ok. Autonova má dobrý prístup, aj servis, tak dúfam, že sa Ford bude inšpirovať.
    Teraz tak rozmýšľam, že som ťa asi v tej Mikone videl, keď si sa informoval o tých aero stieračoch, nemáš náhodou modrú 1.6 benzín s BJ značkou? ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto martas2005

    martas2005 12.07.07  21:05

    « najeto 6000 km, postrehy z delsi cesty

    zdravim po odmlce vsechny focusaky a postrehy:
    1) 74kW je malo na nalozeny auto s kolama na strese (chyceny za vidlice, takze mensi odpor nez klasicky nosic). Do 120ti to jede porad na tempomat a vezme tak 8-9 l. Jak jsem nastavil na tempomatu 150 taxem v kopcich ztracel a hlavne jsem po 200 km a dotankovani spocital spotrebu 13,16 :-)))).
    2) po 9ti hodinach v aute jsem byl celkem v pohode, takze sedacky za 1. Tempomat je na delsi cestu naprosto paradni a je dalsi povinnou vybavou vsech mych nasledujicih aut.
    3) verim tomu, ze spotreba i vykon si trochu seda a jeste sedne. Kdyz jsme vyjizdeli (cca 3800km) byla prave ta spotreba 13 a nicmoc vykon, pro nacratu mi prislo oboje lepsi. Uvidime co po 10k. 4) celkem me pobavilo, kdyz jsem videl v italii focuse, co mel pridelany poklice plastovymi pasky. Mel jsem za tom ze je to specifikum skodovkaru. Me to sice prodejce taky doporucil, däl jsem je na kola, ale po tydnu jsem se na to nevydrzel koukat a sundal je. Do 1. ukradeni je zpatky nedam :-). Mate je nekdo?
    5) To auto je proste paradni. Nekam hodim video, jak projizdime vlasenky v Rakousku. A taky pridam na mojeauto vtipny fotky, jak me prekvapilo varovani pred namrazou - v utery rano jsem prisel k autu a bylo na nem cca 1-2cm snehu a teplota 3st - svitila mi oranzova vlocka :-). Inu cervencova dovolena v rakousku. Po tydnu u Lago di Garda a pripeceninach od slunicka to byla sakra zmena :-).
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…