Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.10.05  02:14

    « Bez nadpisu

    Můžeš mi říct kde pracuješ? Zajímalo by mne, kde takovému blbci dají vydělat na nové auto. Dotaz jede to aspoň 210?? Tipuju na 18let a otec dal peníze.
    PS1: na www.toyota.cz se dočteš, kolik Verso jede ....
    PS2: slovo "hloupý" se píše s tvrdým
    PS3: A3 má 147kW, Verso 180koní a jede 205km/h ....
    PS4: ano opravdu hloupý dotaz
    Ale možná jsi to psal opilejší než já teď, tak to neber osobně.
    Kup si Corollu v dieselu a neser, momentálně lepší motor v této kategorii není, navíc je to statisticky spolehlivější auto než koncernový vůz.
    Však se z toho vyspím ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.10.05  18:08

    « Corola verso

    Ahoj všichni
    Plánuji koupi nového vozu. Vždy jsem měl benzín, protože se na dálnicích v německu kam občas jezdím rád honim a tak všeobecně jezdim rád rychle. Nejprve jsem chtěl Audi A3 2.0 T-FSI 144 KW. Teď začínám uvažovat o dieselu, a sice z čistě ekonomických důvodů. Najezdim tak 35 tis. km. ročně. Už jste někdo jel např. na předváděčce s Corolou Verso 2.2 D 177PS? Máte už někdo zkušenost s tímto motorem? Myslíte, že to pojede aspoň 210 km/h. Verso má celk. hmotnost 2140 kg. Pořád nevim jestli benzína nebo diesela. Předtim sem měl Alfu Romeo 156 2.0 TS 155 koní a ta jela 220 km/h. Hloupí dotaz co? :?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.05  22:33

    « Re: 1,4 D4D

    Zdravím. Musím říct že mám ten samý problém s olejem. Mám Corollu 2002( novou) 1.4 VVT-i a minulý týden jsem dolíval 3 litry. A jsem celkem zvědavý co mi řeknou v servise, protože sem je upozornoval,že mi to začína brat olej, ale tvrdili, že 2 litry je v normě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.05  20:34

    « Re: Spojka

    Nevim jak moc ti povolila, já mám taky Corollu z 2004 a pamatuju si, že mi taky kolem 4000 km začala zabírat vejš, ale nechal jsem to bejt. Teď už mám 59000 km, příští týden jdu na garančku a na tu spojku jsem si normálně zviknul. Žádný problém.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.10.05  21:32

    « Bez nadpisu

    Tak budu prezouvat na Dunlop SP Winter Sport M3 ... Toyota je celorepublikove nabizi v rozmeru 195/60R15 za 2464,- V Olomouci mi vsak dnes rekli, ze jsou u nich za 2100,- vc. prezuti a vyvazeni zdarma (jen cena zavazi) ... mimochodem za stejnou cenu tam maji Barum polaris 2 :D
    Jinak co se tady te STK tyka, myslim, ze s pribyvajici elektronikou jdou auta trosku z kopce, co se trvanlivosti tyka... Jinak blahopreju k TK
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.10.05  15:16

    « RE: TK

    a tys cekal neco jineho? :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.10.05  12:59

    « TK

    Tak jsem vcera bez problemu prolezl TK,auto ma 13 roku a 150tkm.Jen jsem musel dolit trochu oleje,vypada to ze mizi kolem simerinku na klikovce-samozrejme pod spojkou-tam se jen tak dostat neda:-(( Jinak spokojenost,brzdy meli rozdil v promile:-)).
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.10.05  14:18

    « Re: vrzani pri zatazene rucce

    ... tak ji nezatahujte :-))), teda pokud samozrejme neparkujete v prikrem kopci, jinak to prece ve vetsine pripadu v poho udrzi zpatecka, a mate po problemu.
    S tou spojkou, muj nazor je, ze to urcite normalni neni, mazal bych do servisu, kdyby se mi neco takovyho stalo. Ale je to prosim jen muj nazor, mozna se mylim.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.10.05  09:19

    « Spojka

    Zdravím. Mám Corollu Combi 1,6 rok výroby 2004. Čo sa týka vŕzgania pri zatiahnutej ručnej, je to aj môj problém. Najazdených 8000 km. Chcem sa opýtať. Boli sme teraz vo Švajci(2500km). Na streche 2 bicykle, 4 osoby, plne naložený batožiňák. Spotreba priemerná podľa palubného 8,5 l/100km.Počas cesty sa nám povolila spojka. Zaberá mierne vyššie. Je to normálne? Poprípade treba ísť do servisu?
    Vďaka.
    Inak žiaden problém. Pri tom rádiu na palubnej na kockách aj nám niečo chrachoce...
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.05  19:36

    « Prima

    Nový videoweb s testy auťáků na [odkaz] Dnes Masserati Quatroporte, H2 a Honda Civic osmé generace - testováno první auto dodané do střední Evropy! Stream v nejlepší kvalitě na českém internetu! Fotky, diskuze.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.10.05  18:56

    « Re: Garančka

    2 petr_j: no nevím, mě slíbil prodejce v Průhonicích, že mi zařídí, že můžu bejt při garančce přímo na place v dílně - tak nevím, pokud to nepůjde půjdu asi taky jinam... s olejem nevím, ale v ceně bude minimálně ještě filtr a možná nějaký drobnosti (v servisce je co všechno se mění).
    ad návody na opravu - mám stažený opravárenský manuál na tenhle typ Corolly v PDF (v angličtině), ale má to v RARu asi necelých 30mb, tak pokud ti někam pošlu na FTP (meilem to asi neproleze) ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.10.05  09:38

    « Garančka

    Máte někdo zkušenost s první garančkou,myslím zda je možné si dodat vlastní olej ( 3,7l oleje za 2500 Kč mi příde nehorázné), možnost jak se říká koukat jim na ruce a něco málo se dozvědět ohledně údržby. Pokud máte někdo nějakou zkušenost, kde je tato možnost budu vděčen.
    Jinak najeto 12000 Km, spotřeba 7,8 l/100 , ruční brzda při zatažení a následném zatížení taky vrže,docela mě trápí hluk při otevřených předních oknech. Těsnění je z umělé hmoty a ta při jízdě vydává dost nepříjemný zvuk( drnčí). Někdo se na diskuzi o tomto problému již zmiňoval ,že to hučí při vyšších rychlostech a v Toyotě mu prý zdělili,že o tom vědí, že ty těsnění jsou vadný a bez problémů mu je vyměnili. Pokud máte někdo nějaké zprávy ohledně dalších problémů a vadných dílů prosím napište,poněvadž od Toyoty nemůžeme čekat,že na sebe práskne své vady. Mě kecá palubní počítač,nadhodnocuje 0.5-2 l/100 km,volal jsem na Toyotu a je to vada a měla by být odstraněna,takže nenechat se odbít tvrzením,že je to v normě.
    Ještě prosbička,nemáte někdo návod jak se dá rozebrat středový panel ,radio,popelník,šaltpáka. Něco tam chrastí a už mě unavuje někam jezdit ,kromě toho když mi dělali zabezpečení šaltpáky ,tak nedotáchli kulisu a ta se celá vyklá, jelikož jsou tam trhací šrouby ,tak už to nejde dotáhnout ,ale půjde to upevnit jiným způsobem a na to potřebuji odstanit středový tunel. Corolla combi 1.6 VVti....Děkuji
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 06.10.05  09:24

    « Re: Toyota kupuje podíl v Subaru

    ... koupí 8,7% akcií ...
    Vypadlo mi 1 slovíčko.
  • 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 06.10.05  09:22

    « Toyota kupuje podíl v Subaru

    Toyota koupí 8,7% Fuji Heavy Industries (Subaru).
    "Toyota Motor Corporation will purchase 68 million shares, or approximately 8.7 percent, of Fuji Heavy Industries shares outstanding, from GM for JPY 520 ($US4.60) per share, or about US$315 million in cash."
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.10.05  15:57

    « Re: ...to fahrman

    ta nabídka za ty micheliny je taky ze sokolova, ale 2400 a nějaký drobný za dunlop M3 zase takový kauf není - když je koupíš za necelý 2000, ale ty micheliny dali za nejnižší cenu co jsem viděl + přezutí grátis. Jinak akce na senzory je tuším za 5700, ale nevím jestli je to i s lakováním ( to bude tak možná + 500) - každopádně já je mám a na combi je to fakt dobrý, protože to píská i na překážku z boku, kterou nevidíš v zrcátkách a já za ně dal u novýho auta asi 10.500 - takže pokud je chceš tak do toho běž.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.10.05  09:33

    « Re: Re: Re: Re: Re: D4-D

    Skrezl: hmmm, tak tvoja reacia je fakt divna. Ale co uz, kazdy sme daky, ze :-)
    Komunizmus skoncil ked ja som siel na strednu :-) A ono v tejto dobe nieje problem v rovnosti, ale v lakosti, vo vacsich moznostiach rozkradania na ukor inych. Isiel si inym smerom :-) Kde som ja naznacil, ze placem na nespravodlivostou a nerovnostou ? Zle si si moj prispevok vysvetlil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.10.05  20:34

    « ...

    toyota v sokolove ma ted nabidku taky na prezuti zdarma a nejakych 2400 za zimni pneu Dunlop... maji to ted jako aktualitu na www.toyotasok.cz
    mimochodem nevite kolik stoji parkovaci senzory na Corollu? To tam maji taky v akci, ale nemam prehled o tom jak moc je zajimava oproti jinym nabidkam...
    Mate na Corollach nejake upravy vzhledu nebo neobvyklosti? Pekny kola, nejake detaily, prahy apod? Pochlubte se nejakou fotkou... pro inspiraci
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.10.05  17:16

    « to skrezl

    Pokud jsi ještě nekoupil zimáky tak mám pro tebe typ - zkus se zeptat v toyotě za kolik ti je nabídnou mě dali např. Michelin A2 za 2362,- včetně přezutí zdarma. Za ty peníze to nekoupím ani na netu a ještě to někde musím nechat obout - byl jsem hodně mile překvapen.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.10.05  17:15

    « Re: Re: D4-D

    2 Skrezl: tak jsem kvůli tobě ještě dneska před jízdou kouknul na olej = je přesně na polovině mezi krajníma ryskama = OK >:D - akorát po 12.500 km je kapánek černej! Motor se už určitě taky těší na výměnu...
    2 Miro: teda nevím jak tam u vás, ale mě to moc peněz nepřipadá 8-s ono jde taky o kupní sílu a to za český love nejni žádnej zázrak :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.10.05  10:21

    « Re: Re: Re: Re: D4-D

    cekal jsem kdo se s timhle ozve prvni (pan spravedlivy = komunista) :-)), kdyby melo 90% naroda prum. mzdu, nedej boze dokonce vsichni stejne, tak tu mame komunismus, to je prece jeho zakladni rozpoznavaci znak - vsem stejne (DOPORUCUJI SKRIPTA POLITOLOGIE PRO 1. ROCNIK FAKULTY SOCIALNICH VED) ... v tomhle je prece kouzlo tehle doby, ze mas moznost si vybrat co je ti libo, treba i byt nezamestnany lesni poustevnik, kterymu jsou nase diskuze o plechovkach na ctyrech kolech uplne u *!! anebo makej jak sroub, bud genius a top se v penezich, anebo proste pracuj jak umis a mej se jak umis .... svet neni spravedlivy, prober se!!!
    ... byla to nadsazka to snad musi byt jasne kazdemu, ne? uz jen srovnani Skoda 120L r.v. 89 a Corolla r.v. 05 je absurdni :-))
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…