MP3 v autě ?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto robinslav

    robinslav 19.10.16  13:17

    « Jaký je to Kenwood KDC MP 6090RY?

    Jaký je to Kenwood KDC MP 6090RY? Máte někdo odzkoušený?
  • 00 Reagovat !

    foto olex21

    olex21 01.04.16  05:49

    « rádio

    Rádia, která přehrávají mp3 a zároveň CD naleznete za neuvěřitelné ceny na našem webu! [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.02  12:57

    « Re: Prehravace

    Aliso je fakt hezkej web, konečně někde uceleně detaily o výbavě rádia a k tomu i super obrázek a parádní cena...
    Akorát nevidím dost dobře hlavní rozdíly mezi třemi nejvyššími Kenwoodími CD/MP3 modely.. a ceny jsou tam dost různý )o:
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.06.02  16:00

    « Kenwood KDC-M6021

    Autoradii s CD/MP3 je uz hrozne vela. Kazdy vyrobca ma v ponuke drahsie aj lacnejsie modely. Mam KDC-M6021, Radio + CD/MP3. Masti to ako diva svina :-) za 300 EUR.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.02  12:58

    « Re: Prehravace

    Jo je to tak. Proto jsem uvadel i kontakt na Aliso.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.02  12:38

    « Re: Prehravace

    Aha nejprve se podívat a potom se ptát.. Výprodej na vybrané modely. Dnes jsem objednal a zaplatil ten changer v Německu. Tak doufám že vše klapne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.02  18:49

    « Re: Prehravace

    to PeKa: ahoj jak jsi dosáhl -30%?.... Já marně sháním Kenwood KDC-C719MP changer. U nás není, v Německu zdá se taky ne a z Anglie už mi jej nechcou poslat...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.02  16:38

    « Re: Prehravace

    Ja jsem zakoupil Kenwood KDC MP 6090RY. Muzete juknout na [odkaz] Bylo to minus 30 %. Zatim to mam doma ve skatuli a cekam na auto. Ted si spise pripravuji nejaky ten software abych mohl poradne pracovat s MP3.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.02  07:48

    « Re: Prehravace

    Dik za adresu. Taky to chci tak řešit. Nechci do auta tahat opečovávaná CD z bytu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.06.02  21:08

    « Prehravace

    Mrknete na [odkaz] je tam prehled vsech moznejch prehravacu MP3
    Taky jsem o tom uvazoval, ale autoradio uz mam(original) tak to budu resit pridavnym MP3 discmanem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.06.02  13:44

    « Re: Autorádio + CD které umí MP3

    Špatně jsem nadepsal otázku. Myslel jsem přenosný CD/MP3, který napojím přes adaptér na autorádio. Do autorádia s MP3 nehodlám investovat. Dělají to jen na TOP modelech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.06.02  12:22

    « Re: Autorádio + CD které umí MP3

    Rádií s CD/mp3 je přece hodně źa různý ceny.. skoro každá značka má aspoň jeden dva modely. A HDD jsem taky viděl , snad u SoNy? Ale za balík 40-60litru (o:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.06.02  09:57

    « Re: Autorádio + CD MP3 Discman

    Máte někdo zkušenosti s MP3 přehrávačem Lenoxx PM-786, případně Lenoxx Power ID3. Proca.cz je nabízí za solidní ceny. Podporuje to VBS a vyšší datový tok (do 320 kbps)?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.00  14:42

    « Re: Autorádio + CD MP3 Discman

    Nevíte, kde se dá koupit CD MP3 discman, který podporuje větší datový tok než 192 kbps jako má Genica a spol. Zatím jsem nic lepšího nenašel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.11.00  12:08

    « Re: Proč tam nedaj HDD?

    Vibrací bych se tak moc nebál, ale s teplotou máš pravdu. Takovej disk vymrzlej na -15 stupňů by asi řval hrůzou. Klidně bych ho ale snesl vyndávací, stejně furt sundávám panel, tak bych pro změnu nosil disk.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.11.00  11:56

    « Re: Proč tam nedaj HDD?

    Ale dyk MP3 s HDD byly na svete mnohem driv nez CD-MP3. V americe to vyrabi kazdej druhej garazista. Juknete na hardware.mp3.com tam jich jsou mraky. Ale vetsinou v tom neni tuner a CD ktery ti vnuti stopar tam neprehrajes. Takze pouze jako doplnek k normalnimu CD-radiu, ale zas to zabira misto (panel) a stoji to zbytecne moc. CD-MP3 je super levny a nevidim duvod proc ne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.11.00  09:29

    « Re: Proč tam nedaj HDD?

    pánové, největší problém je životnost HDD v autě (vibrace, provozní teplota...). Zatím do toho těžko někdo půjde. Já intenzívně čekám na MP3 Changer Kenwood. Na www.kenwoodusa.com je první vlaštovka. Nechápu proč jim to tak trvá. čau LN
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.11.00  15:20

    « Re: Proč tam nedaj HDD?

    Přesně tak, takovej MP3 changer s vyměnitelným HD a třeba s připojením přes USB a s přehrávačem s možností upgrade by byl bomba. (samozřejmě za rozumnou cenu)
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.11.00  20:57

    « Proč tam nedaj HDD?

    Já bych si představoval normální pevnej disk, při kapacitě 20GB je to víc muziky, než jsem měl kdy doma. Udělat ho vyndávací s připojením k počítači (možných rozhraní je spousta, třeba Firewire) a je vystaráno. Cenově by to bylo určitě rozumnější, než nějaké debilní CD-changery.
  • 00 Reagovat !

    foto oleowr1

    oleowr1 10.11.00  09:40

    « Autorádio + CD MP3 Discman

    Pro přehrávání mp3 v autě používám autorádio s možností připojení měniče či jiného externího zdroje signálu přes cinche a přehrávač firmy Genica (reference a objednání možno najít na www.scarab.cz, resp. www.genica.com). Přehrávač umí přehrávat mp3 CD (do 192kbit/s), zvuková CD resp. CD-RW, má 50s antishock. Napájím ho NiMH akumulátorkama (1300 mA.hod), vydrží na cca. 4,5hod. provozu, ale chystám se udělat si měnič z 12V na 3V a pak to bude bez problémů.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…