dotazy redakci

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Server AUTO.CZ

"-- skrytý --" 23.01.2003  08:06

dotazy redakci

na úvod chci poděkovat redakci za skvělý magazín jehož jsem návštěvníkem již pár let
    mým dnešním dotazem jest: kdy bude reportáž z autosalonu Detroid 2003?
    na závěr bych navrhl ještě jedno téma: motoristické magazíny "internet versus papír"

24.01.2003  15:46

« Re: dotazy redakci

Díky za podporu. Reportáž z Detroitu 2003 nebude, jelikož jsme o většině novinek informovali průběžně v sekci NEWS ([odkaz] což jsme považovali za dostatečné. Klasickou přílohu se spoustou informací však chystáme k blížícímu se autosalonu v Ženevě, který se koná začátkem března. Tom AUTO.CZ

08.01.2004  23:09

Vylepšení

Dobrý den, bylo by možné přidat tlačítko Reload také na hlavní stránku diskuse? Když se vrátím z nějaké skupiny a chci se podívat kam kdo přispěl, nejde to (respektive musím klikat na změnu řazení podle abecedy/času příspěvku, nebo se znovu přihlásit. Pomohlo by to. Díky

foto matuS

matuS 09.01.2004  14:32

« Re: Vylepšení

pouzi menu "kdo je tady?" a uvidis zoznam poslednych prispievatelov

12.01.2004  10:41

« Re: Vylepšení

Nerozumíme si - já chci vidět diskusní skupiny, kam kdo přispěl - ne lidi... tj. možnost aktualizovat úvodní stránku po přihlášení.

"-- skrytý --" 10.01.2004  18:31

QUICK MENU (na liště vlevo)

Prosím správce, aby to už konečně někam ... (vyhodil)! Neustále mi leze na plochu a už toho začínám mít dost...

foto Lubos-1

Lubos.1 14.01.2004  09:31

Problemy so strankou

V poslednom case mam problemy s Vasou strankou. Ak mam otvorenu nejaku diskusnu skupinu a chcem sa vratit spät do zoznamu, disk. skupin, tak stlacim na browseri Back a väcsinou dostanem nasledovne : 'Warning: Page has Expired '. Su s tym problemy take 2 tyzdne.

foto matuS

matuS 15.01.2004  19:52

« Re: Problemy so strankou

refreshni stranku, ale nie hore na toolbare, ale pravym klikom v mieste kde je forum, odpadne potreba sa znovu prihlasit

20.01.2004  15:54

Přidání diskusní skupiny

Chci přidat diskusní skupinu ( chci se zeptat na zkušenosti a doporučení na nákup dětských sedaček ) a když zvolím žádost o novou diskusní skupinu, tak mi to píše, že žádost byla odeslána a nic se neděje. Co dělám špatně? Proč to nejde. Díky za odpověď.

16.03.2005  18:51

Audi A4 cabrio a spotřeba

Ve článku, kde jsou ukázány technické parametry vozu audi S4 cabrio je napsáno, že spotřeba vozu mimo město je 19.9 l. Připadá mi to moc, i když je S4 žihadlo. :roll: Chtěla bych se zeptat, jestli to je opravdu tak, nebo jestli se jedná o překlep. Díky

"-- skrytý --" 17.03.2005  02:59

Dotaz Favorit Black line r.v.1994

Mám takový problém a potřeboval bych poradit,čím by to asi tak mohlo být.Když si nechám vyvážit kola,po pár ujetých kilometrech zase začne házet volant,jako by nebyly vůbec vyvážené.Dále se při zatáčení(většinou na nerovnostech) ozývá nějaké loupání.Jako by byla někde vůle.A poslední věc,když stojím na místě a lehce hýbu volantem jako bych chtěl jet slalom(lehce vlevo a hned vpravo),tak zase loupání nebo cvakání.V jednom servise mi bylo řečeno,že je to vnější kloub na poloose,v dalším,že je to vnitřní kloub(u převodovky) a v posledním mi chtěli hned vyměnit obě poloosy a řízení.Odpovědi prosím pište na mflorcinsky@seznam.cz

21.03.2005  20:27

Dotaz redakci

Vážení, stránka je moc pěkná, ale máte úplně zastaralé informace - alespoň u značek Rover a MG!
    V současnosti není v ČR importér, plníme jeho funkci prostřednictvím MG Rover Austria. Existují tři prodejci - ve Žďáře nad Sázavou, v Ostravě a v Liberci.
    Žádný ze servisů dnes není autorizován!
    A tak to bude až do konce letošního roku ... a doufám, že ne déle...
    Jak je možné vám poskytnout aktuální informace? Včetně charakteristik nabízených modelů... prodáváme kompletní řadu - kabriolet MG TF, malé MG ZR, střední MG ZS i dospělé MG ZT a ZT-T a jěště i ty jen těsně přes milion- viz www.mg-car.cz .
    Vždy v benzínu, většinou šestiválce, a v naftě.
    S pozdravem
    O. Beneš
    benes@mg-car.cz

24.03.2005  10:44

Bez nadpisu

Co nejdříve to upravíme. redakce Auto.cz

25.03.2005  21:22

Bez nadpisu

Pokud byste ode mě potřebovali nějaké informace - jsem k dispozici na benes@mg-car.cz nebo benes@unipart.cz
    S pozdravem
    O. Beneš

"-- skrytý --" 26.03.2005  17:42

dotaz

DACIA Logan vstoupil na trh, nezasloužil by si taky samostatnou rubriku? Bude nás dost, ..... >:D ;-)

07.04.2005  10:15

Bez nadpisu

Můžete mi někdo poslat statistiky prdejů aut na jednotlivých kontinetech. Nebo alespoň poradit kde bych je sehnal. Všem předem moc děkuju. Můj mail: xkohuto@seznam.cz

foto mrba

mrba 25.04.2007  08:03

Návrh na doplnenie údaja v "MOJE.auto.cz"

Mám návrh na doplnenie údaja "priemerná celková spokojnosť majiteľov" pre značky a modely áut. Údaj by mohol byť umiestneny za údajom o počte áut jednotlivých značiek a modelov. Myslím si, že takýto údaj o spokojnosti majiteľov s modelmi a značkami by mohol byť zaujímavý pre väčšinu návštevníkov auto.cz.

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 03.06.2007  16:54

Golf gti

prsim vas nemohl by portal Roadlook TV test VOLKSWAGEN GOLF GTI,predem dekuji za odpoved

foto zezlik

zezlik 03.06.2007  20:33

« Re: Golf gti

Jelikož Golf GTI už nějakou dobu na trhu působí, budu realista a odpovím spíše ne. Je však možné, že na Golf GTI přijde řada v srovnávacím testu. Každopádně na nějaký hot hatch se jistě brzy dostane.

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 07.07.2007  00:25

ahojj

ahojj chtel bych se zeptat nechteli by jste udelat rozhovor se svihakem lazenskym s moje.auto.cz? myslim si totiz ze je to nejslavnejsi navstevnik moje.auto.cz v cele ceske republice ;-) a ma jeste pres 1500 prispevku v diskuzi

ELAN 01.02.2008  11:48

Elan.blog.auto.cz

Poviete mi kde si to nastavím, aby som si môj článok mohol pozrieť? Nájdem ho len keď si naťukám adresu. :-O

ELAN 01.02.2008  22:05

DOTAZ

Dá sa niekde nastaviť kde bude blog zobrazený?

ELAN 07.02.2008  16:36

blog

Ako sa mi zobrazí blog?

foto Special-line

Special-line 08.04.2008  18:43

« Re: blog

Taky by mě to zajímalo. Blog jsem napsal a nevím jestli se objeví na titulce až druhý den a nebo jsem udělal něco špatně? Poraďte prosím.

foto tudydudy

tudydudy 25.05.2008  18:11

Problem s blogem

Popisu co se deje na obrazovce,kdyz se chci dostat na svuj tudydudy blog:Zadam jmeno,heslo a - v prohlizeci prvnim(Explorer)se objevi neco jako chyba HTTP 500,v prohlizeci druhem(Opera)se pro jistotu neobjevi vubec nic.....a nebo jsem obeznamen s tim,ze nemam zapnutou podporu cookies,což je dle meho nazoru blbost,jinak bych se prece nemohl dostat ani na jine me blogy.......nevite nahodou co s tim je??Predem dekuju

"-- skrytý --" 08.06.2008  20:47

Co vylepšit ?

Jako je moje.auto.cz tak bych přidal moje.motorka.cz ;-)

foto da-b0mb

da_b0mb 08.06.2008  21:16

« Re: Co vylepšit ?

No vzhledem k tomu, ze o motorce dost uvazuju, tak bych to uvital. Ale myslim si, ze od toho jsou jiny servery (motorkari.cz...) a na auto.cz by to uz nebylo kam dat. Uz nyni je main page hodne plna

foto Johnny-P

Johnny_P 24.07.2008  13:36

« Re: Co vylepšit ?

jj, na tom něco je :yes:
      nutné to není, ale potěšilo by to ;-)

foto 507

507 10.06.2008  14:52

Dotaz

Tento problém malo už viac ľudí. Ak napíšem blog, nikde okrem zadania samotnej adresy sa nedá nájsť.

foto 507

507 10.07.2008  16:29

BLOG BLOG BLOG

Môžete mi prosím Vás aktivovať už ten BLOG? [odkaz] ĎAKUJEM!

foto Vi-King

Vi King 31.07.2008  14:58

Tapety na plochu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli náhodou neplánujete zavést tapety na plochu také v širokoúhlém formátu. Mám monitor 16:9 a kdyz si dam tapetu 1024x768 nebo 1280x1024 tak, abych je mel na celou obrazovku, jsou nepřirozeně roztažené do šířky.

"-- skrytý --" 25.12.2008  02:44

« Re: Tapety na plochu

Přesně tak. :-(

foto Petto

Petto 31.07.2008  21:36

Hodnotenia testov.

Mám taký pocit, že páni čo testujú a hodnotia vozidlá sú až príliš naklonení k nemeckým výrobcom.
    Naposledy ma šokovalo hodnotenie Renaultu Laguna GT hlavne čo sa týka ceny vozidla. Naschvál som si prešiel testy najbližších konkurentov a nedá mi nespomenúť test Fordu Mondeo 2,0 TDCI 05/2007. Cena testovaného Fordu bola 966 990,- Kč, cena Renaultu je 1 070 900,- Kč. To máme rozdiel cca 100 000,- Kč. Laguna mala naviac oproti Fordu DVD navigáciu za 75 000,- Kč a elektricky ovládané sedadlá za 26 000,- Kč, to máme dohromady 101 000,- Kč. Hodnotenie cena/hodnota u Fordu je 8 a u Laguny 5. Po odpočítaní vyššie spomenutých dvoch opcií je cena absolútne zrovnateľná, tak si neviem vysvetliť ten bodový rozdiel.
    Taktiež jazdné vlastnosti Laguny GT sú minimálne na úrovni modelu Mondeo ak nie ešte vyššie. Vo viacerých testoch Mondeo na Lagunu v hodnotení bŕzd výrazne stráca. Doporučujem test Laguny GT v AT magazíne 07/2008. Jej čas v slalome o niečom napovedá. A v plusoch tam figuruje pomer cena/výbava.
    Potešilo by ma ak by ste k hodnoteniam pristupovali viac objektívne.

"-- skrytý --" 25.12.2008  02:45

« Re: Hodnotenia testov.

Mondeo je Ford a Ford je americká automobilka. ;-) Takovej základ!

foto vrkuboy

vrkuboy 20.09.2008  05:01

Nový admin

Dobrý den. Jen se chci zeptat jestli je hasovaní o nového admina moje.auto.cz regulerní. Hlasovat může každý nebo pouze registrovaní uživatelé serveru auto.cz, dá se zabránit opětovnému hlasování? Je až s podivem, že pouze dva adepti na admina mají tak vysoké procento bodů a ostatní se tak říkajíc placají u dna. Nebylo by lepší kdyby admina vybrala sama redakce? A vybrala tak dle svého nejlepšího vědomí a svědomí?

"-- skrytý --" 24.09.2008  16:55

Další reklama

Tohle začíná být už opravdu nepříjemné. Chápu, že v dnešní době se to bez reklamy neobejde, ale s ničím se to nemá přehánět. Stačí se podívat kolem sebe. Hokejové dresy plné reklam, že ani není vidět kdo s kým hraje, na ledě mezi spoustou nápisu není vidět puk, na teletextu se vám nejprve zobrazí reklama než se podíváte na co potřebujete, ve formuli 1 pár kol před koncem kdy závod vrcholí a do toho reklama, prostě všude vlezlá reklama. A na auto.cz se podíváte do testů aut na fotky a tam podlouhlá reklama, kvůli které musíte každou fotku přejíždět rolerem dolů. A proč? Protože tam je dobře vidět a reklama bude stále na očích. Zajímá vůbec někoho, že pro 99% lidí co se tam kouknou jenom překáží a kazí mu klidné prohlížení? Jsem tady, abych si početl o autech a ne koukal na stupidní reklamy. Nešlo by s tím prosím něco udělat? Vždyť se jinam v těch reklamách jednou utopíme na úkor toho co máme rádi.

PS: stačilo by jenom tu reklamu posunout pod obrázek, aby ten kdo nechce na ní koukat nemusel. Ostatní ať si kolečkem sjedou dolů a podívaj se. První by se mělo vyhovět hlavně motoristům, ne? PEACE

"-- skrytý --" 01.10.2008  14:48

Potřebuje redaktor novinářskou školu?

Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli vaši redaktoři mají (potřebují) novinářskou školu (tim myslim vysokou, o jine nevim) Dik za odpoved

foto Ondrej-Lanik-Auto-cz

Ondrej Lanik, Auto.cz 01.10.2008  22:37

« Re: Potřebuje redaktor novinářskou školu?

Vysoká škola rozhodně není podmínkou práce pro auto.cz, ale je jistě výhodou. Pokud byste měl zájem jako autor s auto.cz spolupracovat, pošlete mi prosím emailem ([odkaz] životopis a oblast, ve které se cítíte silný v kramflecích, čili o čem byste byl schopný psát.

"-- skrytý --" 22.04.2009  08:48

Český trh v České republice

Dobrý den, chci se zeptat ohledně dělení tříd dle automobilů. Proč do statistik prodejnosti nezahrnujete i třídu sportovních vozů? Přece tuto kategorii si také musí lidé kupovat. A mám ještě jeden dotaz. Kde bych na internetu našel seznam všech vozidel prodávaný na našem trhu seřazený podle tříd (minivozy, malé vozy, nižší střední třída atd.).
    Děkuji vám za odpověď.

"-- skrytý --" 17.07.2009  21:14

vhodne auto pro rodinu s trema miminama

procetl jsem vetsinu vasich testu na mnou zamyslena auta. hodne se mi vase nazory libi a casto se shoduji. co by mi pomohlo vice se soustredit na bezpecnost, tedy zminit i crash testy a vice informaci i na cestovani deti. asi vetsina vozi v aute deti a k tomu pisete bohuzel pomerne malo. napriklad jestli maji zadni sedacky moznost isofixu 2 sedacky nebo vsechny 3 (jestli se tam vubec vejdou).

moc bych uvital vasi radu o jakem aute mam uvazovat. pozadavky: v prvni rade co nejbezpecnejsi (hlavne pro deti) velke auto, kam se mi na zadni sedadlo vejdou 3 autosedacky vedle sebe, idealne vsechny s isofixem. urcite 4x4, velke, velky kufr, automat, pekna vybava... cena tak do 2mil za nove. zvazuji discovery3, ix55, Q7, escalade, pathfinder, ale zatim moc nevim. jezdime vyhradne po silnicich, ale 4x4 kvuli zime a SUV zatim kvuli bezpecnosti a taky ze sehnat ctyrkolku v automatu a velkou snad ani jinak nejde. diky.

foto Klaudius

Klaudius 18.07.2009  21:27

« Re: vhodne auto pro rodinu s trema miminama

3 sedačky vedľa seba sa vojdú do máločoho, vyhovujú zväčša MPV alebo velke SUV. Isofixy nájdeš len na krajných miestach, nepoznám auto, ktoré by ich malo na všetkých troch. Stredné sedadlo býva užšie, asi preto. Navyše je tam problém aj s obyčajnou sedačkou, obvykle je širšia ako sedadlo a zámky bezp. pásov jednoducho zakryješ a nemáš ich ako zapnúť. Smutné, že sa na toto nedáva viac dôrazu a nevenuje viac pozornosti.

"-- skrytý --" 26.08.2009  06:07

Politika?

Proboha proč? Obecně mi politika vadí a nechápu proč na automobilovém webu bliká reklama na ČSSD? Levice nemá ráda bohaté a kde nejsou bohatí nejsou hezká auta co zde většina obdivuje. Vždyť slušný člověk nemůže mít ferrari atd. Je mi z Vás smutno pokud je Vám jedno na co je reklama na Vašem webu.
    P.S. Haničce to nevadí?

"-- skrytý --" 12.10.2009  22:01

Nová Felicie (?)

Proč zde ještě nemáte fotky nové Škodovky,která se nejspíš bude jmenovat Felicie? Kolegové v Polsku už ji prezentují v tištěných mediích a my "doma" nic. ;-\
    Vypadá jak menší Octavie a kombi taky nevypadá nejhůř...tedy až na ty zadní lampy,ale to je o vkusu. Díky

"-- skrytý --" 16.10.2009  09:20

« Re: Nová Felicie (?)

Koukám,že se tady kašle na dotazy redakci...nebo myslíte,že je to nesmyslný dotaz?

foto Ondrej-Lanik-Auto-cz

Ondrej Lanik, Auto.cz 16.10.2009  11:15

« Re: Nová Felicie (?)

O nové Felicii nic relevantního nevíme, a proto o ni nemůžeme psát.

Pokud máte k dispozici nějáké ověřené informace, budeme rádi, když se o ně s našimi čtenáři podělíte.

Připomínám, že za tímto účelem je zde [odkaz]
      Díky!

"-- skrytý --" 17.10.2009  01:15

« Re: Nová Felicie (?)

tak tady jsou fotky z toho časopisu

jsou to samozřejmně předběžné skicy,ale o něčem to vypovídá.Dále se o ní mluví jako o Octavii III :

"-- skrytý --" 17.10.2009  11:22

« Re: Re: Nová Felicie (?)

Jen malůvky, nic víc, OctIII vypadá spíš na FL Supa...

Ale dobrý, v mezičasech jsou spekulace potřeba :yes:

"-- skrytý --" 17.10.2009  12:35

« Re: Re: Re: Nová Felicie (?)

Jasně,mne spíš udivuje,že v Polsku s tím přijde i tištěný časopis a "doma" nic...žádný server ani časopis.......a to se tu ve stejném duchu objevují takováto odhalení

foto Klaudius

Klaudius 17.10.2009  21:34

« Re: Re: Re: Re: Nová Felicie (?)

A nebude to skôr ten ohlásený nástupca O1? Teda nový model lacnejší ako Octavia2, ktorý de facto nahradí stále vyrábanú O1...

"-- skrytý --" 18.10.2009  20:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Nová Felicie (?)

však píšu nový model a proto asi i spekulují o názvu Felicie...,ale chápu,že cizí řeči porozumět je horší 8-s

foto lulinak

lulinak 20.10.2009  08:25

fora

Ahoj, chodim sem pravidelne a rad, co mi ale hodne vadi je absence diskuzniho fora pod clanky s testem, kde uz jinde by mel ctenar mit moznost se podelit nez pod testovacimi clanky, naprosto neprehledne a zmateny forum v samostatny sekci a naopak fora pod clanky mensi "dulezitosti" sem dodneska nepochopil, za tohle palec dolu, bohuzel...

foto CenturionCz

CenturionCz 08.12.2009  16:34

váha

nenašel jsem vhodnější fórum, tak to napíšu zde. Nešlo by k recenzím na moje.auto přidat kolonku "váha"? Ono mít třeba 150 koní u BMW s 1600kg a Mazdě MX-5, která má 1150Kg, (samozřejmě obě pohotovostní hmotnost) je docela rozdíl a je to informace značně napomáhající celkové představě o výkonu auta.

foto petrumr

petrumr 17.02.2010  20:55

Valentine One – Voice

co to je za SPAM???V tym článku je každý třetí slovo lež.Proč tam není napsaný,že na laser,passat,yamahu atd to neučinkuje a že to není u nás legální!to nepíší,protože by tam museli dát fotku schvalovacího protokolu. ;-\

foto pepe-krakora

pepe krakora 18.02.2010  09:13

« Re: Valentine One – Voice

Na laser to účinkuje - detektor to má, na passat samozřejmě ne, ale to žádný antiradar a legální to je taky, je to pasivní antiradar, ne rušička.

foto petrumr

petrumr 18.02.2010  16:50

« Re: Re: Valentine One – Voice

neučinkuje to na laser.Laser nemá paprsek pořád,ale jen když se měří a když už jsi změřený tak ti to je na prd platný. :-)Odkdy pevná sada je legální?

Verny_2013 16.01.2017  15:32

Dotaz na redakci - škodič Auto.cz

tak škodič s logem auto.cz alias Azzaro opět řádil. Tentokrát to odnesla má auta. Nevím jak jinak si vysvětlit když dá všem mým autům hodnocení 111 a tím recenzi úplně degraduje. Nevím co tohoto malomyslného či zlomyslného člověka k tomuto vede. Lze se tomu nějak bránit. Proč se ho redakce nedokáže zbavit a nezruší mu registraci? Takto postižených je už mraky.