Fiat Stilo

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 07.02.10  13:48

    « Re: 1,9 JTD

    To bude asi polámaný. Pokud máš vše vizuelně v motorovým prostoru v pořádku, nemáš prasklou hadici, nebo špatnej kontakt na čidlech, tak servis.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.10  13:21

    « 1,9 JTD

    Čau lidi. Mám problém s motorem. Při malej otáčkách to vubec nechce jet, až se sepne turbo kolem těch 2tis. tak pekně zakouří a už to jede. Nevíte někdo čím by to mohlo být???
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.10  13:20

    « 1,9 JTD

    Čau lidi. Mám problém s motorem. Při malej otáčkách to vubec nechce jet, až se sepne turbo kolem těch 2tis. tak pekně zakouří a už to jede. Nevíte někdo čím by to mohlo být??? :-O
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 20.01.10  23:00

    « Re: 2.4 20V

    2.4 20V po měste v pohodě 12-14 a mimo město 9-11 dálnice 14
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.10  15:01

    « 2.4 20V

    ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to s tou spotrebou u stila 2.4 20V sem čet v recenzi ze normalne v prumeru tak 13litru a pri seslapnuti i pres 20litru :-)jezdim casto kazdej den a trochu :-) se poroucha muj punta 1.8 16V tak jestli neco stilo vydrzi. popřípadně nato zda je lepší v automatu či v manualu. o selespeed , taky jsem o tom cet ze ta 6.stupnova je nejvic poruchova
    moc diky za odpovedi ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.01.10  14:57

    « Re: Motor 2.4 20V

    ahoj, chtěl bych se tě zeptat jak je to s tou spotrebou, když jedeš normalne kolik si vezme na 100km
    sem čet v recenzi ze normalne v prumeru tak 13litru a pri seslapnuti i pres 20litru :-)
    mam punto 1.8 16V tam jezdim za 10litru pres zimu, jinak pocitam tak 8,5 a jezdim casto kazdej den a trochu se poroucha a chtel bych neco co vydrzi tak jak si s tim spokojen i nyní.
    máš to v automatu???
    ten selespeed myslim že tam je. jestli jo tak jak s tim??
    neni to poruchovy, taky jsem o tom cet ze ta 6.stupnova je nejvic poruchova
    moc diky za odpovedi ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.08.09  14:47

    « Re: SERVICE

    Bohužel, 3 nádrže a pořád nic.. tedy, je to stejné.. Kata má symbol jako vodovodní kolínko, buď svítí (v *) nebo bliká (taky v *). Prý je vadná lambda sonda, protože palivový filtr v 1.4 16V není.. Alespoň to tvrdí diagnostika.. 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 22.08.09  10:01

    « Re: SERVICE

    Benzín vypusti nebo vyjezdi nádrž a natankuj kde bereš normálně, pak srovnávej. Symbol katalyzátoru ? jako fakt jo ? Jak vypadá?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.08.09  13:09

    « Re: SERVICE

    Ahoj, mám Stilo 1,4 16V, po načerpání benzínu jinde, než beru se objevilo poškubávání při jízdě, zvláště při akceleraci.. Pak se objevilo i poblikávání symbolu katalizátoru, po zpomalení a klidné jízdě je vše skoro normální.. Prý palivový filtr.. Je těžké ho vyměnit a může to být ono? Díky moc :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.08.09  13:08

    « problém a prosba

    Ahoj, mám Stilo 1,4 16V, po načerpání benzínu jinde, než beru se objevilo poškubávání při jízdě, zvláště při akceleraci.. Pak se objevilo i poblikávání symbolu katalizátoru, po zpomalení a klidné jízdě je vše skoro normální.. Prý palivový filtr.. Je těžké ho vyměnit a může to být ono? Díky moc :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.08.09  13:08

    « Problém

    Ahoj, mám Stilo 1,4 16V, po načerpání benzínu jinde, než beru se objevilo poškubávání při jízdě, zvláště při akceleraci.. Pak se objevilo i poblikávání symbolu katalizátoru, po zpomalení a klidné jízdě je vše skoro normální.. Prý palivový filtr.. Je těžké ho vyměnit a může to být ono? Díky moc
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.08.09  13:07

    « Problém

    Ahoj, mám Stilo 1,4 16V, po načerpání benzínu jinde, než beru se objevilo poškubávání při jízdě, zvláště při akceleraci.. Pak se objevilo i poblikávání symbolu katalizátoru, po zpomalení a klidné jízdě je vše skoro normální.. Prý palivový filtr.. Je těžké ho vyměnit a může to být ono? Díky moc :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto THE-KLF-

    THE KLF ™ 21.05.09  10:34

    « Re: plave

    Plavanie auta maju na starosti tlmice... ake su stare?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.05.09  23:23

    « plave

    Zdraví, hctěl jsem se zeptat zda by mi mohl někdo poradit. Koupil jsem fiata stilo 3 dveř, jsou na něm 17 kola (mají tam být 15) a když auto najede na větší nerovnost ve větší rychlosti tak se auto rozvyklá, zaplave. Tak zda je to těmi gumami, nebo něčím jiným. moc děkuji. Pokud by někdo věděl a mohl mi odpověď zaslat na e-mail luki.jurco@seznam.cz byl bych vděčen.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.03.09  09:55

    « Re: Fiat Stilo 1.9 JTD

    Pozor na elektriku, aby tomu nesvítila palubní deska jako vánoční stromeček. Často svítí bagy kvůli porouchanému čidlu v sedačkách. Je to šest let starý diesel, těch 90tkm bude mít nalítano nejmíň dvakrát, jak píše i kolega. Mrknul bych taky na podvozek vpředu (těžší motor). Jinak FL je záležitost až pozdější, kolem 2004, po něm bývají Stila obvykle méně problémová.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 02.03.09  20:21

    « Re: Fiat Stilo 1.9 JTD

    Nemyslím si, že by stilo mělo nějaký extra problémy. Co je základní, někdy v roce 2003 proběhl FL - byla opravena elektroinstalace - první serie hlásila spoustu náhodných závad. Jinak jak platí všeobecně, koupit auto s minulostí. Jo a zapomeň na to, že JTD auto má najeto po 6 - 7 letech 90 tkm, má minimálně 2x tolik, nebo máš štěstí.
  • 00 Reagovat !

    foto Skoda130i

    Skoda130i 02.03.09  09:22

    « Fiat Stilo 1.9 JTD

    ;-) Zdravím všetkých fanúšikou Stila. Plánujem kúpiť Stilo 1.9JTD 86kW. 3 dverová verzia, 90 000 km, 2 zónová klíma, el. okná... rv. 1/2003. Čo by ste mi poradili. Na čo by som sa mal hlavne orientovať ? Na čo sa pozrieť pri kúpe, na čo si dať pozor.
    Cena auta je 160 000 SK. Nieje táto cena nízka ? ...za rady ďakujem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.09  19:41

    « Fiat Stilo 1.8

    Kdo z vás vlastní 1.8 přestalo mi topit a fouká jen studený vzduch?Poradí někdo s touto závadou??díky
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 19.12.08  11:02

    « Re: číslo motoru

    Na benzinech bývá číslo motoru pod svodama, na JTD bych ho tam taky hledal a blbá otázka proč se nestavíš do servisu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.12.08  14:52

    « číslo motoru

    Ahoj, kde je vyražené číslo motoru u 1,9 JTD 85kW Fiat Stilo?
    Díky
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…