Citroen C3

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Citroën

  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.02  10:31

    « Re: Ahoj

    yyyyy-ty uz si nemocny s tou vyskou! Rozdil neni velky a kdo chce nizky auto, koupi si sportak... :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.02  10:18

    « Re: Ahoj

    Tiez neviem preco tie auta tlacia do vysky, je to podla mna ftakovina, ak chce niekto vysoke auto, kupi si van, ale neviem preco by som mal platit nad hlavou prazdnych 10cm ked ma to stoji dost vela na maximalke a aj na spotrebe, ale v pripade mestskeho auta ako C3 to nie je na zahodenie, problem je len to ze Citroen v tom pripade nema "mimomestsku" verziu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.02  10:03

    « Re: Ahoj

    matus- bol to iba maly skrabanec 30cm az na plech (nejaka svina s klucom na 6 dni starom aute). V sevise tvrdili, ze to inak nejde opravit, iba cele prelakovat. Jeden den rano som tam auto zaviezol, na druhy den o cca. 10:00 volali, ze poobede mozem prist po auto. A vraj ho nemam moc obchytkavat a ani umyvat aspon tyzden

    Viete, ake su tri najstresujucejsie zazitky v zivote muza?
    1, Prve kopacky od frajerky
    2, Prve parohy
    3, Prvy skrabanec na novom aute
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.02  09:56

    « Re: Ahoj

    yyyy - nejako sa mi zdalo miesta na hlavu v obidvoch autach poskromne, rozhodne som nezaznamenal 8cm rozdielu. BTW oni meraju od sedaku ku streche, ale nikto nemeria, ako hlboko sa ti do sedaku zapichne zadok, to su dalsie cm navyse :-) Inak som cakal vacsie rozdiely v priestore, posobi to ovela vacsie ako Clio, ale v skutocnosti je to minimalny rozdiel v prospech C3. Kufor som neporovnaval.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 24.10.02  04:32

    « Re: Ahoj

    luf> a si si isty, ze ti lakovali cele dvere? lebo ak to bol iba nejaky maly skrabanec, ono sa to da opravit na nepoznanie inym sposobom.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.02  13:49

    « Re: Ahoj

    luf> ??? o com pises? C3 je celkovo vecsia - na dlzku skoro 10cm, na vysku viac ako 10cm. U takeho maleho auta je to znacny rozdiel. No a pokial pises o vnutornych rozmeroch a hlavne priestore na hlavu - to som nepochopil, tym "mensi" si myslel Clio ze? lebo ak nie, tak potom si asi poplitol auta, lebo C3 ma o 8 cm viac miesta na hlavu na zadnych sedadlach, no a ked sme pri tom tak kufor ma C3 o 24 litrov vecsi, aj ked si myslim ze ta srandovna prepazka v C3 dost chaoticke riesenie, ale niekedy sa moze hodit. Ja osobne by som bral Clio ak by som chvel male obratne zihadlo, a C3 ak potrebujem pohodlne auto a pocitam aj s nejakymi spolujazcami hlavne vzadu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.02  11:25

    « Re: Ahoj

    to matuS - mne v Renaulte prelakovali predne dvere za 2 dni (samozrejme zadavali to inej firme). Sice strasili, ze to bude trvat cely tyzden, ale uz na druhy den zavolali, ze je to hotove.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.02  11:23

    « Re: Ahoj

    Stal som vedla C3 a porovnaval s mojim Cliom. Vpredu takmer to iste, vzadu takmer to iste. Najvacsi nedostatok je asi malo miesta vzadu na hlavu. A pritom by clovek cakal nieco ine, ked je to take vysoke...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.02  08:34

    « Re: Ahoj

    maxima> "z venku malý" tak to je to posledne hodnotenie C3 co by som robil. Len si to pozri ked to stoji pri inych autach ... tiez sa cudujem ako sa da byt nerozhodny medzi Clio a C3, su to sice auta rovnakeho segmentu ale uplne odlisnych uzitnych vlastnosti
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 23.10.02  04:26

    « Re: Ahoj

    vidis Mig, je to presne ten servis, kde som aj ja mal zlu skusenost.
    nabuduce treba skusit iny.

    ale ide o to, ze lakovanie ti nikto neurobi rychlo, totiz ten lak musi aj schnut. tyzden je normalna doba. btw pochybujem ze oni lakuju, co viem, tak vacsina servisov dava lakovanie robit nejakej firme...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.02  00:00

    « Re: Ahoj

    Benzíňák: Zvaž to, kámoška si to koupila a ač nejsem příznivce milování v autě (postel je postel) tak v tomhle to fakt bylo dobrý i když to asi nebylo jen tim autem. Ale vážně: mám rád velký káry, tohle bych si nikdy nekoupil, ale na to jak je to z venku malý, je to překvapivě pohodlný....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.02  14:57

    « Re: Ahoj

    No tak C3 mně ani nepřipomínejte! Holka mě s tímhle citroenem už měsíc otravuje. Sotva udělala řidičák, už chce nové auto. Napište o C3 něco negativního, ať se můžu bránit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.02  10:50

    « Re: Ahoj

    C3 je moc pekna, dneska jsem na ni koukal, kdyz jsem cekla v zacpe... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.02  10:42

    « Re: Ahoj

    No zatím jste mě moc nepotěšili... Mám trošku výhodu, že kolem prodejny (a servisu) Citroen jezdím 2x denně (do práce). Jinak se mi prodejce nabízel, že při každém ponechání auta u nich mě odvezou do práce a jak bude hodovo, že pro mě zas přijedou. Tak čert ví. Aby to nebolo akože teď vtáčika lapajú pekne mu zpievajú... Ale autíčko se mi moc líbí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.02  08:23

    « Re: Ahoj

    Bolo to oproti Istrochemu...strasni lajdaci...po lahkom oskreti dveri ...ich vymena+lakovanie blatnika..trvalo to tyzden /predtym 2, co doviezli veci/.Nalepili na dvere-stlpik v strede..iny polep ako na opacnej strane...vraj taky dosiel/iny material/..potom o tyzden dosiel dalsi a ten bol identicky s tymi povodnymi. No, jednoducho sa tam chodilo na 10 x, cas a benzin ani nepocitam....
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 22.10.02  03:48

    « Re: Ahoj

    Mig> ja som daval servisovat axko u Lachkovica v Stupave, a ti sa mi zdali dobri.
    ocino servisuje c5 v raci, k tomu sa neviem presne vyjadrit, nieco urobia dobre a nieco zle. ale moc zle to imho neni.
    velmi zlu skusenost mam s citroenom na starej vajnorskej, a potom na vajnorskej pri byvalej dimitrovke.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.10.02  15:48

    « Re: Ahoj

    Teda to by me zajimalo, kdo by platil pokutu, jestli Ty nebo ten servis, kdyz by Te hluchavky zastavili za rychlou jizdu a Ty bys tvrdil pravdu, ze jsi tam rozhodne pres 50 nemel a ze jim to klidne predvedes znova s policajtem za volantem. :-))) Akorat ty domy a lidske postavicky kolem me se mihaly nejak rychle, toho jsem si pane prislusnik vsiml. :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.02  15:43

    « Re: Ahoj

    >Citroen servisy /aspon v BA/ funguju NA *< kde presne? co sa ondis, bonzni
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.02  15:35

    « Re: Ahoj

    Citroen servisy /aspon v BA/ funguju NA *. Pri prvej prehliadke prepli pocitac na ukazovanie v Milach za hodinu a nevedeli to pol hodinu prepnut naspat, ked sme sa museli vratit, lebo som si to vsimol az po x km. Dalej max. neochota a lajdactvo. Ale auticko je to dobre...taky pocit pohody pri jazdeni v nom, ziadne pretekanie, jednoducho pohodka a komfort..
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.10.02  10:19

    « Ahoj

    Moc se mi líbí nový C3, rád bych si ho koupil, ale mám trochu obavy ze značky Citroen. Nikdy jsem Citrónek neměl a ani nikdo ze známých tuto značku nevlastní. Můžete se podělit o zkušenosti?
    Jinak dilema benzín-nafta je u tohoto autíčka vcelku vyřešené: rozdíl 67.400 Kč (!!!!) se u městského vozíku asi těžko vyplatí.
    A jak fungují Citroen servisy?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…