FIAT CROMA

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto Pene3

    Pene3 13.05.11  10:06

    « Re: New Croma

    [odkaz] tadys najdeš všechno i nabídky
  • 00 Reagovat !

    foto Pavell-KR5

    Pavell_KR5 06.01.10  17:35

    « jak vam slapou CROMY?

    Zdar fiataci !-) Chystam se presedlat z milaska Marey SW 2.4JTD na neco mene ojeteho a pres ruzne Mondea, P407, C5 apod. jsem t.c. doputoval ke Crome. Nejvic se mi zamlouva 1.9JTD 16V.

    Tak se ptam, jak vam to jezdi a jak jste s Cromou spokojeni? A jak vam to startuje v soucasnych mrazech a pri soucasne repkou "vylepsene" nafte? :-)
    Dik za info.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.08.06  08:06

    « RE: New Croma

    Podobně jako Peto.Fiat by mě zajímali zkušenosti majitelů. Není tu tedy již nějaký majitel nové Cromy? Vím že jich asi moc nebude, ale co kdyby... :-! 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.12.05  19:28

    « New Croma

    Má už niekto skúsenosti s tímto staronovým modelom??? :?: Čo motory?Jazdné vlastnosti?Kvalita?....
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.10.05  08:21

    « EuroNCAP

    Tak ja neviem ale oni v tom Koline asi nevedia pocitat.
    CROMA
    celny naraz: 15
    bocny naraz 18
    pripominac pasov 2
    dohromady 35
    Nemcuri napocitali 34 >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.05  18:48

    « Re: fiat croma vahadla

    nevim
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.05  16:07

    « Re: crash test

    Super.:-)
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 26.10.05  16:00

    « Bez nadpisu

    To je dobrá zpráva
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.05  15:17

    « crash test

    Nova Croma ma 34 bodov a 5 hviezdiciek a patri k najbezpecnejsim autam vobec .. 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.10.05  14:42

    « fiat croma vahadla

    nevite nekdo jak se nastavuji vahadla na fiatu croma? praskl mi remen a tak jsem si nemohl zaznacit pozice. Dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.10.05  15:02

    « Fiat Croma 8 tto V

    Krásne auto pre mafiánov.obrázky môžete nájsť na [odkaz]
    Kam sa hrabe Passat :-)
    P.S Stačí zadať do priehľadača croma 8 tto V
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.05  19:28

    « Prima

    Nový videoweb s testy auťáků na [odkaz] Dnes Masserati Quatroporte, H2 a Honda Civic osmé generace - testováno první auto dodané do střední Evropy! Stream v nejlepší kvalitě na českém internetu! Fotky, diskuze.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.05  15:00

    « Re:

    Je to klasický vícebodý střik, takže se asi jedná o starší motor.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.09.05  14:29

    « Bez nadpisu

    Hej,je to dáky starší model motoru od oplu.Prečo tam Fiat nedal dáky lepší motor to nepochopím. :(
  • 00 Reagovat !

    foto RRAAFF1

    RRAAFF1 27.09.05  13:21

    « Bez nadpisu

    Jak jste se bavili o motoru 2,2,tak jestli ta vysoká spotřeba není dána starší koncepcí motoru bez přímého vstřiku.Opel má dnes 2,2 DIRECT 114KW,který je ve všem o poznání lepší.Nevíte tedy,zda je 2,2 16V ten s přímým vstřikem a nižším výkonem nebo je to ta "stará" 2,2 16V bez přímého vstřiku?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.05  12:52

    « Re: Re: Re: sekvencny automat

    Jak jsem psal, fak mi automaty moc neříkají a já když něco nevím, tak to přiznám... :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.05  12:46

    « Re: Re: sekvencny automat

    Selespeed je klasický automat s možností ručního řazení
    Praveze urcite nie je. Selespeed zo Stila a Alfy je technologia z F1, je to prevodovka s ozubenymi prevodmi, ale kompletne od zaciatku navrhovana ako "roboticka".
    Ale v Crome nie je Selespeed, je tam "sekvencna seststupnova prevodovka", podla definicie je to nieco ako Selespeed, ale preco to ma iny nazov ? Este skusim popatrat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.05  11:55

    « Re: sekvencny automat

    Já sem jezdil s benzínovou Cromou v automatu ale nějak jsem nad principem nehloubal, tykže na tohle odpověď nevím, rozdíl mezi Selespeedem a Dualogicem je ten, že Dualogic je v podstatě manuální převodovka kde se o spojku a řazení stará elektronika a máš možnost řadit i ručně, Selespeed je klasický automat s možností ručního řazení. Ta benzínová Croma při ručním podřazování vcelku ochotně spolupracovala, brzdila motorem a tak, byl jsem příjemně překvapený. Nicméně nejsem odborník na automaty, takže přiznám, že o nich moc nevím.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.09.05  14:57

    « sekvencny automat

    af: mozes mi prosim ta vysvetlit ako funguje "sekvencny seststupnovy automat" v Crome ? Lamem si nad tym hlavu - je to take nieco ako 6-stupnovy Selespeed v Stile a Alfach ? Alebo nieco ako 5-stupnovy Dualogic v Punte a Idee ? A ake su vlastne medzi nimi rozdiely ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.08.05  12:13

    « Croma 1,9 JTD 16V

    Dnes jsem byl na testovací jízdě s Cromou JTD 150 PS se šestistupňovým manuálem. Jelo to moc pěkně, točivý moment byl takový dost vyrovnaný, žádné "kopance " jako u TDI, zdál se mi zpřevodovaný dost do pomala, na 6 při rychlosti 170 točil jenom 3000. Zdálo se mi že má hodně krátkou jedničku, při pokusu od rychlejší odpich tam bylo hned 5000 a to už zareagoval omezovač :-) Vevnitř velmi tiché, těžko lze poznat, že se jedná o diesel (tak možná rozjezd 1,2), bzdy účinné,bez nějakého ostrého nástupu (i vzadu má chlazené kotouče)
    Výbava lze objednat na co se dá jen pomyslet.
    Uvažoval bych docela o 2,4 200 PS, ta se však dodává jen se 6 stupňovým sekvenčním automatem. No na tom by asi nebylo nic škodlivého, je tam vždy volba ručního sekvenčního řazení. Na to, že to není až tak velkánské auto, udávají papírovou spotřebu ve městě 11,5, což mi přijde docela dost. Máte už někdo s těmito motorizacemi 150 PS nebo 200 PS nějaké zkušenosti.
    Myslím, že co se týká výkonů JTD a kultivovanosti chodu, mají se mnozí co učit a že v tomto segmentu vozů (pominu-li BMW , Audi ..) nemají svým výkonem konkurenci.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…