Audi S1 a další Béčkový rakety

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.07  22:28

    « Re: audi je jednička

    Těžko můžeš postavit repliku S1. Má totiž zkrácený rozvor oproti Quattru. Agregáty by se daly použít z S2, ale karoserii jedině vyrobit a to bych viděl za ztrátu času. Navíc ti z toho vyleze totální kýč. Pokud bys něco rádoby béčkovýho chtěl postavit, myslím si, že mnohem lepší cesta je koupit Lancii Betu Montecarlo, vyhodit původní motor i s převodovkou a osadit ji motorem 2.0 turbo 16v z Delty Nuovy nebo Fiata Coupé 16v turbo i s převodovkou, která má navíc i samosvor. Je teda potřeba udělat tu přestavbu kompletní, vč. elektriky, chlazení hlavně brzd s podvozkem. Ale výsledkem může být falešná Lancia 037 Rally, která pojede jako ďas a přitom nebude stát 150.000 Euro, ale jen třeba 10.000. Samozřejmě, kdo ví o co jde, to hned pozná (originál měl motor podélně). Jde to udělat taky s Fiatem X1/9, ale už to pak není ono.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.09.04  10:55

    « Re: Re: audi je jednička

    Jo a chtěl jsem se optat na jakým to máš základu na stovkovým coupé a jakej rok?
    Já se totiž v těch audinách moc nevyznám vim že tam byla i nějaká 200 ale to byla asi amerika tak co je nejblíž k s1?
    Hele a napiš mi něco o tom motoru 2.2 turbo jak se dá auto s tímhle motorem vůbec sehnat já sem po různým hledání na netu na šel jen jeden samotnej motor a kolik má vůbec psanejch kilowatt? Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.09.04  10:48

    « Re: Re: audi je jednička

    Hmmm tak to já se oproti tobě úplně stydím já totiž o stavbě s1 nevím zhola nic. Ale to auto mě strašně přitahuje.
    Jestli by jsi mi mohl cokoliv k s1 poslat na mail Kraft20@seznam.cz tak by to bylo supr. Odka´t vůbec seš Já jsem od Hradce Králové.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.09.04  23:45

    « Re: audi je jednička

    repliku s1 stavím
    bt@wo.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.04  17:52

    « audi je jednička

    Ba ne nejcharismatičtější podle mě byla s1. chtěl bych udělat audinu coupe vtěch barvách co byla s1.nemůžete někdo poradit jak na to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.04  07:47

    « Re: Audi S1 a další Béčkový rakety

    Superky >:D , škoda, že po těch smrťácích zrušili připravovanou skupinu S.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.04  07:04

    « Re: Audi S1 a další Béčkový rakety

    Všechno super stroje, mně se nevíce líbila Lancia Delta S4.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.04  22:23

    « Audi S1 a další Béčkový rakety

    Zdar všichni
    Pište všechno o třídě B která mě poslední dobou hodně zajímá.
    Mám jeden dotaz jaké seriové auto je nejblíže Audi s1? Jak je reálné ze sériovky postavit aspoň přibližnou repliku s jedničky ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…