Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    17.06.05  00:49

    « koberečky

    Tak repete, zkuste tento odkaz [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.06.05  00:42

    « koberečky

    Ahoj, našel jsem odkaz na kvalitní koberčky a myslím, že jsou to právě ty, které se v autosalónech prodávají jako značkové, ale za úplně jinou cenu. www.cavalli.co.cz.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.06.05  14:57

    « Gumová chránítka na nárazníky, koberečky ...

    Ahoj, koupil jsem novou Corollu Combi. Má lakované nárazníky, takže se bojím, že za nich za týden budou první rýhy. Existují nějaké gumové pásky, které by se nalepily na nárazník podélně ve výšce, kde nejvíc vyčnívá dopředu a do rohů, abych tu dobu do prvního škrábance do nejvíc prodloužil?
    Jaká doporučení a zkušenosti máte s koberečky? Má cenu kupovat originální Toyotové (nikde jsem nenarazil na ceník, ale předpokládám, že to bude v řádu tisíců), nebo si snadno vystačím i s nějakou druhovýrobou / hypermarketem?
    Díky za radu, Petr
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.06.05  18:00

    « Nástavce prahů

    Zdravim.
    Shanim bocni nastavce prahu na novou Corollu - ofic. se prodavaji jen na hatchbacky, ale nemel by v nich byt pri montazi na combi zadny problem (aspon doufam ;-) ... jenze originalni jsou velmi drahe a nejak nemuzu narazit na druhovyrobu (univerzalni prahy jsou osklive a tezko dopasovatelne).
    Nejde mi ani tak o styling auta, ale potrebuju ochranit prahy proti narazum invalidniho voziku. Kontaktoval jsem Lamino.cz, ale pry by to jejich vyrobky nevydrzely, protoe jsou ze 3mm tlusteho materialu...
    Pokud poradite nebo date tip, budu rad... diky
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 30.05.05  16:12

    « Re: Novinky pro Corollu

    To by bylo poježdáníčko s tym dieslem 130Kw,65Kw by bylo už znát.
  • 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 30.05.05  07:19

    « Novinky pro Corollu

    Co říkáte na rozšíření nabídky motorů pro Corollu ? Corolla dostane oba nové turbodiesely z Avensisiu 2.2 110 a 130kW a taky TSport dostane motor 1.8 VVTLi s kompresorem, takže výkon vzroste ze 141kW/7800 a 180Nm/6800 na 165kW/7800 a 230Nm/3600 ot.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 30.05.05  06:41

    « Re: Re: Počet airbagů

    to Arisitde: ta zákonná záruka je jen 6 měsíců a Eurocar tvrdí, že ta jejich se netýká jen skrytých vad, ale technického stavu. Ikdyž mě to připadá stejné. Mě spíše zajímalo jestli jsou opravdu solidní nebo jestli jsou to stejní podvodníci jako AAA.
    S těmi airbagy máš zřejmě pravdu, díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.05.05  11:06

    « Re: Počet airbagů

    Saab: Ty airbagy by klidny mohla mit, pokud je to dovezeny z Nemecka, tam ta uroven vybavy byla jina. Ale s tou rocni zarukou je to myslim, trochu jinak. Je to zaruka ze zakona, kterou musi dat kazdy bazar, ktery prodava zbozi, ktere je primo jeho (ne komice). Je to zaruka na pouzite zbozi, ale NEVZTAHUJE SE na vady zpusobene beznym opotrebenim. takze za to se da schovat v podstate vsechno, jediny na co to plati jsou skryte vady, ale i tak te muzou poslat nekam a ty se s nima muzes pak max soudit.
  • 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 29.05.05  09:54

    « Bez nadpisu

    Já myslím,že všechny servisy dávají sudový oleje-je jistota,že ten sud pochází rovnou z rafinérky a né litrovky z číny a ta cena se pohybuje do 100Kč/L za nejkvalitnější.Ten mechanik v Brně nemusí mít nejvíc,to záleží na majitelovi. :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 29.05.05  08:58

    « Počet airbagů

    Nevíte někdo jestli měla Corolla z roku 1998 (ta s kulatými předními světli) boční airbagy ? Mám nabídku na tuto Corollu a je tam uvedeno 4x airbag. Podle mě měla jen 2, řidič a spolujezdec, ale možná se mýlím. Je to dovoz z Německa.
    Jo a taky se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s autobazarem Eurocar (www.eurocar.cz) ? Od nich mám tu nabídku (sháním auto rodičům) a např. jejich roční záruka vypadá lákavě.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 29.05.05  08:54

    « Re: Re: Re: Re: ceny garancnich prohlidek

    to Megac: kdyby byl rozdíl v ceně práce, tak bych chtěl být mechanikem v Brně, protože brněnská C+K je dražší než Tsusho Praha :-) Rozdíl by mohl být i použitým olejem (v C+K dávají sudové oleje Esso), ale to by bylo pár korun a ne 900,- kč na prohlídku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.05  23:51

    « Re: Chiptuning Corolly

    to Dody: nevím jestli dělaj i japonský auta, ale viděl jsem v nějakym časopisu reklamu na ALPIN - dělá to snad firma Partspoint - koukni na www.partspoint.cz, nějekej tuning s údajně garantovaným výkonem + 25% (ber to ale s rezervou), koukal jsem že jako příklad byl v článku tuning Mondea - cena 22.990,-Kč! = děsné cena) :shock:
    jinak tady už myslím před časem proběhl nějakej odkaz na tuning Toyot - hledej :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.05  13:33

    « Re: Re: Chiptuning Corolly

    Mal som predtým o rok starší model s 65Kw, bola bez klímy bez elektriky, proste o dosť ľahšia, a teraz mi tých 10 Kw dosť chýba.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.05  11:47

    « Re: Chiptuning Corolly

    Zaplatíš za to peníze, žádné další "vedlejší vlivy" to mít nebude. A také (a to především) to žádný výkon navíc nepřinese!
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.05.05  11:44

    « Chiptuning Corolly

    Zdravím,mám Corollu r.v.96 1,4 55 KW, a chcel by som ju dať na chiptuning, zvýšiť výkon o nejakých 10 KW,má s tým niekto skúsenosti, nebude to mať nejaké vedľajšie vplyvy?
    Dík :?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.05  10:23

    « Re: Re: ceny garancnich prohlidek

    Super já zase nechci gumáky, protože jsem línej to každej den vyndavat a vysypat. Tak mi napiš na mail adresu kam Ti je mám poslat - přidám i penízky na poštovný aby jsi s tím neměl náklady (až mi budeš posílat ty koberečky). Nebo pokud jezdíš na Vary tak se můžem někde sejít.... mail je martin.honzak@quick.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.05  10:05

    « Re: ceny garancnich prohlidek

    to Megac: to vůbec nejni špatnej nápad, mám origo od Toyoty s nápisama Corolla a jsou nepoužitý, za gumový originály bych je asi vyměnil, to by šlo >:D (mě teda gumový vždycky celkem vyhovovaly)
    ----------
    to Saab: taky musím říct, že mě hodně překvapily ty rozdíly - poměrně dost vysoký - taky je zajímavý, že nejsou ty ceny u jednoho servisu stejně nízký nebo stejně vysoký, ale liší se i prohlídka od prohlídky :shock: pozoruhodné!
    -----------
    kdyby se tak ještě někde daly sehnat ceníky různých dealerů pro doplňky - to by byla paráda! chtěl bych koupit mimojiné i nějakou pěknou síť do kufru, aby se mi to tam "nepřemisťovalo" ;-) (koupil jsem sice neoriginální gumovou síť asi za 450,-Kč, ale není to ono, jsou tam blbě ty háčky a je nějak moc velká a málo pružná - nevím kde sehnat lepší - u Toyoty za to budou zase chtít aspoň 1500 nebo 2000,- :x )
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.05  09:36

    « Re: Re: Re: ceny garancnich prohlidek

    Ty rozdíly jsou dány podle mne cenou pracovní síly v jednotlivých regionech - mechanik nebude dělat za stejný peníze v Praze jako má mechanik z Ústí nad Labem 8)
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 27.05.05  08:48

    « Re: Re: ceny garancnich prohlidek

    Super tabulka, takže vyšší provozní náklady diesel opravdu nemá. Dokonce někteří majitelé dieselu mají levnější prohlídky než majitelé benziňáků u jiného dealera. A já si doteď myslel, že by měli mít všichni jednotné ceny, ale oni se liší i o 7.000,- kč :shock:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.05  08:11

    « Re: Re: ceny garancnich prohlidek

    Když nechceš textilní - koupím Ti gumáče a vyměním je s tebou (budu mít náhradní) :idea:
    V tom sloupku by to bylo asi lepší - ale tam mám hlavový bagy - takže je to možný asi jenom u Terry :roll:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…