Rally

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.03  18:54

    « Re: rally

    Kdyz to financne utahnes, proc ne. Mě stačí se občas pořádně vyblbnout někde na silnici. Teď to bohuzel odneslo novy BMW E39 :-(. Poprvy v zivotě jsem viděl utrhaný závěsy kol. Neodpověděl jsi na otázku- máš ňáký bávo?
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 12.10.03  23:10

    « Re: rally

    estě jedna věc. víš co mě sere? to že vidim všude malý parchanty v autech na závodní dráze... Maj v automobilovim sportu nákýho rodiče... :-( ale co, nák se tam protluču sám... :)
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 12.10.03  22:13

    « Re: rally

    ty dily schanim pro kamoše. každou chvíli boří svojí 320i e30 a hází do toho mnohem víc penez nez ja. stačila by mi ta spotřeba... pro mě se sierra něco víc než auto :-) + aspon že náká ta škodovka se objevila v cili...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.03  13:08

    « Re: rally

    Jo už se ozývám, sice po San Remu na to nemám moc náladu :-). Fakt nemám rád Francouze. Myslím si, že kdyby si Škodovka nepobouřila Krestu, tak maj Fabie už víc bodů než jeden.
    Jinak fakt nechápu, že do tý Siery takhle investuješ, navíc když jsi tady v ňáký diskuzi sháněl díly na BMW.
    Kdybych měl peníze a měl víc času na vylomeniny, tak si koupim ňákou maséřinu do 30k. Nebo bych si úplně brutálně nadupal škodivku:-), že bych s ní na tuning srazech dělal ve sprintu M3 :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 10.10.03  08:21

    « Re: rally

    andree_cz: ozveš se ještě?
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 26.09.03  11:01

    « Re: rally

    Na Slovensku dám u kamarádovýho známýho 1000Sk/den práce a tady u nás 400Kč/hod -> To je docela rozdíl... Proč si to neudělám sám? Protože neměnim jen motor ale i převodovku, spojku, pedály atd... Je toho docela dost a já bydlim v paneláku a měnit motor před domem se mi nechce :-)

    To že ta meteorologická má trvat až do prosince jsem taky slyšel...

    Já budu povinný ručko platit furt za 1.6ku

    Jetli si koupíš něco slabšího než bys chtěl, tak uvidíš jak tě to bude na jednu stranu *, když tě ono auto bude předjíždět a na druhou stranu budeš rád při každym tankování... Já když jsem kupoval tu 1.6 tak jsem si ale řikal, že to moc nepojede ale apoň mi to bude míň žrát. Byla to chyba - dvoulitr jezdí líp a s menší spotřebou...

  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.09.03  21:38

    « Re: rally

    Hmm, tak takovouhle chudobu si dokážu představit, kupovat si auta jen tak:-) co mám řikat já-noha v sádře, takže už jsem 3týdny neseděl za volantem(když nepočítám jednu jízdu na Buďejárnu, při který jsem málem zabil pár chodců a nechal si nacouvat všechny co jeli u křižovatek za mnou:-)
    To že opravujou Meteorologickou je super, bylo to tam šílený, jenom mě sere, že jim to má trvat do prosince???? prostě v čechach se pracuje pomalu, ovsem pokud jde o podelanou halu na MS v hokeji tak se vsichni muzou posrat.
    Já pořád nevím jestli si mám koupit Alfu s dvoulitrem... přece jenom povinný ručení jako svině, spotřeba taky nic moc, ale 107KW to je bestiální- měl bych lepší káru než táta:-))), ideální kompromis by byla 1,7 ale tu jsem nikde neviděl.
    Proč jsi nechal ten motor montovat na Slovensku?? Navíc bys to moh zvládnout sám, ne? :-)
    Jinak to že Hyundai odchází slyším poprvé a docela nerad, chudák Subaru bude poslední v bodování:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 24.09.03  20:11

    « Re: rally

    + to vás, že tým Hyundai končí v MS Rally!
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 24.09.03  17:18

    « Re: rally

    oživení - to určitě. Na Libuši mě teď serou jak to tam překopávaj... K těm penězům: Jsem chdej student, kterej si platí všechno... Moje oblíbená trasa je z Modřan přes: Cholupice, Točnou, Dolní Břežany, Ohrobec do Zvole a zpátky... Sierra je náhodou v pohodě, moc se nesere a když jo tak se dá vždycky zpravit dobře mířenou ránou kladivem :-) Co se týče benzínu, tak teď s 1.6 sem jezdil tak za deset, ale teď s tim dvoulitrem se dá mimo Prahu jezdit za 6l. Jízdní vlastnosti by byly v pohodě, kdybych vyměnil tlumiče (jsou po smrti) Ten dvoulitr je v pohodě, akorát mká docela vysoko položenej krouťák, ale všechny Felicie a Fabie budu nechávat za sebou jak na Top speed tak na akceleraci... Koukal ses na tu fotku? Já bez auta nemužu bejt, tak jsem šel do bazaru zkouknout jedno auto a za 10min. jsem odjel s jinym. Bylo to takový, že jsem si pučil prachy a najednou sem se domu vrátil s autem...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.03  13:48

    « Re: rally

    Jo tak to sorry. Špatně jsem si přečet tvůj příspěvek. No já jsem stejnej chudák jako ty-bydlím na Libuši (jsou tu úplně nechutný silnice! za Prahou je to ale zase super), ale už to snad začli dávat do kupy.
    Stará sierra? To je hroznej koráb-nechápu, že takovouhle káru pěstuješ? Musíš mít asi hodně peněz na phm:-) Co jízdní vlastnosti?
    Jinak jsem dneska v Auto tipu viděl 307WRC- no, moc společnýho s 307 nemá, ale aspon zase nejaky oziveni rally
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 24.09.03  09:57

    « Re: rally

    Nevim odkud bys mě mohl znát, protože na KGM chodim teprv od začátku tohodle školního roku...Jamenuju se Jakub Toms, bydlim v Modřanech "Na Beránku", Co Ty? Jo co se týče auta tak mám stařičkýho Forda Sierra 1.6 k vidění je na>

    [odkaz]
    Teď mám auto na Slovensku protože měnim motor za dvoulitr (105ps) (je jak novej akorát zajetej)

  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.03  14:35

    « Re: rally

    Teď mi to došlo-musím tě znát! Jak se jmenuješ- nevzpominam si ze by tam byl nakej zanicenej motorista:-) Já vlastní auto nemám, ale chci si koupit Alfu 75 (až odmaturuju a dostanu se na vejšku-ted se musim ucit) Zneuzivam maminu Octavii 110ps
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 22.09.03  00:00

    « Re: rally

    To že nejezdí Lancer mě taky s..e, pořád jsem ho porovnával s Impezou. Ty ses na tu školu ptal tak, jako bys to věděl + já měl taky teď maturovat ale vyhodili mě ze školy (S.G. ALTIS Kunratice) kvuli neúspěšnému reparátu z matiky. + Co máš za auto?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.03  18:19

    « Re: rally

    Heleďme se, to je ale náhoda! Já jsem kdysi taky chodil na Klasický gymnázium modřany- ještě mám na chatě jejich tričko. V tercii jsem ale přešel na Vítěznou pláň, kde tenhle rok budu maturovat(snad). No se Subaru to šlo dost z kopce. Co mě štve ale víc, že už nejezdí Mitsubishi Lancer.
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 19.09.03  09:04

    « Re: rally

    jo proč ses ptal na tu školu?
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 19.09.03  09:03

    « Re: rally

    chodim nechodim na klasické gymnázium modřany v Praze 4. (někdo tomu řiká gympl Rakovskýho) Gardemaister je třída ale Burnse mam radši ale nasral mě že nezustal u Subaru a dal se k peugotu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.09.03  08:25

    « Re: rally

    307 WRC jsem zatím neviděl. Viděl jsem jenom okruhovou. Zdála se mi strašně vysoká oproti jinejm okruhovejm autům. Jinak 206 a 307 jsou celkem v základu pěkný auta ale ve WRC designově nic moc. Já trpím apatií proti francouzům (jak autům, tak lidím)- jsou to bez vyjímky namyšlený *, kteří se do všeho serou a když jde do tuhýho, tak si nadělaj do kalhot. Do jaký školy chodíš(resp. nechodíš :-) ) P.s. ať žije Gardemaistr
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 18.09.03  22:05

    « Re: rally

    Tos přesně vystih "francouzskej *" Kdyby to pučili mě tak bych jim to ukázal :-) Líbí se ti 307 WRC?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.09.03  19:55

    « Re: rally

    Na Fabie taky ne:-))) Jenom, že v ní jezdí francouzskej *.
  • 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 03.09.03  15:10

    « rally

    na Subaru nikdo nema...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…