FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.07.07  21:23

    « Focus II Ghia 1.6TiVCT - zvlastnost na tesneni predneho okna

    Ahojte, na lavej strane gumoveho tesnenia predneho okna noveho Focusa sa mi objavila zvlastna preliacina asi 6cm dlha a ca 0.5cm hlboka. Vyzera to akoby sa guma "stiahla" dovnutra napr. vplyvom tepla, teda nie su tam ziadne znamky nasilneho zasahu. Viete co to mohlo sposobit, resp. ma s tym niekto skusenost? Auto je garazovane. Inak som s Focusom spokojny - klop klop klop, zatial 4800km, jazdim na nom necele 2 mesiace. Spotreba zatial 7.3, 50% v meste.Dakujem za komentare.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.07.07  08:33

    « nové fólie

    Pozrite si moje autíčko - truhlíka (na moje.auto.cz). Pribudli mu tmavé fólie. Je to perfektné, akurát polovička mi ho premenovala z truhlíka na chárona :-)
    Misoo tie fólie na svetlá sa lepia zvonku? vydrží to umývanie?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.07.07  15:47

    « Re: Nový FoFo

    Môj Focus mal 3,5 km
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.07.07  14:01

    « Re: Nový FoFo

    Mně svítilo na tacháči 0 km :-) ,ale myslím, že to u prodejce asi před prodejem vynulovali.
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 26.07.07  08:01

    « Re: klima vs. vykon

    aha.. no precitaj napr. toto..
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 25.07.07  20:37

    « Re: Nový FoFo

    ja som preberal dve, jedno malo 2 a druhe 6 km
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 25.07.07  20:11

    « Re: Nový FoFo

    Ja mel najeto asi 5km...a kdyz sem pred 6 lety prebiral skodovku tak dokonce 1,5km :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.07.07  20:02

    « Nový FoFo

    Chlapi,pozítří mám přebírat nový FoFo II a tak se chci zeptat-kolik může mít nový vůz z výroby najeto kilometrů.Jde mi o to,jestli 5km nebo taky 50km.Pokud budete vědet,díky...
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 25.07.07  18:15

    « Re: přírůstek

    yoyo ak to budes davat dolu, tak by som moc ocenil fotky vnutrajska dveri. moc a moc diky !! :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.07.07  11:08

    « Re: přírůstek

    no, tak teraz neviem... budem to musiet zhodit a kuknut sam, ake repra tam su. tie udaje mam z ineho fora, kde sa zatial nemylili.... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.07.07  09:24

    « Re: radio sony

    no ja som netvrdil, ze pioneer je najlepsi, ale ako som pozeral ground zero, tak som videl len stredove a vyskove repro.. mne sa osobne subwoofer v kufri auta vozit nechce :), nie je to ford transit, kde by som to nevsimol
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 24.07.07  21:29

    « Re: radio sony

    kondor: co si, neospravedlnuj sa, na to je tu toto forum !! ;-)
    lomo: diky, tak uz vieme rozmery... len pioneer, neviem neviem, take ground zero sa mi viac pozdava... uz len pre ten cool nazov >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.07.07  16:13

    « Re: přírůstek

    repro napriklad tu:

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.07.07  15:05

    « Re: radio sony

    Ok,mali ste pravdu, PP svieti asi 5 min., radio zhasne skor. Nikdy som nemal trpezlivost stat pri aute a sledovat kedy to konecne zhasne (ci vobec) a ked som prisiel k autu, uz to zase samozrejme svietilo, lebo som ho predtym odomkol centralom, preto som mal z toho dojem, ze to svieti nonstop. Dnes som to na zaklade vasich tipov vydrzal odsledovat a je to v pohode. Takze sa vam ospravedlnujem, ze som si to najprv nepreveril a hned vam to vesal na nos.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 24.07.07  09:57

    « Re: radio sony

    je to tak ako pise yoyo, svieti to len par minut !
    dont worry, be happy ! ;-)
    zirafak: ten rozmer je 16 alebo 16,5 ? lebo co som kukal stranky repro, tak sa ponukaju nejake 13,5 a potom az 16,5. nevyznam sa v tom moc, tak som lama... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.07.07  09:33

    « Re: přírůstek

    Rozmer repro,ktory tu preberate/5x7/ je rozmer ovalneho tvaru pre Focus od roku vyroby 98-04 Focus 1 osadene koaxialne repro.Pre Focus 2 od roku 05 su repro klasickeho kruhoveho rozmeru 16"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.07.07  09:31

    « Re: radio sony

    kondor, si si isty, ze nonstop?
    mne, na rv 2005 svieti displej radia asi 10 minut a displej PP cca 30. tusim, ze je nieco o tom pisane i v manuali. mrkni donho. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.07.07  08:21

    « Re: radio sony

    To Sony radio je fajn, ja som s nim tiez velmi spokojny, tesim sa s tebou, ze si vychutnas lepsi zvuk a najma mp3ky :-). Ozaj az vcera som si vsimol jednu vec, moj displej palubneho pocitaca svieti nonstop - to znamena, ze aj celu noc si pekne svieti na cerveno a ukazuje km a teplotu, je to tak v poriadku ? Nezerie to zbytocne baterku?
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 23.07.07  23:37

    « Re: radio sony

    dikes
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.07.07  20:54

    « Re: radio sony

    fiiii, to ma tesi. nech dlho dobre sluzi...

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…