Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto maky29

    maky29 06.10.08  18:56

    « no a k P308

    no ale inak musím povedať že sa mi moooc páči P308SW a asi ho aj kúpim, ani ten P307 nie je tak nanič aby ma to zatiaľ odradilo...
  • 00 Reagovat !

    foto maky29

    maky29 06.10.08  18:55

    « pred 60000 prehliadkou....

    no zase začínam mať zo toho môjho P307 divný pocit ... to že pri brzdení píska celé takmer 3 roky a 60000km na to som už takmer rezignoval aj keď ma to stále poriadne nas..ra, ale teraz začal pišťať už aj keď akceleruje, niekde zozadu mám taký pocit, (a pritom sa nikde nič neprehrieva, myslím si teda že brzdy by to nemuseli byť) no fasa na trojročné auto... to chodím po cestách ako na nejakom furmanskom vozíku... a to sa mi chvíľu zdalo že sa najak zlepšil s pribúdajúcimi kilometrami. :no: :no: :-(
  • 00 Reagovat !

    foto Luko81

    Luko81 03.07.08  19:28

    « Chromovaná mřížka

    Zravím všechny majitele a fandy Peugeotů! Mám dotaz - scháním chromovanou mřížku vstupu vzduch na 307 nový model r.v.06!
    Díky zdar
  • 00 Reagovat !

    foto Robo-Parak

    Robo Parak 29.03.08  22:11

    « Predam veci co mi postali po peugeote 307 SW

    Zdravim, predal som svojho pezota a ostal mi originalny box na lyze + priecne tycky (uchytenie na lyziny) - pouzite cca 3x. Dalej mi ostali takmer nove pneu 195/65 R15 Pirelli P7 kupene v maji 07, maju najazdene cca 3000km. Ostal mi aj Sony 10CD MP3 Changer, bohuzial prevodnik na pripojenie do pezota 307 som nechal v aute (kupoval som ho zvlast za cca 2000sk). Ak ma niekto zaujem tak mail parakr@gmail.com (najlepsie z BA, nech nemusim riesit dopravu).
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.03.08  21:29

    « zadne dvere

    Nevedeli by ste mi niekto poradit s jednym problemom??
    na nasom aute sa zasekli zadne dvere. to by sa dalo este prezit az na to ze palubny pc stale hlasi ze nie su zatvorene a preto sa neda ani zamknut auto a ked sa nezamkne auto tak sa kazdu chvilku ozyva hukanim. neviete mi poradit ako to nejak odblokovat?? je to surne
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.08  16:42

    « Re: manual na 307

    Skús sa spýtať tu:

    [odkaz]

    Možno ti niekto bude vedieť poradiť.
  • 00 Reagovat !

    foto viktor2

    viktor2 10.01.08  11:17

    « manual na 307

    moze mi niekto poradit kde by som zohnal manual na radio rt3 s dvd navteq navigaciou.r.v.2005 307 sw 1,6hdi
    je to vsetko vo fr. nevyznam sa v tom
    dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.10.07  08:58

    « Re: Voda v aute

    Robiro123 dakujem za radu. Mal si pravdu, urobil som co si mi poradil a pomohlo to. Bolo to ale trochu obtiazne. Este raz dakujem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.09.07  10:40

    « Re: Voda v aute

    Ale jo, bere. Jenže je to jen u 407čky ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.09.07  08:22

    « Re: Voda v aute

    Automatická klíma funguje len na základe údajov od čidiel teploty v interiéri, ktoré sú umiestnené v zadnej časti auta.

    Možno Climatronic od VW berie do úvahy aj slnečný svit, ale pežoťácka automatická klíma rozhodne nie.
  • « 00 Reagovat !

    foto PavelK-

    PavelK_ 09.09.07  17:58

    « Re: Voda v aute

    Senzor intenzity slunečního svitu nesouvisí s automatickým zapínáním světel, ale je to jedno ze vstupních dat pro správnou regulaci automatické klimy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.09.07  14:39

    « Re: Voda v aute

    Ja mám automatickú klímu a žiadnu polguľu ani senzor slnečného svitu nemám a ani mi nechýba, lebo autíčko svieti komplet stále vďaka funkcii denného svietenia.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.09.07  20:17

    « Re: Voda v aute

    pani, moj brat si kupil 307SW. teraz mu ju trochu "masirujem" a pocas tyzdna som objavil nejake nedostatky na tom jeho voze - najma vodu na prahoch zadnych dveri. ako sa tam moze dostat? vzdy, ked to kontrolujem je vsetko suche, len je mala kaluz stojacej vody na prahu blizsie k B-stlpiku. neviem, ktore tesnenie moze prepustat, lebo na prvy pohlad je vsetko OK.

    zaroven ina otazka - mate pri automatickej klime (a typ do faceliftu) pod prednym oknom ciernu polgulu alebo nic? mam na mysli sezor slnecneho svitu, ci ako sa to presne vola... v tomto aute to nie je.

    dakujem za info.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.09.07  20:13

    « Re: 307

    X.F - robil som pre jedneho dodavatela nemeckej automobilky... nechci vediet, co sa robi i v premiovom segmente... i priamo u vyrobcu...

    pisat, ze by si pežota kupil iba hňup... si smiesny. nemozes si dovolit kupit auto, ktore sa ti paci a po ktorom tuzis? tvoj nazor tak posobi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.09.07  13:45

    « 307

    JÁ BYCH CHTĚL jen podotknout že Peugota si může koupit jen hňup... Poruchovější auta jsem nezažil a do francouzů by nešlo plno mých kolegů autoopravářů.. Dokonce jeden zaměstanec této fr. automobilky prohlásil: No co, autoservisy se taky musí plnit... Prostě francouzský auta=šity
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.07  10:51

    « Re: Voda v aute

    Asi máš upchaté odtoky vody pod prednou kapotou vedľa čelného skla po oboch stranách. Ide o tie miesta, kde sa vždy kumuluje rôzny bordel (lístie atď.) Skús to poriadne vyčistiť a pomocou šrubováka skús spriechodniť odvod vody v tom zúženom mieste, kde sa je veľmi ťažko dostať.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.08.07  09:14

    « Voda v aute

    Ahojte.
    Chcem sa opytat, ci mi vie niekto poradit? Na mojej 307 break mi zateka voda pod vodicove nohy. Netesnost folie v pp dverach som uz opravil. Voda vyteka z predného stlpika pod packou na otvaranie prednej kapoty. Zatial neviem odkial sa voda do stlpika dostava.

    Dakujem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.07.07  00:15

    « vadne lmice????

    Ahojte
    Nevie niekto poradit? Mam 307, menili sa tlmice a od vtedy auto pri prejazde nerovnosti piska, skripe...Mozu to byt vadne tlmice?. menili sa aj vrchne loziska aj silentbloky na stabilizatore a stale to robi, capy su v poriadku. Co este pozriet?Poradte
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.07  16:14

    « Re: Výfuk - výmena

    preco? nejak extra sa mi to neprehrieva a neviem ci by sa mi ofoliovany pacil...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.05.07  20:13

    « Re: Výfuk - výmena

    Vysoko ti odporúčam dorobiť si tam čierne fólie na zadných bočných dverách a na piate dvere.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…