alu ráfky (hliníková kola)

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.07.02  13:13

    « to rbaron

    ovsem vetsinou to, co se zda jako velmi snadne, mnohdy tak snadne neni...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.07.02  10:27

    « Re: Dotz

    to e-pneu.cz: Myslím, že pro Vás jako firmu v oboru, by neměl být větší problém sehnat JAKÉKOLI DISKY. Když dotyčný řekne například ADR Raiden , TEAM DYNAMICS Eiger nebo ALPINA Classic 18" , měli byste být schopni tyto ráfky zajistit, vždyť jde jen o cenu, na kterou zákazník přistoupí a spokojenost může být na obou stranách.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.07.02  20:50

    « Re: Dotz

    to KaZaN - ale neni to do budoucna vylouceno!:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.07.02  10:48

    « Re: Dotz

    to KaZaN - asi te moc nepotesim...sotva zvladame stavajici sortiment
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.02  15:41

    « Re: Dotaz

    Porovnával jsem obuté plecháče s alu a vyšlo mi to váhově na stejno.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.02  14:42

    « Dotz

    ahoja e-pneuíku.. nějaká naděje, že se objeví DOTZ ve vaší nabídce? Já vim, už jsem se ptal.. ale nezměnilo se něco? (o;
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  14:23

    « to bossini - Re: Dotaz

    dalsi nezanedbatelnou vlastnosti je to, ze se alu vyrabi ve vice rozmerech (jak velikostech, tak sirkach)...cim sirsi disk, tim lepsi jizdni stabilita (v zatackach)
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.07.02  12:15

    « Leštěné disky

    Chtěl bych vyleštit celý disk (většina firem leští jenom límce). Chystám se na to přes zimu, ale pokud bych našel někoho kdo to udělá za solidní cenu bude to ještě lepší ;)) Znáte někdo někoho kdo to dělá ??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.07.02  13:14

    « Re: Dotaz

    a taky většina zvyšuje odpor vzduchu...
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.07.02  09:33

    « Opravy ALU diskov

    Podarilo sa mi trochu "strajchnut" ALU disky o obrubnik. Ostali na nom sice mensie ale nepekne ryhy. Da sa to nejako opravit ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.02  18:29

    « Re: Dotaz

    nejvetsi vyhodou je ze jsou lehci, ale take umoznuji lepsi chlazeni brzd
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.06.02  17:41

    « Dotaz

    Možná trochu hloupá otázka, ale mají ALU kola nějaký větší technický význam(zlepšení jízdních vlastností/nižší spotřeba/menší opotřebení brzd) nebo je to hlavně na okrasu ??? Díky za zozšíření mých vědomostí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.02  08:20

    « to Mig

    DEZENT = vynikajici pomer kvalita/cena
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.06.02  16:01

    « Prodam 15" ALU na Octavii

    Prodam 15" ALU na Octavii 2 roky jety, nijak neponiceny, trochu spinavy od brzdoveho prachu ale neposkrabany za 2000,- vsechny. Mail > Pavel.Pokorny@siemens.com
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.02  15:08

    « Re: Kvalita

    e.pneu> nemas skusenost s nemeckymi diskami DEZENT? Mam ich uz 3 mesiace, som spokojny, dostal som na ne dobre referencie, tak by som si ich chcel u teba potvrdit. Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.06.02  08:41

    « Re: Kvalita

    kvalita urcite je rozdilna, ale ne tolik, aby se na "levnych" alu rafcich nedalo jezdit-je to vse o kvalite zpracovani, pevnosti/pruznosti (odolnosti vuci narazum) a v neposledni rade o kvalite laku a designu...vseobecne plati, ze cim vyssi cena, tim vyssi kvalita...na druhou stranu je asi blbost, aby si nekdo na Fabii/Octavii kupoval alu rafky BBS/OZ atd. (treba za 50-100tis.)-nejlepsi je dat si cenovy limit a pak vybratpokud mozno co nejlepsi kvalitu/design
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.06.02  16:28

    « Re: Opravy ALU

    Na minulém autě jsem si taky nechal renovovat elektrony. Cena 1000Kč/kus, ale excelentní kvalita a nerozpoznatelné od originálu a vše drželo. Záleží jaké máš elektrony. Když máš nějaké kupované za dobré peníze, tak se to asi nevyplatí, ale když máš originály a chceš je na autě zachovat tak moc na výběr nemáš.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.06.02  15:20

    « Kvalita

    Je nejaky rozdiel v kvalite diskov od roznych firiem ? Ak ano tak v com ? Ktore su najkvalitnejsie ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.02  09:37

    « Re: Opravy ALU

    To je pravda. Nabízela mě firma Beer renovaci, ale za cca 1000 na ráfek nechci. Za to jsem je koupil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  07:49

    « Re: Opravy ALU

    ano, nektere upravy/opravy alu rafku vypadaji velmi solidne (obzvlaste lesteni), ale mnohdy za dost vysoke ceny:(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…