Nissan Pick-Up - jaký na něj máte názor ?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Off-road

  • 00 Reagovat !

    foto

    10.11.00  19:35

    « pajero sport

    Kupte Pajero Sport 2000 ve verz N1. Vyjde vás to skoro stejně a je to tak trochu o něčem jiném. Je ale fakt, že pikap je pikap.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.00  10:30

    « Re: Pick Up

    V testu časáku 4X4-revue se umístil nejlíp.Po něm Mišivbuši L200,dále Toyota Hilux a Opel Campo.Ačkoli Toyotista-gratuluji.Jen škoda že tam nezařadili i Mazdu B-fighter a nějakou ameriku.Bylo by to objektivnější.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.10.00  15:38

    « cerny pick-up

    Lidi, ja jsem dneska videl Nissana Pick-up v cerny barve, a byl proste NADHERNEJ !!!!!! Tahle barva se mi na nem libi mnohem vic nez ta modra metaliza, kterou ma vetsina majitelu tehle aut (ale myslim ze jich moc nebude, alespon v Praze jich jezdi jako safranu). Tohle auto si jednou urcite koupim.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.00  12:38

    « Pick Up

    No ja ho teda (zatim :-) nemam, ale hrozne moc se mi libi. Ma pekny vzhled, docela dobry schopnosti a predevsim nestoji meloun. Mne se nejvic libi 4-dverova verze. Asi pred dvema dny jsme ho predjizdeli a potom jel dlouho za nama, a i svetla vyska je dost dobra. Fakt se mi libi, az na nej jednou budu mit, tak si ho urcite koupim.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.10.00  22:26

    « Bez nadpisu

    mhh, mě se líbí, nějaký obrázky jsem viděl od Delty, velice pěkné. Do terénu by snesl více úprav, podvozek, kola, závěrku alspoň dozadu a tak ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.10.00  13:34

    « Bez nadpisu

    No tak pište,nebo ho nikdo nemáte.Chtěli bychom ho koupit pro firmu.Každá zkušenost bude dobrá.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…