FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  11:45

    « Re: servisy FORD SK

    mmm, super. zo zlatych pieskov domov na vozovke nic nebolo... pojdem to reklamovat, akurat blbe je, ze otec je s tym autom teraz prec, ked sa vrati, bude to mat tak 900 km... ci mi uznaju reklamaciu..... uvidime. dam vam vediet.
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 28.08.07  11:34

    « Re: servisy FORD SK

    no novy by mal vyzerat uplne cisty, ale staci jedna jazda po "poli" a hned to mas jak prasa... ja som si videl stary po 15tisic km a bol z jednej polovice uplne cisty a z druhej uplne cierny akoby od sadzi... ziadne veci ako trava a hmyz tam neboli...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  11:25

    « Re: servisy FORD SK

    celkom novy by mal byt ako od mamicky, cistucky ale vonat nemusi...
    kazdopadne ak si tych 35km nejazdil po polnej ceste, tak nema dovod byt taky zapraseny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  11:22

    « Re: servisy FORD SK

    no, hej... ale verim, ze kazdy to tu pochopil. ze si tu navzajom snazime pomoct.

    btw. ako vyzera cisty, celkom novy vzduchovy filter? vcera som to doma otvoril, kukol na ten moj novy a vyzeral dost blbo... zvrchu celkom usiel, ale zospodu bol zasvineny, zapraseny, boli tam hrube necistoty ako osa/vcela, steblo travy... vseko vysusene. a vela prachu. neverim, ze bol vymeneny za novy a ten sa stihol za tych 35 km takto znecistit. kua...
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 28.08.07  10:47

    « Re: servisy FORD SK

    myslel som si ;-) ja len aby si niekto nemyslel ze som ich "zamestnanec" a dohadzujem im ksefty :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  10:38

    « Re: servisy FORD SK

    misoo, to bolo myslene zartom...

  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 28.08.07  10:17

    « Re: servisy FORD SK

    lomo: hehe vtipneeee >:D mam ponuku na fordacke 17-ky, uvidime...
    BigFoot007: tazko povedat, zalezi od kusu, ale v spojeni s banovcami je aj pokazeny kus v pohode >:-[] ale nie, co sa mna tyka, tak focusy mozem len odporucit. najviac info o nich najdes na ford-focus.cz :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 28.08.07  10:05

    « Re: servisy FORD SK

    cau, su tam Pirelli P7 a predat by som ich chcel hned. len som prave volal s tym co mi ma predat tie co chcem kupit a uz ich jednemu slubil, ale neni to na 100%. ak to nevyjde, mohol by som ich predat az ked by som si zohnal dalsie a to moze byt o tyzden, ale aj o mesiac - dva... budem vediet dnes poobede.
    aby sme to dalej nerozoberali tu, tak mi napis na maila na michal.stubna@unicreditbank.sk
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  09:59

    « Re: servisy FORD SK

    misoo nejako som nepostrehol - ake kolesa tam ides dat ? nebodaj 19'' OZ 35 Anniversary ??
  • 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 28.08.07  09:52

    « Servisiy a tak

    Tak tu pocuvam vase patalie so servismi. Uvazujem o fordovi ako druhom aute do rodiny a moc ste ma nepotesili. Podobne skusenosti mam s citroen servismi...Ale ak je aspon Ten Kois servis naozaj dobry tak by sa to dalo. Inak ako je to s kvalitou focusov vyrbenych v roku 2005? Ci ma cenu ist do plnej vybavy s motorom 1.8 TDCi(85kW), ma to najazdenych 19000 km.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  09:46

    « Re: servisy FORD SK

    Zdravim Misoo, ja by som mozno mal zaujem o tie kola, vzdy som to odkladal kvoli financiam, toto vyzera ako prijatelne riesenie pre mna. Este mi prosim daj vediet ake pneu tam je a kedy to chces strelit (hned?). Dik
  • « 00 Reagovat !

    foto misoo

    misoo 28.08.07  09:40

    « Re: servisy FORD SK

    jasne, ked servis tak kois banovce, jasna vec :-! inac mne ho odporucil zirafak, za co som mu moc vdacny !! ;-)
    inac yoyo, ako si to myslel s tym ze dostanem nieco zadara na auto ??

    inac ak by mal niekto zaujem o moje kolesa 205/55/16, tak dajte vediet. jeden disk ma malicky skrabancek ktory je vidno pri pohlade zblizka, ale inac je vsetko v 100% stave ako nove. gumy su rovnomerne zjazdene a maju este cca 5mm dezen. cena 15000 skk komplet.
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  08:13

    « Re: servisy FORD SK

    Fuuuuu, tak to ste ma velmi nepotesili ;o) Ale radsej sa to dozvediet teraz ako po garancke, takze to vidim na dovolenku. Neviete mi len zhruba povedat ako dlho pred garanckou sa treba objednat do Banoviec a ako dlho im trva taka garancka po 60.000? To len aby som si vedel realne zariadit ten den. Dakujem
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  07:57

    « servisy FORD SK

    U Kois-a v Banovciach a Trencianskej Turnej uz servisujem 3 rok+uprava podvozka a zatial som nic lepsie nenasiel.Skutocne mozem iba odporucat.
    Mam skusenost aj s BA aj TT,ale katastrofa.Odporucam zdaleka sa vyhnut!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto mehturt

    mehturt 28.08.07  07:33

    « Re: Servisna prehliadka

    a sakra. no mam sa na co tesit.. potom si zoberem den dovolenky a pojdem do Banoviec..
    inac co sa tyka toho cukania - to ti cuka akoze celym autom? lebo ja pri tempomate pozorujem len akoby zvysovanie a znizovanie hlasitosti motora, pricom otacky mam konstantne aj rychlost je konstantna.. ked idem bez tempomatu konstantnou rychlostou tak to nerobi
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.08.07  22:42

    « Re: Servisna prehliadka

    Summit BA uz nikdy viac. dnes to poslednykrat.
    bol som na beznej prehliadke + plus som ich poziadal o kontrolu motora/RJ, lebo mi stale pocas jazdy ci uz s tempomatom alebo bez ustalenou rychlostou sem-tam auto "zacuka". ako ked uberetie a pridate. uz som to tu raz spominal. vtedy mi po kontrole prijimaci technik povedal, ze vsetko OK.
    dnes som rano priviezol auto, povedali, ze o 14ej bude hotove. prave som okolo toho casu stretal mechnika ako nesie doklady, spytal som sa ci ma od mojho vozidla... povedal, ze ano a hned mi i povedal, co vsetko porobili a ze to trhanie asi sposobuje vadna cievka, vraj ju pocitac diagnostikoval ako vadnu a ukazoval mi vystup z pocitaca. prijimaci technik nebol pritomny, tak mu nechal papiere na stole. ked ten prisiel, ujal sa ma a hned povedal, ze vysledok diagnozy je ZIADEN PROBLEM. vraj vsetko v poriadku... toto ma zarazilo. oboznamil som ho s tym, co mi povedal mechanik, ze mi ukazal papier... tak sa ma arogantne spytal, AKY PAPIER? KDE JE? UKAZTE? nikde ho na stole nemal... ci ho uz zahodil alebo co.... a zhodou nahod isiel spominany mechanik okolo, oslovil som ho, prisiel a dohadovali sa o danom vysledku kontroly. po chvili mechanik povedal, ze ho asi zobral so sebou spat. tak sa isiel pozriet. medzitym ma prijimaci poslal zaplatit do pokladne fakturu, zobral kluce od auta s tym, ze mi ho ide preparkovat pred predajnu. cudoval som sa, lebo auto uz pred predajnou parkovalo... asi bol vynadat mechanikovi za dane faux pas... ktovie.

    este jedna zaujimava vec, ale tu si necham nabuduce. budem ju riesit. potom vas oboznamim s vysledkom.

    autokois, tes sa. pride dalsi sklamany zakaznik. a misoo dostane zas nieco zdarma na svojho cierneho tatosa. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.08.07  21:52

    « Re: Servisna prehliadka

    Ja som bol na servisku po 60000 na zlatych pred zimou. Mimo ine sa kontroluju zadne bubny tak, ze sa musia otvorit. O asi 3 tyzdne, pri vymene gum na zimne sa zistilo, ze prave zadne koleso mi takmer nebrzdi. Takze som zbehol do dalsieho servisu, nech mi to preveria. Technik mi trvdil, ze bubny neboli nikdy otvarane. Takze som sa stazoval v servise, bol na posedeni s panom riaditelom a tak... Nakoniec mi teda este raz zadarmo preverili bubny priamo predo mnou a este sa zistilo, ze na rucku to prave zadne aj tak nebrzdi. Rucku mi tiez nastavoali pred casom na zlatych. Co dodat. Nakoniec to opravili na svoje naklady... Problemy s autom a este aj tento pristup mi uplne pokazili radost z auta. Ked som sa viezol prvykrat v jednom z prvych predprodukcnych Focusov, tak som bol nadseny. Kupil som, ale po problemoch s autom a so servismi postupne lutujem. Takze na servisy pozor....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.08.07  20:12

    « Re: Servisna prehliadka

    no, ja folie zatial nemam, aj ked nad nimi uvazujem. Mam znameho co si nechal na focusa dat folie 3M a montovali mu ich v Carolline v BA, je, resp. vtedy bol, spokojny. Tusim ho to vyslo okolo 5.500 sk, tu v PP by mi vedeli 3M spravit za 3.500 sk ale iba sukromne (ale s certifikatom).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.08.07  19:22

    « Re: Servisna prehliadka

    pegy, ja som bol namontovat len lapace necisvot (na Zl. pieskoch)a primaci technik ma mal namalovaneho na tej ich tabuli no prevracal oci ked ma tam zbadal...! Pritom to bola 45 min. montaz.Mna vie tiez nastvat taky profi. pristup a asi tiez zajdem do Banoviec a vyslovene im poviem ze idem vyskusat VAS SERVIS aby som mohol porovnavat a uvidim ako sa budu mrvit. Ale ine som sa chcel opytat.
    Ma niekto osobnu a dobru skusenost s instalovanim folii na oknach v servise na ZL.Pieskoch? alebo kde v blave, popr. kolko to kostuje dik. fofo 1.6 115K zatial 5500 km a priem. sp. 7.7/100.jedna tretina je mesto. vizitka a foto neskvor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.08.07  17:10

    « Re: Servisna prehliadka

    Este doplnim, zamysliet sa nad zmenou servisu ma ale prinutil diskusny prispevok kde chalan pisal, ze mal nieco s motorom, tak tam zbehol (na Zlate piesky) a tam si nechali auto na pozorovanie 2 dni, potom mu povedali ze oprava bude stat do 20.000 korun, tak odisiel skusit do Trnavy kde mu na pockanie diagnostukovali nejaku chybnu sondu za 1100 korun + 300 korun praca a opat to funguje. Skoda ze si nepamatam kde presne som toto cital. Ale kazdopadne ma taketo pribehy nutia zamysliet sa kam dam nabuduce auto do servisu.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…