FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.08.07  16:23

    « Re: predaj focus

    si nestihol ?
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 31.07.07  23:18

    « Re: predaj focus

    tak mondeo nevyslo, focus zostava doma :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.07.07  11:38

    « Re: predaj focus

    tak uz som si to zistil... :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.07.07  10:59

    « Re: predaj focus

    svalnatejsie? hmmm.... ST?
    alebo nejaka kia sportage?
    snad nezdrhas z radov focusov... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 31.07.07  00:05

    « predaj focus

    su prilezitosti na kupu auta, ktore sa neodmietaju... potrebujem vsak najprv predat moje avetko, tak ak by mal niekto zaujem, mozte ma kontaktovat na maily :-)
    cena 470, viac info tu: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.07.07  09:11

    « Re: nové fólie

    clovece, folie na cierneho kombika dobrovolne ? keby to bolo este kusok dlhsie, tak namiesto anteny nasroubujes sosku nejakeho svateho a v pohode v tom mozes vozit neboztikov :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.07.07  08:26

    « Re: Focus II Ghia 1.6TiVCT - zvlastnost na tesneni predneho okna

    Ja som zatial ziadne preliaceniny nezaznamenal, ale prekvapilo ma, ze gumy nad oknami (aj predné aj zadné) strasne rychlo na slnku vybledli, a to mam Focusa 6 tyzdnov, uz nie su cierne ale tmavo sive, uvidime ako budu vyzerat o rok ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.07.07  21:49

    « Re: Focus II Ghia 1.6TiVCT - zvlastnost na tesneni predneho okna

    Hm, to je mi luto s tym ladovcom ;-\... Pocul som, ze deka - ak nejaka je poruke - prehodena cez auto moze pomoct, ak niet inej cesty. Ale na lad velkosti holubieho vajca asi nie... Nie, nie je tam ziadna znamka akehokolvek zasahu, len akoby sa gumene tesnenie jednoducho stiahlo a neprilieha ku karoserii na tom useku...
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 29.07.07  12:41

    « Re: nové fólie

    hej, je to lepene zvonka. bol som s tym v kefach zopar krat a ziadny problem. teraz uz auto umyvam rucne a davam si pre istotu pozor. zatial to drzi na 100%. v zime ale skrabku prec!
    charon je fajn, aku priepustnost si dal? kde si to dal robit a kolko ta to stalo ?
  • « 00 Reagovat !

    foto rest

    rest 28.07.07  23:21

    « Re: Focus II Ghia 1.6TiVCT - zvlastnost na tesneni predneho okna

    ja mám tiež také dve, ale vplyvom padajúceho ľadovca 8-s, plus doničenú celú strechu.
    Ale týchto tesnení som si všimol tiež...
    Nie je to teda mechanicky poškodené?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.07.07  21:23

    « Focus II Ghia 1.6TiVCT - zvlastnost na tesneni predneho okna

    Ahojte, na lavej strane gumoveho tesnenia predneho okna noveho Focusa sa mi objavila zvlastna preliacina asi 6cm dlha a ca 0.5cm hlboka. Vyzera to akoby sa guma "stiahla" dovnutra napr. vplyvom tepla, teda nie su tam ziadne znamky nasilneho zasahu. Viete co to mohlo sposobit, resp. ma s tym niekto skusenost? Auto je garazovane. Inak som s Focusom spokojny - klop klop klop, zatial 4800km, jazdim na nom necele 2 mesiace. Spotreba zatial 7.3, 50% v meste.Dakujem za komentare.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.07.07  08:33

    « nové fólie

    Pozrite si moje autíčko - truhlíka (na moje.auto.cz). Pribudli mu tmavé fólie. Je to perfektné, akurát polovička mi ho premenovala z truhlíka na chárona :-)
    Misoo tie fólie na svetlá sa lepia zvonku? vydrží to umývanie?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.07.07  15:47

    « Re: Nový FoFo

    Môj Focus mal 3,5 km
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.07.07  14:01

    « Re: Nový FoFo

    Mně svítilo na tacháči 0 km :-) ,ale myslím, že to u prodejce asi před prodejem vynulovali.
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 26.07.07  08:01

    « Re: klima vs. vykon

    aha.. no precitaj napr. toto..
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 25.07.07  20:37

    « Re: Nový FoFo

    ja som preberal dve, jedno malo 2 a druhe 6 km
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 25.07.07  20:11

    « Re: Nový FoFo

    Ja mel najeto asi 5km...a kdyz sem pred 6 lety prebiral skodovku tak dokonce 1,5km :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.07.07  20:02

    « Nový FoFo

    Chlapi,pozítří mám přebírat nový FoFo II a tak se chci zeptat-kolik může mít nový vůz z výroby najeto kilometrů.Jde mi o to,jestli 5km nebo taky 50km.Pokud budete vědet,díky...
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 25.07.07  18:15

    « Re: přírůstek

    yoyo ak to budes davat dolu, tak by som moc ocenil fotky vnutrajska dveri. moc a moc diky !! :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.07.07  11:08

    « Re: přírůstek

    no, tak teraz neviem... budem to musiet zhodit a kuknut sam, ake repra tam su. tie udaje mam z ineho fora, kde sa zatial nemylili.... :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…