MITSUBISHI

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Mitsubishi

  • 00 Reagovat !

    foto

    27.09.01  09:35

    « Help !!!

    Pajero 2,8 TD kraťas - kde mám hledat kompresor který údajně tlakuje vzduch pro spínání uzávěrky zadního diferenciálu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.01  21:19

    « Re: Colt 1.3Gi r.v.96

    Jasně Colt 1,3 je jednoduchej strojek, hlavu válců a ventily zvládne každý šikula i na ulici. Machři a předpokládám, že u Nisanu fachaj, to zvládnou s prstem víš kde ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.09.01  11:06

    « Colt 1.3Gi r.v.96

    Nazdar lidi! Neznáte někdo nějakou net-adresu na náhradní díly? (i neoriginal). Nevite nahodou, jestli vůli ventilů a těsnění pod hlavou válců na Coltu 1.3i zvládne i Nissan servis nebo to budu muset hodit do Mitsubishi?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.01  19:14

    « Re: Lancer WRC

    Něco podobného jsem našel na internetu. Měli zkoušet přeplňovaný motor s přímým vstřikem benzínu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.01  16:36

    « Re: Lancer WRC

    Vlastně je to pravda, několik článků v časopisech, ve kterých bylo prdlajs. Dost dávno jsem četl o motoru s přímým vstřikem, který do toho chtěli montovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.01  20:03

    « Re: Lancer WRC

    Já osobně nic, nejsou žádné dostupné technické informace. Ale je to odvaha nasadit nový vůz v polovině sezóny. Nezbývá než jim držet palce v San Remu !
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.01  20:35

    « Lancer WRC

    Co říkáte na ten nový stroj.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.09.01  20:20

    « EVO VII

    Zdravím pánové, co se děje, nikde nikdo.
    Ta recenze v AMS, byla slušná. Jenom ani zmínka o hliníkových závěsech na přední a zadní ose. Copak to už nemontujou?
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.09.01  14:50

    « EVO VII

    Cena bude asi kolem 1 755 000 Kč, aspoň to psali v té recenzi. Vzhledem ke kvalitám to není moc. I když, to je relativní, jak pro koho.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.09.01  16:58

    « Re: EVO VII

    Koupil jsem si celkem náhodou slovenský autočasopis "AutoMagazín" (obsahuje Profiauto - mimochodem velmi zajímavý) a tam to taky psali , i když v technických údajích se tyto parametry moc nevyskytujou. 0-100 za 4,6 to je prostě MASO! To bych chtěl zažít :-)) V tom časopise řadili tohohle Mišáka mezi takové rány jako Ferrari a spol., hlavně asi co se týče kategorie "adrenalínové vozy". Cenově by však měl být myšák mnohem níž :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.09.01  15:13

    « Re: EVO VII

    Dočetl jsem tu recenzi, teda zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,6s to je teda síla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.08.01  20:33

    « Re: EVO VII

    V Auto Motor a Sportu 09/01 je velký test EVO VII.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.08.01  16:27

    « Re: EVO VII

    Levostrana verze zatim neni k dispozici a nikdo na oficielnim zastoupeni nevi, kdy bude.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.08.01  11:25

    « Re: EVO VII

    Nevíte jestli je už postavená levostranná verze. Na Autoslónu Brno byla jen verze s pravostranným řízením.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.01  17:20

    « Re: EVO VII

    EVO VI byl technicky slušnej stroj, vzhledově sice nic moc, ale šlo to. EVO VII je bezkonkurenční, vzhledově za jedna a technika nemá absolutně konkurenci. Dva aktivní diferenciály + možnost volby podle podmínek, nemá chybu. Nevim o nikom, kdo neco podobného nabízí za podobnou cenu !
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.01  15:37

    « Re: EVO VII

    To THX Blednu závistí. Což o to svézt se, ale vlastnit, to je teprv něco ! Zatím marně šetřím
    :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.01  13:16

    « Re: EVO VII

    Tompa - Vozil jsem se v EVO VI, to zrychlení je přímo ďábelské ! Pěkně to deformuje úsmev :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.08.01  12:28

    « Re: Barum rallye

    Dvanáct WRC to bude pěkná bitva. Jenom se bojím diváků, až Kresta dostane na * od Kuliga, nezačali dělat nějaké hovadiny. Kresta je bohužel nedotknutelný a podle toho se chovají i jeho fanoušci.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.08.01  10:37

    « Barum rallye

    Jede někdo na "Barumku" ? Jsem zvědav jak se vytáhne Gargulák s EVO VI, na "Bohemce" měl trochu problémy, ale nakonec dojel na bodovaném místě :o), no uvidím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.08.01  13:50

    « Re: Data

    pokud máš o data na 1,6 lancer GLXi r.v.1993 zájem ozvi se na riman@rpnet.cz
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…