Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto

    02.05.06  09:10

    « Už nemám Corolku :

    Tak už nejsem Toyotak. Dneska ráno jdu ke svému miláčkovi a místo něj
    tam stojí nějaká stará popelnice. Nejdřív jsem si myslel,že stojím jinde,ale Corolka je opravdu fuč. Rok stará 1.6 VVTi,combi. Je mi smutno,ale to je život. Tak pomalu pokukuju po něčem novém,auto nutně potřebuji. Toyotu jsem si vybíral s ohledem na minimun krádeží,ale jak je vidět moc to nepomohlo. Ještě jsem to pořádně nerozdejchal,tak zatím....
    jdu řešit zápis s policií..Petr
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 01.05.06  13:50

    « Re: Re: Corolla

    LikeableBoy-ty stěrače stojí kolem150Kč-mají v toyotě do června akci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.05.06  01:55

    « Re: Corolla

    jufy,
    skus popozerat www.toyotaklub.cz/forum alebo www.toyotateam.sk/forum
    myslim ze nieco podobne sme uz tam riesili, ale to boli starsie motory, bez VVTi.
    drgi
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 30.04.06  13:57

    « Re:

    Je to dobrý model, zvláště protože jde o verzi po faceliftu, takže případné dětské nemoci byli odstraněny a navíc už mají motory s proměnným časováním ventilů VVTi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.06  08:21

    « Corolla

    Mam Corollu 1,6 VVT-i,2003.Mám na ní kola 205/50 R16,7x16" a v pohodě.Akorát jsem trošku zklamanej ze servisu v brne kde se prez rok snazi odstranit zavadu motoru a nevi si s tim rady.Stale jen poslouchame ze pocitac nic neukazal.Kdyz se mi rozsvitila kontrolka motoru,tak to byla udajne nizka teplota chladici kapaliny.Stava se nam ze auto pocukava a straci vykon...bohuzel
  • « 00 Reagovat !

    foto LikeableBoy

    LikeableBoy 28.04.06  19:36

    « Re: elektrony

    Já nyní mám objednané Ronal R7 5,5x14 ET44, když jsem se informoval v Toyotě, tak mi nedoporučovaly ET nižší než 42, tak jsem je poslechl.
  • « 00 Reagovat !

    foto LikeableBoy

    LikeableBoy 28.04.06  19:34

    « Re:

    Myslím, že je to dobrý model. Jsem jeho vlastníkem a i když má nalítáno 195 tis, tak jediná závažná porucha byla vadná lambda sonda a to kvůli natankování špatného benzínu-výměna proběhla ještě v garanci. Jízdní vlastnosti jsou výborné, mám 1,4 VVTi (71kW) LB a jak živost, tak spotřeba na 7,5 litru podle PPC je dobrá.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.04.06  09:10

    « Bez nadpisu

    O techto faktorech samozrejme vim. Slo mi spis o to, zda je to dobry model. Je to tato evoluce corolly: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 27.04.06  21:06

    « Re:

    Kolik toho ročně najedeš ? Osobně bych raději volil benzínovou variantu, má nižší pojistku, vyšší výkon apod. Předpokládám, že stejně jako všechna auta této kategorie bude díky těžkému dieselu trpět celá přední náprava, tedy vyšší servisní náklady.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.06  19:36

    « Bez nadpisu

    Toyota Corolla Combi 1.9 D - objevil jsem ho v jednom autobazaru. Ma najeto cca 110000 km a vypada celkem slusne. Co vy na to? Vyplati se za 159 000,- ?
  • 00 Reagovat !

    foto LikeableBoy

    LikeableBoy 26.04.06  13:00

    « Toyota Corolla 2001 Liftback # Optifit

    Nazdárek, nevíte někdo náhodou na kolik vyjdou stěrače Optifit přímo od Toyoty? Nebo alespoň přibližnou cenu....? Díky předem.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 17.04.06  14:33

    « Re: Re: Toyota Corolla (1997)

    to Sedmispáč: nakupuju tam kde na ně zrovna narazím. Otci jsem je před půl rokem kupoval na Nissana v normální prodejně náhradních dílů kousek od práce, ale byli na objednávku. Na svou Corollu jsem je koupil před týdnem v Makru (řadu Compact) a na internetu je mají na www.autokelly.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.04.06  10:22

    « Re: Toyota Corolla (1997)

    2 Saab: a kde kupuješ ty stěrače od Valea? (www?) ja spíš uvažoval o stěračích BOSCH Aero, ale stojej kolem litru, což mi přijde docela dost - viz tady:
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.04.06  12:10

    « AL.kola

    Mám tam 7x15 ET 38 a pohoda, Ronal 38. Abych pravdu řekl,nijak jsem to nesledoval,našel jsem si konfigurátor Al. kol a vyplnil typ auta a velikost. Nabídl mi kola,která na to pasujou ( snad) a já jsem si vybral co se mi líbí. Někde jsem měl tabulku přímo od Toyoty, kde jsou všechny povolené rozměry, 7x15/ET 38 tam je taky,ale myslím,že to bylo na Verso.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.04.06  23:59

    « elektrony

    tazi se Vas, kteri mate na Corolle E12 lita kola - jake mate ET (orig. maji 45) a jak jste se vesli do podbehu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.04.06  14:59

    « Re: Re: Re: Toyota Corolla (1997)

    :lol: >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 10.04.06  19:59

    « Re: Re: Toyota Corolla (1997)

    to Pierce007: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá >:D >:D >:D
    Nesmíte dávat "Reload" když se Vám po odeslání příspěvku nic neukáže, hold jim to tu nějak blbne :-!
    to Mamutko: a na kolik vyjdou po slevě ty Optifity ? Dobré jsou stěrače Valeo, základní řada Compact vyjde na cca 280,- Kč (za oba přední) a lepší Silencio na cca 390,- Kč (za oba přední). Jinak stěrače se mají správně měnit každý rok.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  15:46

    « Re: Toyota Corolla (1997)

    SI ZASPAL NA KLÁVESNICI??? >:D >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.04.06  14:30

    « Toyota Corolla (1997)

    Klobasa: velmi dobre veci su popisane aj na www.autorecenze.cz
    Inac viac-menej suhlas s tym, co sa tu popisalo predomnou. Osobne skusenosti hovoria, ze som sa rozhodol spravne. Zo spominanych zavad ma postihla len korozia plavajucich strmenov na prednych brzdach (zasekli sa), co sposobilo zvysenu spotrebu asi 0,5 az1 l/100 km, a mierne tahanie do strany. V servise osetrene, vymene gumove chranice... od vtedy pohoda. Inac ziadne problemy. Servis je zhruba v takych cenach ako ina konkurencia v tejto triede. Samozrejme frekvencia navstev je podstatne nizsia (kedze sa nekazi). Spotreba leto/zmiesana prevadzka 6,6 l, v zime 7,2-7,5. Dlhe trasy 6 a menej...
    Jazdne vlastnosti - nizky podvozok, robustna mechanika, tvrdsie perovanie z neho robia velmi spolahliveho spolocnika. Nabehane mam 82 tis. km, zatial okrem veci, kt. trebalo menit (pneu, sviecky, filtre.....) som nemenil nic - povodna bateria, brzdy, vyfuk... Jak to vyzera, ja to auto ani nestihnem zodrat :-). Servisak, ku ktoremu chodim vravel, ze jeho sestra ma ten isty model, nabehane 220 alebo 240 tis. a furt to chodi jak hodinky, vraj to je najvydarenejsi model, ktory toyota vyrobila.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.04.06  14:28

    « TOYOTA COROLLA 1,3 16V (1997)

    Klobasa: velmi dobre veci su popisane aj na www.autorecenze.cz
    Inac viac-menej suhlas s tym, co sa tu popisalo predomnou. Osobne skusenosti hovoria, ze som sa rozhodol spravne. Zo spominanych zavad ma postihla len korozia plavajucich strmenov na prednych brzdach (zasekli sa), co sposobilo zvysenu spotrebu asi 0,5 az1 l/100 km, a mierne tahanie do strany. V servise osetrene, vymene gumove chranice... od vtedy pohoda. Inac ziadne problemy. Servis je zhruba v takych cenach ako ina konkurencia v tejto triede. Samozrejme frekvencia navstev je podstatne nizsia (kedze sa nekazi). Spotreba leto/zmiesana prevadzka 6,6 l, v zime 7,2-7,5. Dlhe trasy 6 a menej...
    Jazdne vlastnosti - nizky podvozok, robustna mechanika, tvrdsie perovanie z neho robia velmi spolahliveho spolocnika. Nabehane mam 82 tis. km, zatial okrem veci, kt. trebalo menit (pneu, sviecky, filtre.....) som nemenil nic - povodna bateria, brzdy, vyfuk... Jak to vyzera, ja to auto ani nestihnem zodrat :-). Servisak, ku ktoremu chodim vravel, ze jeho sestra ma ten isty model, nabehane 220 alebo 240 tis. a furt to chodi jak hodinky, vraj to je najvydarenejsi model, ktory toyota vyrobila.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…