Fiat Stilo

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.05  11:35

    « Re: Re: Re: Re: nové fiaty

    Převodovku mám, stála 8k, teď jen namontovat a modlit se :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.05  11:20

    « Re: Re: Re: nové fiaty

    wow..no diky za ochotu..takto asi kaslem nato. nema zmysel to odnekial tahat...chystam sa to vyriesit manualne-dam tam srob s maticou a ked budem mat plne auto tak manualne to nastavim...co uz.ale dik za ochotu, fak by to bolo na dlhe lakte s nejasnym vysledkom.. :roll:
    PS: ty ako s tou prevodovkou??tu ti doviezli?co ta to vyslo??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.05  09:24

    « Re: Re: nové fiaty

    autoholik: tak bohužel seičo na vraku nemají, museli by to přivézt z I, ale neví kolik by to stálo a byl sem upozorněn, že stará seiča 900 sou tam většinou v mizerném stavu a nezaručuje funkčnost sklápění světel, ale ty potřebuješ jen nějakou část, tak by to snad mělo být OK. Problém byde ale asi v ceně, pro tebe je to drobnost, ale on to někdo musí na tom vraku vymontovat, očistit, přivézt sem, tak to zvaž... Já sem kdysi chtěl taky přivézt jen nějakou blbinu na Alfu ( byl to nějaký nápis co mají jen talijáni ) a když sem se dozvěděl co zato, tak mě to přešlo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.07.05  18:33

    « Re: nové fiaty

    to: r.c.
    punťové jsou skvělí, ale můj názor je, že Punto by mělo zůstat 3D, tam je jeho krása i síla.
    K BUMBALLu: dej vědět na můj mail beaver2000@centrum.cz,
    člověk si musí ještě užít, než strčí hlavu do chomoutu :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.07.05  23:01

    « Re: nové fiaty

    to af:
    oki, dik..cakam co zistis >:D
    to all:
    [odkaz] ...doplnil som tri nove fotky punta III zo stilo.org....uz je tam aj jeden 5D :!:
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.07.05  21:59

    « nové fiaty

    Tak fiat to začíná s novinkami pěkně rozjíždět. >:-[] To nové punto vypadá velmi hezky co? Zajimavé je i to suv. Uvidíme až k tomu bude více informací:
    to Beaver 2000:
    k tomu srazu. Chci se zůčastnit, ale mám v tu dobu dva týdny do svatby. Tak nevím. :roll: Časově to už nezvládám teď. Možná se přijedu uklidnit tam. Uvidíme. :shock:
    A´t nám to jezdí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.07.05  08:13

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz na SK

    OK, dnes mi přivezou tu převodovku, tak se zeptám a dám vědět.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.07.05  01:24

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz na SK

    no potreboval by som ak by to bolo lacnejsie ako u nas cely ten mechanizmus funkcny na hydraulicke sklapanie svetiel na Seiku 0,9 (r.v 99 - mali to len tie prve typy). a ak nie cele, aspon tu ciernu suciastku, ktora je vlastne spoj od tej hadicky, co privadza tu kvapalinu ku svetlu. trci z toho taky srob...asi som to dost zlozito popisal,ale cierna suciastka pri svetle je len jedna, do ktorej ide hadicka >:D
    joo, len pre info..v Bratislave by odo mna pytali za material+pracu cca 4500 Sk!!!!z toho 4000 je material!!takze s pytam len orientacne..neviem nakolko by sa mi to podarilo spojazdnit...ono som to spojazdnil,ale bolo to prasknute,takze to znova vytieklo...radsej si na STK priplatim, ako dat tolko za nove... :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.05  22:44

    « Re: zdravím

    Na 1.6 MW máme taky momentálně 6.9 l na 100 km. Města tak do 50%, zatížení tak do 50%. Najeto 50 tis.km
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.07.05  21:14

    « BUMBALL2005 Stilo sraz 26. 8. - 28. 8. 2005

    Vážení Stilaři,
    chci vás všechny pozvat na STILOvou akci BUMBALL2005, kterou pořádáme ve dnech 26. až 28. srpna v Relax Campu Slunečnice Malý Ratmírov u Jindřichova Hradce, Jižní Čechy. Veškeré podrobnosti naleznete na www.bumball.wz.cz
    Podrobnosti o přípravách a diskuzi o celé akci naleznete na www.stilo.org
    Pozvání je samozřejmě určeno i pro rodinné příslušníky, mazlíčky, přátele i příznivce vozů FIAT STILO
    Posílat dotazy nebo se přihlásit můžete na beaver2000@centrum.cz
    Těšíme se na vás >:D >:D :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.05  19:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: dotaz na SK

    Mám tady jedno dvorní FIAT vrakoviště, právě oni mi slíbili převodovku příští týden přivézt z I. Web nemají, jestli něco potřebuješ, tak to napiš a já se zeptám.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.07.05  16:08

    « Bez nadpisu

    Já když jsem naposledy jel s JTD 115 @ 145 :), tak do bylo z meetingu z Bratislavy, a už před Brnem začala svítit žlutá kontrolka nenažranosti >:D
    Bohužel na celé dálnici nebyly v noci otevřené benzínky 8-s a tak jsem nabral až u nás doma, kdy bylo v nádrži právě dojezd kolem 40km ;-) Jestli ukazoval počítač dojezd 40 nebo čárky, to už jsem nezjišťoval, ale mám pocit, že ukazoval opravdový dojezd (ale sledoval jsem to na navigaci v sekci Trip, která taky tyhle údaje ukazuje, na displej mezi budíky se nedívám..).
  • « 00 Reagovat !

    foto CuoreNesportivo

    CuoreNesportívo 23.07.05  14:00

    « Re: Re: měření spotřeby

    Palubní počítač ukazuje pouze do dojezdu 50km, pak "---". To mám odzkoušené nesčetněkrát,naposledy včera.Jakmile naskočily "čárky",začal jsem odpočítávat km,ujel jsem cca 30km,takže v nádrži zbylo cirka palivo na 20km.Na Shellu jsem po okraj dotankoval 56,8 litrů.Ručička už byla na červeném bodu,tedy ještě pod červeným polem a tedy v "death point" jak tomu říkám.Mám 146 JTD (původně 115...). Už se mi ale taky v Německu stalo,že jsem byl pod tímto bodem a to mě už fuckt obléval pot,protože jsem prošvihl poslední pumpu a další byla snad 50km daleko.Nabral jsem tehdy 57,7 litrů :roll:
    Jinak ale souhlasím,že moc šťastné řešení to není,kdyby to ukazovalo dejme tomu do 20km dojezdu,byl bych mnohem radši.Takto po naskočení "čárek" okamžitě zneklidním >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.07.05  13:28

    « Nove Punto III

    mnohi ste uz asi na roznych stranka videli dnes zverejnene fotky noveho Punta, ale tak pre istotu pridavam aj ja ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.07.05  21:14

    « Re: Ještě jednou k měření spotřeby

    O el. pumlu vůbec nejde! Prostě při docházení paliva se do válců (třeba jen některých) dostává málo paliva, příliš chudou směs zapalování nedokáže zapálit, nespálená pak odejde do výfuku a tam při "dávce tepla" z ještě funkčního válce buď exploduje nebo odhoří na mřížce katalyzátoru. Exploze ("střelba do výfuku") dokáže zničit nejen kat, ale i část výfukového systému, odhoření nespálené směsi na mřížce katu vede k jejímu lokálnímu přehřátí a tím rovněž k závažnému poškození. Zde však záleží hlavně na době působení.
    PS: Došel mi benzín v rychlosti 200 km/h a "plném kotli". Při té ráně do výfuku jsem se málem vymázl, jak jsem se lekl: jako kdyby pod autem někdo odpálil nálož. Odnesla to "jen" nějaká přepážka ve výfukovém systému, jelikož výfuk měl od té doby jiný zvuk. Kat tam v daném momentě (naštěstí) nebyl...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.07.05  20:24

    « Ještě jednou k měření spotřeby

    Nechci být rejpavej >:D , ale řekl bych, že všechna auta po roce '94 už mají el. čerpadla a problém s katalyzátorem bych taky neviděl tak černě, nikdy se vám nestalo, že vám motor chcípnul, nehledě na to, že katalyzátor ohrožuje navalení nespáleného paliva a když není benzín nemá se tam co navalit. Metoda, kterou jsem uvedl je sice trochu krkolomná, ale za to 100% spolehlivá a stačí ji provést jednou za rok :D. Dělám to tak víc jak 20 let a ještě jsem s tím neměl jediný problém, ani u aut bez el. pumpy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.07.05  16:47

    « Re: Re: Re: Re: dotaz na SK

    a je u vas niekede blizko hranic vrakac, kde maju nejake to seicento, pripadne aj viac???ma nejake vrakovisko web???ak by bolo nieco pri hraniciach,tak by som mozno niekedy zbehol..ci uz kvoli tej suciastke co som ja zhanal, alebo este volaco co by sa zislo..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.07.05  14:25

    « Re: Re: Re: dotaz na SK

    Dík za odpověď, tady je dost vrakařů, kteří se specializují jen na určité značky, např. na Fiata sem jich našel cca 10, bohužel pokud někdo převodovku má, tak jen na model s motorem 0.9. Pravě sem to zkusil objednat přímo v I, tak uvidíme.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.07.05  14:10

    « Re: Re: dotaz na SK

    to af:
    sklamem ta :-( pri BA su asi tri vrakoviska...dve z nich som navstivil minuly tyzden so snahou zohnat suciastku na este predpotopne hydraulicke sklapanie svetiel...felicia ma pokial viem rovnaku tu cast (ktoru potrebujem) ako Seicento...ani len to som nezohnal na nasich uzasnych vrakovyskach :x bud nemali vobec, alebo mi chceli predat cely ten mechanizmus za tolko ako stoji novy v skodovke...a to o ochote majitelov vrakovisk ani nehovorim...Seicento nemaju nikde na vrakaci...ziadne :roll: jedinez fiata co som tam videl bolo predne svetlo na Doblo >:D
    PS: toto su teda jedine vrakoviska co tu mame v blizkosti..ziadne special s Fiatmi tu nie je...v CZ snad mate nieco take?????? :?: :?:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.07.05  12:25

    « Re: měření spotřeby

    To : r.c.
    Dík za pochvalu :*) . Škoda jen, že jsi před posledním načerpáním paliva neujel ještě alespoň 7 km, abych se dověděl, jak se Ti na dispeji Tvého auta zobrazila dojezdová vzdálenost, která by v tomto okamžiku byla nižžší, než oněch magických 50 km.... :'-( .
    Wimpi
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…