Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • 00 Reagovat !

    foto LikeableBoy

    LikeableBoy 13.09.06  11:25

    « Bez nadpisu

    Takhle bych to našel taky a třeba i levněji (Tažné), ale spíš mě zajímaly nějaké postřehy lidiček co si to nechávaly montovat v Toyotě a nebo jinde - reálné situace. Ale i tak díky....J
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.06  09:55

    « návod na Corollu E11

    ahoj měl bych prosbu na někoho kdo by byl ochotnej mi poslat návod v češtině na Toyotu Corollu E11 obsah 1,3i (1332 ccm) rok výroby od 1997-1999. když by návod byl okopírovanej tak vubec nevadí. v případě zaslání originálního návodu samozřejmě obratem pošlu zpět! díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.09.06  19:11

    « Re: re: Tažné na Corollku

    2 Saab: děkuji! :D
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 11.09.06  07:11

    « Re: re: Tažné na Corollku

    to Sedmispáč: máš generaci označenou E12. Jinak tažné stojí cca 4.145,- Kč a neoriginál přední nárazník 3.406,- Kč (www.autokelly.cz).
    to LikeableBoy: tažné např. Bosal stojí 4.229,- Kč a se snímatelnou kulovou hlavou 8.568,- Kč s DPH + práce, viz. www.autokelly.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.09.06  16:35

    « re: Tažné na Corollku

    to by mě taky zajímalo, ani nevím co přesně za E mám a kolikátou geberaci, když mám r.v. 2005? není to E13? kolik by na to mohlo stát tažné neoriginál neodnímatelné?
    neví náhodou někdo kolik na to stojí přední nárazník? origo vs. neorigo?
  • « 00 Reagovat !

    foto LikeableBoy

    LikeableBoy 08.09.06  15:06

    « Tažné na Corollku

    Zajímalo by mě na kolik vyjde tažné zařízení na Corollku při dodatečné montáži. Mám osmou generaci E11 s motorem 1.4 VVTi Liftback.
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 25.08.06  22:21

    « Re: ABS

    na každým kole je čidlo a ty čidla jsou znečištěna kovovým prachem,zkus je očistit,zadní jsou pod bubnem nejlépe stlačeným vzduchem.
    Já sem si nechal namontovat na E10tažný,zespodu nárazníku je výřez a stalo i s montáží 3900Kč+50Kč nový osvědčení.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.08.06  13:20

    « ABS

    Ahoj vsem,
    jsem vlastnikem Toyoty Corolly r.v.1998 (kulata svetla) s motorem 1.3 (63kw) a dnes se mi na palubni desce rozsvitila kontrolka ABS a nechce zhasnout. Nemate nekdo radu, nebo nejakou zkusenost? Servis to asi jisti, ale predem se chci zeptat, jestli nekdo neresil neco podobneho. Zkusim se podivat na pojistky, ale to je asi vsechno :-( Pri brzdeni jsou brzdy slyset, jakoby neco drhlo. Ale uz to dela delsi dobu. Bylo mi receno, ze je to normalni- kdyz zaprsi, brzdovy kotouc trosku orezne a pak to chvili pri brzdeni drhne.... Na kole by melo byt nejake cidlo na ABS, vyznate se v tom nekdo :-) Pripadne kam do servisu v okoli Kralup, resp. v Praze? Diky za kazdou radu. Mejte se Corollkari :-)
    Tom
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.08.06  23:05

    « Bez nadpisu

    A este k tomu mi vybruje vnutorne spatne zrkadlo.Asi si na neho nieco poriadne tazke zavesim. :?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.08.06  12:46

    « Bez nadpisu

    Na to ze mam prerobenu verziu (iba 2 predne sedacky) je to dost zavazny problem pre mna ,lebo musim vozit moju dvojrocnu dcerku na prednej sedacke a to v detskej sedacke,alebo kupit dalsie auto do rodiny. :?:
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 19.08.06  09:46

    « Re: Opět RAPEX

    ano, dostali sme.
    Zatial nieje riesenie problemu, je len doporucenie nepouzivat detsku sedacku na prednom sedadle.
  • 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 14.08.06  14:49

    « Opět RAPEX

    Osobní vůz Toyota Corolla Verso
    Země původu: Turecko
    Závada:
    Kvůli nesprávnému naprogramování elektronické kontrolní jednotky (ECU) je při vypnutí „ruční systém aktivace airbagu“ v závadných vozech místo osobního airbagu neaktivní předpínač bezpečnostního pásu na pravé straně vozu. To představuje nebezpečí úrazu pro spolujezdce kvůli nefunkčnosti předpínače bezpečnostního pásu.
    Řešení:
    Dobrovolné nápravné kroky dovozce.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.07.06  15:45

    « Bez nadpisu

    Tak od zitra se zaradim mezi vas - majitele Toyoty Corolly. Zitra si jdu vyzvednout ojetou Toyotu Corollu G6 r.v. 2000 a tak doufam, ze mi bude dobre a dlouho slouzit...
  • 00 Reagovat !

    foto milan101

    milan101 25.07.06  11:45

    « Bez nadpisu

    V servise mi povedali, ze pri hatchbacku treba zmeny do narazniku...
  • 00 Reagovat !

    foto milan101

    milan101 23.07.06  11:05

    « Bez nadpisu

    Ja idem kupovat originalne tazne, ale mam hatchback, tak uvidim.
    Zajtra volam do servisu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.07.06  00:58

    « Bez nadpisu

    Ja aj bez klimy mozem o 6-tich litroch len snivat.Ja mam auto s taznym a nemuseli mi rezat z naraznika,ale som ho mal montovane z fabriky a ten vyrez tam nemam mozno preto ze je to combi.
  • 00 Reagovat !

    foto milan101

    milan101 22.07.06  19:53

    « Bez nadpisu

    Ja vobec nejazdim v zapchach. Inak jazdim normalne, ani ziadne rally ani nejaky setrilek.
    Chcem si dat namontovat tazne. Pozeral som na webe
    [odkaz] a podla obrazku to vypada, ze by mi museli rezat zo zadneho naraznika.
    Ma niekde namontovane tazne aj bez zasahou do naraznika ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.06  17:57

    « Bez nadpisu

    milanh: tak po meste s klimou pod 6 litru se mi pri najetych bezmala 10.000 nepodarilo ani nahodou ... anebo je i muj defenzivni styl jizdy porad prilis dynamicky? 8-s
    To co pises o PP souhlasi ... 0,4-0,5 L vic merenim plna-plna nez ukazuje PP ... on asi opravdu nezapocitava spotrebu, kdyz auto stoji, coz jsou i krizovatky, kolony apod ... schvalne se poptam pri garancce
    To okno uz je myslim z vyroby OK ... nebyl to zasadni problem - jen se dnes pouzije mekci smes tesneni ... No a napr. u me se to do 140 neprojevilo nikdy - nejcasteji kolem 170 a vys
  • 00 Reagovat !

    foto milan101

    milan101 22.07.06  14:36

    « Bez nadpisu

    Ja jazdim po Blave s klimou a zatial vzdy ked som tankoval, mal som spotrebu pod 6l podla PP. Mam najazdenych cca 3000 km.
    Raz som meral spotreba rucne a vyslo mi o 0.4 l viac ako podla PP, co sa mi zda uz dost rozdiel.
    Ja mam r.v 2006 a zatial som nijake zvlastne zvuky na dialnici nepocul (ale nesiel som rychlejsie ako 140). Ten problem s tymi zvukmy z predneho okna je uz pri r.v 2006 opraveny od vyroby ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.06  12:26

    « Bez nadpisu

    jarod: tak k radiu nemam az na chybejici podporu mp3 zadne vyjimky. Na tovarni radio ma dobry zvuk a ani se signalem nemam problem - chytam stanice cisteji nez na domacim kine... Navigaci a changer bysis musel dokoupit... oboje bys ale ovladal na soucasnem displayi a soucasnymi tlacitky... Sedacky jsou asi clovek od cloveka - ja si na danou cenovou kategorii libuju :)
    sedmispac: jo, to pisteni uz mam vyresene... Byl spatny material bausetu predniho okna, resp. moc vytvrdnul a pak se v nem vytvorila nejaka dirka/prasklinka ... kazdopadne trva to dva dny jen za predpokladu, ze ti u toho to sklo rozbiji (muj pripad :-! jinak je to pri slunecnem pocasi na 4-6 hodin
    dojezdova vzdalenost je fajn, ale ani avensis ani jine znacky nemaji dojezd tak presny, ze by ti to za nulou zacalo chcipat ... vcelku mi staci, ze nezavisle na stylu jizdy mi od rozsviceni kontrolky zbyva s rezervou nafta na 100km :)
    spotreba, kterou PP ukazuje zhruba sedi, pokud jde o nepretrzitou jizdu ... kdyz ale clovek casto stoji v kolonach a na krizovatkach, tak jako by se ty okamziky do spotreby nepocitaly :?:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…