Rally

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.11.03  22:13

    « Re: vrátíme se k rally?

    No momentálně je to ještě ve hvězdách, ale chtěl bych jet v ňákým cuore sportivu- uvidím jaký budou finance...
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 10.11.03  08:48

    « Re: vrátíme se k rally?

    prosimtě, jsem mimo, čim že pojedeš?
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 07.11.03  08:21

    « Re: vrátíme se k rally?

    to se uvidí jestli ho seženu... docela bych se divil. Nák mi to uteklo, s čim pojedeš?

    Ten Deutschland by byl v pohodě, je to blízko a nemuseli bysme platit velký cestovný.

  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.11.03  20:06

    « Re: vrátíme se k rally?

    Nevim kdo by se bavil... myslel jsem že pojedeš v tom cosworthu... Jinak s octavií bych na okruh nelez, to by nedopadlo dobře- sjel bych pneu, vyletěl ze zatáčky a obrousil spojlery. Máme to naplánovaný na konec léta, teď na to není čas a čím pojedu to už asi víš:-) Do léta si coswortha seženeš, ne? Jo a jinak bych viděl reálně rally Deutschland.
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 06.11.03  13:25

    « Re: vrátíme se k rally?

    No hele, ty si potřebuješ zvednout sebevědomí, né? Chceš postavit starou rozsypanou Sierru proti Octavii? No dobře, aspoň se pobavíš... Beru. Ale fakt jen na okruhu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.11.03  20:02

    « Re: vrátíme se k rally?

    Kde je dneska ve světě kolegialita? Každej si hrabe jenom do svý kapsy:-(. Stejně už včera bylo pozdě... Možná příští sezónu by jsme se mohli ňejak domluvit. Jo a jinak klidně si zazávodíme- už to mám vyjednaný se spolužákem co chce koupit crx, tak se můžeš přidat. Samozřejmě, že na okruhu. Za kolik se dá sehnat ten tvůj slavnej cosworth, vůbec si nedokážu představit sierru ve sportovní úpravě. Teď se na ni jdu mrknout na net...
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 05.11.03  08:00

    « Re: vrátíme se k rally?

    no to je ale problém, mě se to platit nechce... Navíc ty by si to měl uplně zadara! To mi příjde nekolegiální. Navíc taky šetřim na auto, chci novou Sierru. Třeba Cosworth. A natrhnu ti pr...!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.11.03  19:16

    « Re: vrátíme se k rally?

    O.K. Anglie čeká! Ale jede se tvým autem a na tvý náklady, kostey:-). Já teď šetřím na auto a tak je pro mě každá stovka dobrá, ale klidně si zazávodím s tou tvojí sirrou...
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 04.11.03  12:54

    « Re: vrátíme se k rally?

    no tak se někdy sebereme a pojedeme všichni dohromady jednim autem, ušetříme, projedem se a bude to. jednoduchý, né?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.10.03  18:19

    « Re: vrátíme se k rally?

    no jasně že bych jel, jenom zatím vždycky, když jsem o tom uvažoval ve mě převlád židáček, kterýmu se nechce vynakládat prostředky na cestování. Občas se nachomejtnu na nějaký český rally, což mi dosud nějak uspokojovalo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.10.03  16:08

    « Re: vrátíme se k rally?

    Rally Cyprus je super. Už dva roky po sobě jezdím na Kypr se dovolenkovat a loni to vyšlo že jsme měli možnost se kouknout na rally.... Hmmm moooc prima
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.10.03  14:30

    « Re: Octavie vs. Sierra

    Jen pusobis????
  • 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 30.10.03  22:38

    « vrátíme se k rally?

    Nebyl jsi se někdy podívat za hranicema na světovou špičku? Mě to docela láká. Chtěl jsem jet aspoň letos o prázdninách na Rally Deutschland. Vracel jsem se z cesty po Evropě přesněji jsem teda přijížděl ze Španělska. Už sem byl fakt utahanej a když jsem deně odřídil i 1500km. Přes celý Německo se mi v těch vedrech jet nechtělo, navíc docházeli peníze a musel jsem zpět do práce. Ale vážně uvažuju nad tim že bych někdy někam vyrazil, protože koukat na Raly tady u nás se mi zdá že je furt dokola... jó líbí se mi ale chci vidět světovou špici pohromadě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.03  18:13

    « Re: Octavie vs. Sierra

    Působim jako naprostej ignorant, ale sierru cosworth jsem v životě něviděl, za to Lancie znám moc dobře, ale ještě jsem neviděl žádnou v dobrým stavu.
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 30.10.03  12:44

    « Re: Octavie vs. Sierra

    k příspěvku č.39 tam by mělo být: 2,0i Cosworth 162kW(220HP) čtrválec
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 30.10.03  12:20

    « Re: Octavie vs. Sierra

    kamarád dáva Coswortha dokupy a jak jsem to zatim viděl, tak to bude opravdovej kanon!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.03  09:43

    « Re: Octavie vs. Sierra

    Proboha, jak tohle muzete vubec resit? Sierra Cosworth proti Octavii RS? A proc ne proti Trabantu? RS-ko ma parametry solidniho dvoulitru a Sierra Cosworth je soutezni homologacni serie! Jestli nekdo prohlasi, ze je ta RS rychlejsi, tak je mentalne zaostalej....na druhy strane je fakt, ze dobrou Sierru Cosworth jsem nevidel, ani nepamatuju. A potom samozrejme muze platit, ze je rychlejsi dobrej Trabant, nez vrak Sierry Cosworth. Kdyz jsem mel jeste starou hranatou pixlu Thema Turbo (nez ji 3x ukradli), tak jsem se rad bavil zavodnikama v RS, jak se trapne snazili byt rychlejsi nez ten autobus....ted mam Deltu HF a uz me majitele RS nebavi. Ale ta Sierra, to by se mohlo zkusit....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.03  18:43

    « Re: Octavie vs. Sierra

    Octavie rv 2000+ maj už vzadu dost místa, opak je přežitkem, sám jsem kdysi jezdil v Octavii98 vzadu a to bylo maso, to zas jo. Jinak za dobrý peníze zrovna není-pokud chceš něco jinýho než základ tak je to předražený. Jinak pneu mám Contiecocontacty a nemůžu si je vynachválit, jenom ,že to jsou 195/65, takže auto je nedotáčivý, ale nic co by se nedalo zvládnout. Už jsem taky jezdil na Octavii na Conti super contact a to byla hrůza- neodváděj vodu a navíc jsou tvrdý. Taky jsem ňákou dobu jezdil s CEC na předku a Michelin Energy vzadu( dokud se mi je nepodařilo protrhnout), to bylo taky fajn. Jinak teď se dávaj v sérii na Octavie Matadory MP12 a to je ještě větší humus než super contacty. Jinak s RS bych natrh jakýkoliv sirre * :-) a notorickej kritik škodovek Rbaron mi to nevymluví!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 24.10.03  14:08

    « Re: Octavie vs. Sierra

    Nechal bych toho, s čim sem tu začal, nechci ňák ty Octavie Pomlouvat. Je to dobrý auto za dobré peníze s málo místem na nohy na zadních sedačkách. :-) andree_cz: na jakejch jezdíš pneu? a rozměr? a jaký tam byli při koupi? a jak si s nima byl spokojenej?
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 24.10.03  14:04

    « Re: Octavie vs. Sierra

    rbaron: Díky to sem chtěl slyšet, i když jsem to věděl... :)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…