Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    01.12.05  23:28

    « Corolla 4WD ´99

    Nabízím jednu pěknou spolehlivou čtyřkolku... více v inzerci. Při rychlém jednání sleva možná.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.12.05  23:09

    « Lozisko z druhovyroby

    Ozyva se mi divnej zvuk od pravyho zadniho kola, prej neco s loziskem. Original stoji ke 4 litrum. Daji se sehnat i z druhovyroby? Jaky svicky doporucujete? Kde se daji v Praze koupit? Diky.
    Toyota Corolla Sedan 1,4 VVTI r.v. 2000
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.11.05  13:00

    « annonce

    Mrkni se do annonce, někdo je tam prodava myslim za 3200. Taky jsem resil ted podobnou situaci a rozhodl jsem se, ze na normalní plechace dam zimaky a na jare si koupil hliny a tam pujdou letni gumy.
    A pokud se nepletu tak jsou to uplne stejny kola jako na passat, oktavka atd. jen nevim jestli maj stejnej zalis. Rozmer a roztec sroubu je uplne stejna.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.11.05  10:48

    « Re: pneuservisy? !!!

    no ja mam zimni na diskach a platil sem 220 i s prevazenim bez papiru,jinak s mistem ve sklepe problem nevidim,ted tam mam letni gumy vse na diskach od tri aut:)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.11.05  08:58

    « zahradka

    Ahoj, chtel bych poradit se zahradkou na toyotu corollu r.v.1999 (kulata svetla) 5 dveri (liftback). Jakou zahradku mam koupit s jakym mechanizmem uchyceni? Na strese nemam lyziny ani takove ty drazky pro uchyceni. Poradite jak zahradku na strechu dostat? Jak jste to resili vy? Diky za odpoved. Tom
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.11.05  21:17

    « Re:

    hmmm, pořád dost drahý, já našel nejlevnější tohle :
    [odkaz]
    disk od KFZ, kus za 1.648,- Kč s DPH
    ale hledám dál, zkusím inzerty, kdybych se dostal aspoň na 1.000,- za kus! :shock:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.11.05  21:08

    « Bez nadpisu

    Nové ocelové disky na Avensis jsem bral od www.epneumatiky.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.11.05  20:50

    « Re: pneuservisy? !!!

    nevíte někdo kde levně koupit ocelové disky na Corollu (E9) tedy 15 x 6JJ na pneu 195/60 R 15 ? nejaka rozumna cena a klidne i použité...díky moc ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 11.11.05  17:24

    « Re: pneuservisy? !!!

    matky na litý kola mají kužel rovný a na plecháče oválný-nakreslit bych to dovedl,ale vysvětlit-prostě matka drží liták po celým konusu,ale plecháč na kosku teho oválnýho kužele :*)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.11.05  18:02

    « pneuservisy? !!!

    zdravím všechny, tak jsem se dneska zase rozčílil, chtěl jsem měnit zimní gumy za letní, zkusmo jsem obvolal asi 3 servisy a chtějí za výměnu 4 gum 500 - 600,-Kč !!! :x neuvěřitelné! za chvíli bude stát výměna víc než nový kola! to se zbláznili už úplně všichni? teda tady kolem Prahy a v Praze, jinde je to snad ještě "normální" ? kam jezdíte vy a za kolik? nepřijde vám ročně 1.000 - 1.200 za výměnu kol moc? asi koupím další disky a budu si to měnit sám (ale jak se to povejde do sklepa fakt nevím)
    :?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.11.05  15:40

    « Re: Re: Množství paliva po rozsvícení kontrolky

    Mam Corollu r.v. 93. Nadrz 50l nejvic jsem tankoval 41 litru a to uz jsem nemel nervy koukat na kontrolku, ktera svitila 70 km. Kdyz kontrolka poprve "problikne" mam tam kolem 13 litru. (natankuju kolem 37) Ale nikdy jsem zatim nejel nadoraz.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 07.11.05  17:00

    « Re: Srouby u elektronu x plechacu

    Skrutky z elektronov nemusia vzdy pasovat na bezne plechove disky, ale ako je to u Corolly, neviem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.05  16:53

    « Re: Re: Množství paliva po rozsvícení kontrolky

    Panove,
    bacha na to, vesmes mam podobne zkusenosti jako vy, s tim, ze pri tak nebo onak rucicce palivomeru tam doleju tolik ci tolik nafty. Takze to vypada, ze tam jeste treba 5l bylo, apod. Ale uz se mi bohuzel podarilo naftu vyjet uplne!! Bylo to v horach ve Francii, statni svatek, benzinka nikde, natozpak otevrena ... Po doliti 5litru nafty z kanystru pro kterou jsem si musel dostopovat se mi veslo do nadrze dalsich jen 47litru, tj. dohromady 52litru. Vim ze v navodu pisou 55, ale tak uplne jistej bych si tim po tyhle zkusenosti uz nebyl.
    Proste rada takova, od ty doby co to zacne svitit, tak holt koukat kde je benzinka s levnym palivem a sup tam...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.05  13:17

    « Srouby u elektronu x plechacu

    Budu tenhle tyden prezouvat na zimni. Mimochodem po dilematu, ktery jsem tu taky verejne ventiloval jsou to nakonec Dunlop WS M3 + plechovy disky. A o to prave jde, muzu pouzit stejny srouby jako u elektronu? Nerad bych pred barakem pri vymene zjistil, ze ne a montoval tam zpatky letni kola a tahal vsechno zpatky nez sezenu spravny srouby. Nevite o tom nekdo neco pls? diky
    Pro info:
    Corolla 05, elektrony 15" litá kola Sandu ([odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.05  10:21

    « technicke param.

    Ahoj Vsem,
    poradi mi nekdo, kde bych mohl sehnat technicke parametry od Toyoty Corolly 8 generace (svetla vyska atd...). Jak je to se zavazadlovym prostorem u kombiku, liftbaku a hatchbaku? Co rikate na motor 1,3 staci na to auto?
    Diky za odpovedi
    Tom
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.11.05  09:49

    « Re: Re: Množství paliva po rozsvícení kontrolky

    Jsem asi přirozeně líný a snažím se proto intervaly pro návštěvu benzinové pumpy co nejvíc prodloužit - místo tankování každých 500 km tankovat třeba po 600 km. O cenu benzínu nejde.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.11.05  20:12

    « Re: Množství paliva po rozsvícení kontrolky

    před časem jsem se ptal na stejnou věc jednoho technika v Toyotě, taky mi to vrtalo hlavou - říkal, že si to vyžádal auto trh, že jsou lidi pitomý :D, ale stěžovali si, že "nestihaj" dojet k pumpe...
    holt jako v americe...kontrolka oznamuje, že v nejbližších dnech bude třeba natankovat, pane... :shock:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.11.05  13:43

    « Re: Množství paliva po rozsvícení kontrolky

    zrovna vcera jsem jel z Ostravy do Olomouce (1,4 D4D) a celou dobu svitila kontrolka - nadrz ma 55 litru a v Olomouci (po 90km od rozsviceni kontrolky) jsem do ni nabral 47 litru - vic se nevlezlo.
    Na druhou stranu k cemu potrebuje clovek jezdit na rezervu? To palivo driv nebo pozdeji koupit musi, takze myslim, ze vedet, ze ujedes 100km ti staci i na nakup levneho paliva :)
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 05.11.05  13:10

    « Re: Množství paliva po rozsvícení kontrolky

    Ano,když mě svítí už stále,tak beru 37-38L.A k tym kotoučům-mám 225000Km a kotouče nejsou meněny,jen dvakrát destičky-podle faktur,ale nevím to určitě,ale přeci by ta ženská to neplatila ze svojeho,když to bylo olympusa. :idea:
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.11.05  12:08

    « Množství paliva po rozsvícení kontrolky

    Dočetl jsem se, že po rozsvícení kontrolky zbývá v nádrži ještě tak 15 litrů paliva. Může to někdo z vlastní zkušenosti potvrdit?
    Přešel jsem na Corollu ze škodovek, kde palubní počítač ukazoval dojezd a teď si začínám uvědomovat, jak skvělá to byla funkce.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…