Chrysler voyager

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Chrysler

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.03.08  09:19

    « Re: Chrysler Grand Voyager - 2,5 CRD

    Nevim jestli to pomuze, ale obdobnou zkusenost mam z benzinoveho motoru u opla, pricinou byl spatne fungujici EGR ventil, ktery poustel prilis vyfukovych plynu zpet do motoru. Otacky kolisaly hlavne kdyz to bylo vice ohrate. Vyreseno to bylo mechanickym vyrazenim EGR ventilu a preprogramovanim jednoty (original OPEL reseni). Nevim jak to presne funguje a jestli je to i voyagera.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.03.08  02:38

    « Chrysler Grand Voyager - 2,5 CRD

    Mám problém na Grand Voyageru III.generace. Kolísá mě volnoběh, zřídka i chcípne. Nechal jsem již překontrolovat vstřiky, pročistil vahu vzduchu, vyměnil palivový filtr a stále bez zlepšení. Prosím poraďte čím to může být. Jo a neví někdo, jak lze vyjmout autorádio na tomto modelu? Díky za info
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.08.01  06:50

    « Re: Filtr paliva

    LK: Kterejkoliv prodejce filtrů Mann, Framm, Champion, Clean, Ufi atd., stačí mu říct značku a typ auta, nebo toho filtru, co tam máš a on ti to vyhledá, dokonce ti řekne i cenu :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.08.01  21:18

    « Filtr paliva

    Kdo mi poradí jaký se dá použít filtr paliva na Voyagera 2,5 TD 1994r.v. VM Motori čím nahradit originál Dík.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.08.01  09:53

    « bleble

    bleble
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.07.01  09:41

    « Re: Nový Voyager ....

    osobně bych dal přednost - pokud by to měl být van z USA Fordu Windstar nebo Chevroletu Express. výsledky crash testů mluví jasně a Windsta a Voyager stojí na opačných koncích výsledkové listiny. Ovšem Windstar na té nejvyšíí a Voyager úplně dole. A jízdní vlastnosti nejsou zas až tak perfektní, a tu výbavu najdeš u všech US aut. viz přečti si o tom na US Motors nebo US Motor show.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.07.01  10:05

    « Re: Nový Voyager ....

    No já nevím, neupírám Chrysleru komfort, elektriku kam se podíváš a spousta odkládacích míst (je to přeci auto z USA).

    Ale na druhou stranu by digitální přístrojovka byla asi to poslední, na co bych koukal.

    S těmi jízdními vlastnostmi bych asi polemizoval, ale kvalita zpracování mi připadne u Espace III jako hodně se blížící kvalitě německé. Jak co jsem měl možnost osahat při zkušební jízdě, tak co píšou různé časopisy. Myslím, že Renault jde poslední dobou tvrdě na věc.

    Ostatně motory 2,2 dCi 16V nebo 3,0 V6 24V jsou určitě taky moc a moc dobré.

    Tolik můj subjektivní názor, o testech Euro NCAP ani nemluvě...:-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.07.01  20:12

    « Re: Nový Voyager ....

    Neříkám, že Renault Espace není dobré auto, ale nikdy bych si však nezvykl na uspořádání přístoj. desky. Ukazatele uspostřed palubky a ještě k tomu digitální... Voyager je myslím celkově líp vyřešený i co se jízdních vlastnosti týká. Nový motor CRD se 141koňmi jede výborně a se spotřebou kolem 8litrů si není na co stěžovat. Jsou to sice možná blbosti, ale dálkové otevírání bočních i zadních dveří se také někdy hodí. V interiéru spoustu odkládacích ploch, schránek atd.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.07.01  19:26

    « Re: Nový Voyager ....

    Lepší? Co třeba Renault Espace?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.01  20:52

    « Re: Nový Voyager ....

    Opravdu je mezi starším a novým typem takoví rozdíl a v čem.Já mám 1995 Chrysler grand Voyager 2,5TD
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.07.01  20:20

    « Nový Voyager ....

    CHRYSLER VOYAGER. Jezdil jsem ročníkem 1993 s motorem 3.3V6-maximální spokojenost, pak 1997 taky 3.3V6-ještě lepší a teď 2001 s 2.5CRD a nemám slov. Existuje lepší auto???
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…