Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.02  14:58

    « Re: Nástupce Avensisu

    Jsem slyšel, že má být snad na podzim. Jinak Mazda 6 mi přijde vzhledově jen jako dobrý facelift 626tky...
  • 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 27.03.02  07:27

    « Nástupce Avensisu

    Nevíte o tom něco ? Už je na čase, aby byl něčím nahrazen, přeci jen už na to má svůj věk a konkurence obměňuje, viz. Mazda 6 (můj tip na auto střední třídy, ale jen do května než přijde nový Saab 9-3 :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.03.02  19:48

    « Re: Filtr

    Hezký, já tam mám neoriginál za cca 500,- Na originál bych čekal vcelku dlouho, neb by ho museli objednat z USA...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.03.02  12:39

    « Re: Filtr

    ..no asi ten z filcu....:o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.03.02  11:58

    « Filtr

    Tak jsem sháněl vzduchovej filtr,taková destička z filcu a neoriginál by mě vyąel na 730,- a origoą na 716,-.Co myslíte,jakej tam dám? :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.03.02  19:48

    « Re: to NA©ROT

    To jsem se ho taky ptal a on řikal, že mu to v té chvíli přišlo pomalejší a hlavně že by moc nateklo do auta... :o)

    Nedávno měl provizorně služební oktávku a trávil asi 20minut u pumpy tím, že taky hledal otvírátko na nádrž, co je na palubce... :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.03.02  10:32

    « Re: Celica

    Rinaldino> 88 rok neviem, musim mrknut do katalogu, ci to je este ten starsi model /hranatejsi/ alebo uz novsi obly. Novsi 2.0 16V ma 156koni, zrychlenie myslim 8.4s na 100km/h. Nejazdil som, blizsie neviem, kamarat mal 1.6 a bol velmi spokojny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.03.02  08:44

    « to NA©ROT

    A to máą tu anténu ve sloupku u řidiče?Já proč jen nestáhl okýnko a nezasunul ji rukou.Měl by mokrou jen levačku.....btw-mě tatík volal od pumpy,jak se otvírá nádrľ a na co to jezdí.....
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.03.02  23:08

    « Bez nadpisu

    myslím Celicu model 88
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.03.02  22:36

    « Bez nadpisu

    ahoj kluci mam zájem o toyotu celicu 2.0 a nevím jak jezdí jestli vubec stojí zato,mate tady někdo zkušenosti
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.03.02  17:42

    « Re: Ceny prohlídek na novou Corollu

    Holt každý máme nějaké zkušenosti - já třeba jsem byl taky nespokojený s Tsushem v Praze, a tak jezdím do Příbrami k Dolákovi, kde jsou naprosto špičkoví. Jenže z Brna se to asi nevyplatí :o))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.03.02  01:32

    « Re: Ceny prohlídek na novou Corollu

    to Mig: a já bych se už neodvážila dát svou
    4-letou Corollu do značkovýho servisu. Už jsem tady jednou psala o těch dvou brněnskych - a od té doby, co jsem je vyzkoušela, už jezdím jen do "neznačkovýho", ale slušně vybavenýho. Co mají na autě prohlídnout ví nebo si to přečtou v servis.knížce, díly dávají originální, ceny jsou mírné a navíc si tam všimli i věcí, který v Hukru přehlédli. V Hukru mi při jedné z kontrol "zapomněli" zavřít nádobku na brzdovou kapalinu a vedle nechali ležet šroubovák. V C+K si nevěděli rady s otáčkama a za to nevědění si naúčtovali 700,-Kč. Těch špatných zkušeností je víc, proto není divu, že si nemyslím, že když značkový auto tak značkový servis.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.03.02  22:57

    « Re: Autoanténa

    Zkus asi nějaké vrakoviště - myslím, že nová by se poměrně prodražila. Já třeba prozměnu sháním ramínka ke stěračům. BTW: tatík jednou takhle přišel domů úplně celý promoklý, ačkoli venku bylo asi 30° a pražilo sluníčko. A vypadlo z něj, že si až v myčce vzpomněl, že zapomněl zatáhnout anténu, a tak musel vystoupit, aby jí kartáče po cestě zpátky nesundaly. :o))
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.03.02  21:17

    « Autoanténa

    Prosím, nevíte někdo, kde bych sehnal autoanténu na Corollu r.v. 1991 ? Potřeboval bych komplet i s držákem z umělé hmoty, kterým se přichycuje ke sloupku. To víte, když ženská ( manželka ) jede do myčky a zapomene ji stáhnout...
    Díky za radu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.03.02  17:13

    « Re: Ceny prohlídek na novou Corollu

    Rozdiely v cene su asi v nie znackovych servisoch. Ja by som sa neodvazil dat ani moju 10 rokov staru Corollu inde nez do Toyoty, kym Skodu asi urobia vsade nie? Myslim, ze neznackovy servis nemoze vediet co treba robit v danych serv. intervaloch a ked ano, tak by som bol nerad, keby sa ucili na mojom aute ako co urobit. Pred mesiacom som platil za vymenu 4tlmicov, jedneho loziska, nastavenie karbiku 8600Sk ....vsetko som mal zohnane vlastne original diely. Auto tam bolo den a pol. V neznackovom by to mozno bolo za 3litre, ale kto mi zaruci, ze dobre nastavia geometriu, a ten karburator poriadne neovladaju ani v toyote.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.03.02  10:55

    « Re: Ceny prohlídek na novou Corollu

    To je fakt, někde jsem četl pěkné porovnání, kde bylo, že např. na oktávku je vodní pumpa asi 3x dražší než Carinu...
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 13.03.02  10:53

    « Re: Ceny prohlídek na novou Corollu

    Levný servis Škodovky zkončil s Felicií, od Fabie a Octavie už mají konkurenční ceny a to i náhradních dílů.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 13.03.02  10:51

    « Re: Ceny prohlídek na novou Corollu

    Hmm, ceny téměř stejné, jen já mám dražší svíčky a olej, ale zase míň za práci. Mě práci účtovali jako prohlídku po 130.000km (což je můj odhad ojetí), která trvá dle tabulek Toyoty 2.5h což dá těch 900,- kč bez DPH.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 13.03.02  10:48

    « Re: Řemen

    Rozvoďák se mění po 90.000km, koukni na [odkaz] tam je popsáno co se kdy mění v rámci pravidelných prohlídek. Taktéž když jsem se ptal v servise na mou Corollu (1.3XLi, 1993), tak říkali po 100.000km, ale lepší je dřív, optimum 90.000km.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.03.02  08:35

    « Řemen

    Nazdar,nevite po kolika km by se měli měnit rozvoďáky?Někde jsem čet ľe po 80tkm,ale to se mi zdá dost.Sám bych to odhadoval na 50tkm.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…