Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.02.06  10:33

    « Mrazy se asi podepsaly ...

    ... nefunguje nastavovani zpetneho zrcatka u ridice, takze sup do servisu, snad to vezmou na zaruku. jo a uz mi taky v ramci zaruky menili listu okolo okna (spatne se doviralo okno), tak nejak nevim, zacinam z toho byt rozpacity...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.06  08:02

    « Re: corolla wagon

    Tak dobré a spokojené poježdění
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.02.06  07:31

    « corolla wagon

    Zdarec všichni, právě jsem se stal majitelem corollky kombi,mám ji od voziče z Itálie,r.v.2000,1,6VVT-i s klimou za dobrou cenu. >:D
    Jediná závada je ve slabší baterce,zkusím dobít,nebo přikupím novou.
    Měl jsem toyotu starletka,přešel jsem na Fiat a rychle se vracím k Toyotě. :-!
    Ještě zkusím navštívit servis,aby mi řekli,jestli mi něco neupadne,ale toyotě věřím,takže jsem klidný...... ;-)
    Až budu mít více zkušeností s tímto autem dám vědět
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.02.06  21:18

    « Re: :)

    Corollou asi neprohloupíš. Měl měl třídveřovou corollku minulé generace 5 let, najezdil jsem s ní přes 140 tisíc km a nikdy jsem nebyl v servisu mimo garanční prohlídku. :)
    Jízdní vlastnosti se byly super, nikdo mi ji nevykrádal. Idylka.
    Loni jsem se nechal ukecat, abych si koupil Adolf Golf tdi a jsem totálně zhnusen. Jediným pozitivem je u něj nízká spotřeba. Ve všech ostatních ohledech to bylo několik kroků zpátky. Příště se stopro vrátím k Toyotě.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.06  14:34

    « :)

    Ahojki,
    přemýšlím o koupi Corroli a potřebovala bych nějaký dobrý rady pro a proti těmto vozům.
    Prošla jsem si pár testů a hodnocení a z těch pro mě dostupných automobilů vyšla nejlíp Toyota.
    Díky za veškeré rady a poučky:):)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.01.06  15:01

    « toyota corolla combi

    Zdravím všechny příznivce Toyoty,už brzy budu patřit mezi Vás.Chtěl bych se Vás zeptat na model corolla wagon 1,6VVT-i,r.v.2000 jaký s tímto modelem máte zkušenosti.Jedná se mi o prostor pro cestující,kufr to má asi malý (dle recenze 8-s ) Spotreba,jízní vlastnosti,servis,doporučení,atd.
    A ještě mě zajímá cena za kterou se dá pořídit.
    Moc díky za vaše rady a postřehy!!! :roll:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.01.06  18:54

    « Re: Re: Toyota Corolla

    Mal som tam preklep. Idem do servisu v Trenčíne tak hadam to bude OK.Mal som tam cloveka ktory pozrel zlahka tech.stav.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.06  11:23

    « Re: Toyota Collora

    Tak tunning na tvoju "COLLORU" urobíš snáď v každom obchode s maliarskymi a náterovými hmotami, príp. ho postav na týždeň pod mosty a sprayeri frajeri ti urobia almost "brushing" a to gratis >:D >:D
    Ak by si chcel ale vytunniť tvoju Corollu, tak naskôr skontroluj v dobrom overenom servise jej vnútornosti, vymeň olej a filtre a daj si ju celú ošacovať, čo si mal ale urobiť pred jej kúpou...
    Až keď budeš istý jej dobrým technickým stavom, až potom kupuj lamináty

    Dobrý servis je napr. v Ziline v AT Toyota - doporučujem :-!
    Ku kúpe gratulujem, nebudeš ľutovať... 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.01.06  17:46

    « Toyota Corolla

    Ahoj kupil som v Nemecku Toyotu Corollu obsah 1332cm3 ,Compact G6, 3dv.,cierna metaliza,el.okna,ABS,AIRBACK, 160 000km, r.97.Co by som mal ako prve urobit ohladne servisu poradte.Inak chodi to super.Pred tim som mal Skodu Feliciu 1,3 50kw r.2001 a to sa neda porovnat.Ta Corolla je nad moje ocakavnia.Neviete kde sa da urobit tuning na moju Corollu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.01.06  22:51

    « NEJAK TO TU CELE ZASPALO

    :lol: >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.06  14:51

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Palubovka

    Ja som bral auto v Autocentrum Nitra s.r.o., ale ta Horna Streda no uvidime, pojem najskor do NR a potom asi napisem staznost priamo na importera a bude :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.06  14:33

    « Re: Re: Re: Re: Re: Palubovka

    No BA nema moc dobre meno v servise, co sa tyka pristupu k zakaznikom 8-s , ale pises, ze mas bydlisko ZA a BA, tak si hod cestu a uvidis ten fatalny rozdiel v pristupe k zakaznikovi...
    Este je potom blizsie Horna Streda...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.06  14:29

    « Re: Re: Re: Re: Palubovka

    Ale ja som zapadne slovensko BA 8-s Tak neviem auto som zobral v NR :!:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.06  14:19

    « Re: Re: Re: Palubovka

    Ak pojdes do AT Tozotz v YA a pekne poprosis prijimacieho technika, tak sa tyi s tzm pohraju >:D
    AT v YA je super salon, maxx spokojnost... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.01.06  14:16

    « Re: Re: Palubovka

    A to je a dost ma to serie, pojdem to zasa reklamovat a uvidime co bude ved je to v zaruke :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.06  13:57

    « Re: Palubovka

    Ak je spara viac ako 1 mm, tak to nie je celkom v poriadku :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.01.06  12:20

    « Palubovka

    Cauko pani mam jeden dotaz, mam novu TC 3D HB 1,6 / 2005 / a uz od novosti mi nelicuje palubovka v pravo dolu vedla radia a tak to trosku cele odstava.
    Raklamoval som to u predajcu tan mi povedal ze je to normalne. Hodil som oko na ine auta a fakt niekde to licuje niekde nie. Je to normalne ma niekto takuto skusenost a odstranili Vam to v servise ? Dakujem za info ... :)
    Urcite to budem este reklamovat :?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.06  09:57

    « OK

    S tym suhlasím, nemám problém, ale mohli by upozorniť na to napr. pri pravidelnom servise, nie? :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.01.06  09:50

    « hehe,

    značkové servisy, čo si čakal. Podľa toho, čo viem ja nejde len o samotný účinok klímy - niektoré autá majú výbornú tesnosť a náplň tam vydrží dlho, ale hlavne o zdravotnú prevenciu. Keď sa to nečistí, začnú vo výparníku žiť nejaké baktérie, potom klíma smrdí a vraj to veľmi zdraviu neprospieva...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.06  09:23

    « Ventilácia

    Pýtal som sa na to v servise, tam mi odpovedali, že stačí raz za 3 roky, keď klíma začne poznateľne menej chladiť...
    Tak teraz buď múdry...
    :roll:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…