vzduchovy filtr

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Tuning

  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.02  13:15

    « Re: P(r)achový filtr do ventilace do Škodovek

    S tema el. zaklopkama mas pravdu. Ale mam takovy
    dojem, ze je asi jedno v kterym aute je. Ja mam
    taky elektrickou (nenam skodku), a uz dlouho uvazuju jestli ten motor nevyrvu a nedam si tam rucni pohon.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.04.02  03:26

    « P(r)achový filtr do ventilace do Škodovek

    Tak u Felicie bylo jasné, kam se ten uhlíkový filtr instaluje, u Fabie nevím a v Autopotřebách mi donesli filtr do sání a jiný neznali a kam se to dává do Octavie? Kde se to dá koupit? Ty smrady po městě se nedají dýchat a záklopka ventilace u Octavie je nějaká pomalá (elektrická), než se zaklopí, tak je v autě smrad...
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.03.02  23:32

    « Vzduchové filte

    Sú pro zábavu! Do interiéru stojí 30Kč! Alespň v Brne také boly!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.01  08:46

    « Re: Páni filtr vzduchu do interiéru....

    No muj Golf ma do posledniho modelu daleko je to rv 92. Kouknu do dokumentace, jestli se tam neco takovy nekam rve.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.05.01  08:33

    « Re: Páni filtr vzduchu do interiéru....

    Golf - posledny model. Kamosovi ho menili a je tam tak sproste vymyslene, dava sa tam nieco od motor. priestoru a rado sa to lame. Vysledok bol, ze stal v kopci a prsalo, takze mu natieklo cez spominanu chybicku 5cm vody do interieru. Bezny filter cisti ciastocne prach a ine blbosti, na zapach potrebujes filter s uhlikom, ktory ma castejsi interval vymeny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.05.01  08:24

    « Páni filtr vzduchu do interiéru....

    Jé lidi, to jste mi pěkně pomohli, mne nenapadlo, že to existuje (o: A přitom denně umírám z toho smradu škodovek (bez urážky), Avií a podobnejch (nevím teda co říkaj Ti za mnou). Kam se ten filtr dá narvat v Golfu III? A co nějakej protialergickej filtr? Já se totiž, hlavně po ránu, asi ukejchám. Nějakej odkaz, kde takový věci jsou vysvětlený? Nějaký nástrahy při výběru filtru?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.05.01  22:59

    « Re: Vzduchovy filtr KN nebo JR ?

    na mojí Vectře B 2.5 V6 jsem vyzkoušel oba tyto kůželovité filtry ....... subjektivně ve výkonu lepší tah od nižších otáček a parádní zvuk .... osobně bych nepoznal jestli je tam KN nebo JR .... jo a cena v Polsku .... JR 260 zlotych a KN kupodivu 254 zlote ..... tj. cca 2400 Kč ....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.01.01  20:36

    « Re: Vzduchovy filtr KN nebo JR ?

    Adresa je [odkaz] rubrika Zakulisi techniky /archiv rubriky/ boli robene akesi testy s filtrami /obyčajný, KN, ../
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.01.01  20:13

    « Re: Dotaz

    To mi připomělo. Vždycky jsem si myslel, že čmelákem pod oko člověk v autě dostat nemůže. První Favorit mne převědčil, že to není pravda. Dokonce zapadat listím nebo být v zimě zasněžen nebyl problém. A tak jsem byl k používání nejprve sítěk a posléze filtrů donucen.
    Mám takovéhle zkušenosti. Síťka chytí jenom velký bordel dá se použít i punčocha, dobře vypadal takový vatovaný filtr ale jen do doby než zapršelo nebo navlhnul s tím se mlžilo to okno. Vyzkošel jsem jich několik a vždy tento problém. Dobrý byl takový tlustý vypadal jak pěna byl docela drahý dal se prát, ale kdo to bude dělat vypadá a smrdí to nevábě. Nakonec používám slabší černé někdy je u toho i bílá tkanina to podle výrobce a vždy od 50 do 100 Kč. Jednoduše ho vyhodím. Vodu to nedrží smradíky a další věci to chytá taky, je v tom uhlík. Ta bílá tkanina chytá snad ještě něco navíc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.01.01  09:57

    « Re: Dotaz

    jde o to, ze ten levny filtr je pouze tkanina, takze se ti tam napr v zime drzi vlhkost a hrozne se ti mlzi okna, ten drazsi obsahuje zivocisne uhli, a pusobi to jako plynova maska - necuchas smrady od avii a studenejch benzinaku bez katalizatoru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.01  22:51

    « Re: Dotaz

    Koupil jsem si filtr v Autopotrebach , filtr presne pasuje pod mrizku sani vzduchu do vetraku. Ja osobne jsem zadny rozdil nepocitil, ale po dvou dnech a potom po tydnu a mesici jsem se podival jak ten filtr vypada a je uplne cerny (tedy jeho bila cast( filtr je dvou dilny, bily a cerny)).Takze urcite neco zachyti a za ty penize to podle mne stoji.
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.01.01  14:17

    « Dotaz

    Máte někdo zkušenosti s filtrem interiéru do Felicie? Ctěl bych koupit na adrese www.martinek-auto.cz, mají ho tam pro Favorita a je prý i pro Felicii ale zdá se mi moc levný 69,9 Kč originál stojí většinou kolem 300 Kč. Cenově je to dost rozdíl. Jsou ještě jiné varianty? Máte někdo zkušenosti z praxe s něčím podobným? Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.01.01  19:37

    « Re: Vzduchovy filtr KN nebo JR ?

    Hm me to nechce najit ani adresu
    www.tuning.cz
    Strasne dlouho to ceka a pak prd z toho
    Je to spravna adresa ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.01.01  19:33

    « Re: filtr

    Me tvrdili v krame co maj JR, ze S KN jsou problemy s dodavkama, ze ho uz neberou, ze JR je uplne stejnej jako KN ale je podstatne levnejsi.
    Takze nevim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.01.01  00:00

    « Re: filtr

    Pracovať na rovnakom princípe neznamená pracovať identicky...
    Nemôžem porovnávať, lebo jazdím iba s KN, ale nárast výkonu len výmenou filtra je tak malý, že Ti to môže byť z tohto hľadiska jedno, ktorý z nich si vyberieš. Ja som pocítil výmenou filtra najmä zníženie hluku motora, jeho väčšiu plynulosť a mierne zníženie spotreby.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.01.01  14:56

    « filtr

    Jsou oba identické .Pracují na stejném principu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.01.01  23:26

    « Bez nadpisu

    Co jsem viděl testy tak KN je nejlepší.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.01  21:04

    « Re: Vzduchovy filtr KN nebo JR ?

    Nieco najdes na [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.01.01  19:32

    « Vzduchovy filtr KN nebo JR ?

    Zajimalo by mne, zda ma nekdo zkusenosti se vzduchovymi filtry od firem KN a JR. Rad bych si koupil na normalni osobni renault 19(tedy bez tunningovych uprav) vzduchovy filtr, ktery by vydrzel dele a eventualne pridal nakyho kone. Nevim ale ktery z nich koupit, podle prodejce mezi nimi neni rozdil, pouze v cene. Diky Vasek
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.01.01  14:33

    « Jaký?K motoru nebo do interiéru?

    K motoru nebo do interiéru?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…