MEGA TUNING PARTY I.

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Veletrhy a výstavy

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.11.02  17:34

    « Re: MEGA TUNING PARTY I.

    Kdepak, psal jsem to hodinu po te, co se to auto objevilo na netu. Bylo mi jasny, ze tam dlouho nebude, Nebylo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.11.02  17:54

    « Re: MEGA TUNING PARTY I.

    Já myslel, že už to máš koupené, a chceš to jen odvézt. No jo, tak držím palce, v tom shánění...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.11.02  17:48

    « Re: MEGA TUNING PARTY I.

    Jo ,dosla, diky. To auto uz je ale stejne v ....... Za ty prachy se ani nedivim, je jich malo na prodej. Takze budu shanet dal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.02  17:58

    « Re: MEGA TUNING PARTY I.

    Magic: no vidíš, já si tak nepřipadám. To bude asi tím, že nic netuním. Mojí oblibou jsou spíš starší diesely, a ty nemá smysl nějak ladit. A na spoilery a mračítka si taky nehraju...
    Vím, o čem píšeš, mám o tom tak trochu ponětí. Ale problém je v tom, že 99% lidí do toho nevidí ani trochu, a nadto je to drahá sranda, která není navenek vidět. Kdežto nablemcat na auto mračítka, spoilery, křídla atd. dokáže každej... Takže se nediv, že si připadáš jako exot. Pokud do toho vidíš, je to jen dobře.
    Jo a mimochodem, posílal jsem ti odpověď mailem, došla vůbec?
  • 00 Reagovat !

    foto briza

    briza 12.11.02  17:23

    « zmena podsviceni pristroju

    Nevite nekdo nahodou jak je technicky resene podsviceni pristroju v soucasnych autech. Jde mi o to jak snadne/tezke je zmenit barvu podsviceni (z opravdu hnusne barvy na skvelou prirozene).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.02  09:06

    « Re: MEGA TUNING PARTY I.

    No prave, to je asi normalni. A ja proc si pripadam jako *, kdyz resim zasadne to, co neni videt - podvozek, motor, diferaky, brzdy....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.02  15:39

    « Re: MEGA TUNING PARTY I.

    Uříznuté pružiny, převařené disky, z laminátu zblemcané spoilery a prahy, černé fólie na sklech, místo vejfuku roura od okapu, samolepek co to uveze :))) A co ty???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.02  15:24

    « Re: MEGA TUNING PARTY I.

    Pocuvajte, a co vy si vlastne predstavujete pod takym slovom tuning...?
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.11.02  20:11

    « Kdy teď bude něco dalšího

    Nějaká výstava s autama atd?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.10.02  23:37

    « to Cleanerka samička s Juniorkem

    Nekoupím a to právě kvůli té kůži... Uvidíme. Rok si ještě Fabii nechám. Jsem s ní moc spokojený. Potom se uvidí, co bude nové, co ojeté... Já si fakt nemůžu své auto vynachválit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.02  12:38

    « Re: to Cleanerka

    Hele, kup si toho růžově čalouněnýho bavora co se ti tak líbí a nenavážej se do mě....................
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.02  12:36

    « to Cleanerka

    Ale jsi, děvče :o)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.02  12:36

    « to ladao

    Nevím. Asi ne. Moc tupců, moc velká zima a moc aut...
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.02  11:54

    « to : Huf

    Ty tam pojedeš taky :o))) jestli ano, tak tu uklízečku vem ssebou :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.10.02  11:18

    « Re: to Cleanerka

    hele já nejsem žádná uklízečka............
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.02  21:25

    « to Cleanerka

    Máš bohužel pravdu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.02  13:30

    « Re: MEGA TUNING PARTY I.

    Ani nevím proč, ale mám pocit, že koncentrace dutých hlav na metr čtvereční bude na tom parkovišti ten den neobvykle vysoká...............
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  13:05

    « Re: LAROS

    Jenom doufám, že se počasí vydaří, ale týden tj. 26.10. před naší akcí je v Brně BERVING !!
    V případě nepříznivého počasí je zajištěn velký stan a k dispozici je nám celý MOTEL !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  08:46

    « Re: LAROS

    Čoveče není to pozdě toho 2.11 vždyť tam může taky ležet už půl metru sněhu. To abychom si vzali teplé spodní prádlo a zimní gumy, jenže to pak nebude žádná gumovačka, ale normální škola smyků na sněhu. Ale je to dobrý, že se dělá něco někde jinde, než Čechy a Brno.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  08:29

    « LAROS

    OPRAVA - VW GOLF 3,2i V6
    LAROS
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…