Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.02  10:56

    « Re: Srovnání motoru

    slovnik: kultivovanost = upravenost,uhlazenost
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.02  10:54

    « Re: Srovnání motoru

    No,dle slovniku-kultivovanost=uhlazenost,uprave… bych se spise priklanel k sirsimu hodnoceni nez je vykon x kroutak.Taky asi hlucnost,vibrace atd.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.10.02  20:19

    « Re: Srovnání motoru

    ... a tu kultivovanost bych viděl taky spíš tak, jak myslí PetrMa - alespoň to slovo by to znamenat mělo, jenže novináři dost často pravé významy slov nějak neberou v potaz.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.10.02  20:17

    « Re: Srovnání motoru

    A neměli náhdou obrácenou stupnici? Tedy čím víc bodů, tím hůř?
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 21.10.02  06:21

    « Re: Srovnání motoru

    kultivovanost je, ked mas dostatocny vykon a krutiaci moment v sirokom spektre otacok.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.10.02  21:02

    « Srovnání motoru

    Náhodou jsem se podíval na zdejší test nové corolly, xsary aj., porovnával jsem si rozměry všeho možného a ejhle: získané body za "kultivovanost chodu motoru" u corolly 6, u xsary 9, přitom motor stejného objemu 1.6. Vím, že novinářům nelze co věřit, že to občas střelí od pasu, ale takový rozdíl. Naopak zavazadlový prostor 289 / 408 zase v neprospěch xsary 8 / 7. Co si mám vlastně představit pod pojmem "kultivovanost chodu"? Že to udrží chod na 4 válce nebo to neklepe jak diesel?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.10.02  14:48

    « Re: Nove ceny Corolly?

    Kvoli silnej korune mali zlacnit vsetky modely - logicky mi to tak vychadza. Skor si myslim, ze chceli dosiahnut to, aby to zacali kupovat vo vacsom mnozstve "normalni" ludia, kt. chcu spolahlive auticko strednej triedy. Inac aj slovenska koruna v poslednom case nepatrne posilnila, ale pochybujem, zeby to sposobilo nejake vyrazne cenove pohyby smerom dole... Je v tom asi marketing.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.10.02  19:09

    « Re: Nove ceny Corolly?

    Jenže zlevnili (aspoň v ČR) jen ty nejlevnější modely - prý kvůli silné koruně :o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.02  11:17

    « Nove ceny Corolly?

    Dostal som z Toyoty letacik s modelmi Corolly a nejakymi cenami. Mam dojem, ze ceny isly trosku dole. Robila sa nejaka akcia? No myslim si (aj sme to tu uz rozoberali), ze sa to dalo cakat. Tie ceny boli dost premrstene...
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.09.02  19:52

    « Leve zadni svetlo na Corollu 91liftback

    Cau kluci.
    Potreboval bych od Vas poradit.Po mensi kolizi s tramvaji jsem se dostal do problemu a nutne shanim zadni svetlo leve.Klidne i pouzite ale plne funkcni.
    Cenu navrhnete....
    Kontakt:richard,webroda@seznam.cz,www.to… />
    Diky moc

    ricmond
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.09.02  11:33

    « Re: Corolla 91 (compact 1,6 , 16 v)

    To Bestik: osobne by som sa priklonil k oprave laminatom. Mam s tym osobne skusenosti, drzi to dobre, da sa s tym dobre pracovat (tvarovat, tmelit, farbit...), nepotrebujes mat zvaracku a pod. Sam som tak niekolkokrat opravoval svoje byvale auto (opel Kadett).
    Co sa tyka technickej prehliadky (absolvoval som prvu v jari), mam podobnu skusenost ako Nasrot: vsetko OK, ale aby sa nepovedalo, tak tam napisal netesnost motora!!! Neviem ci su za to nejak plateni, ale to auto nestratilo ani kvapku oleja, motor je cisty ako slza... Ale ked im to robi dobre... hadat sa s nimi nebudem.
  • 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 26.09.02  02:09

    « TRD

    TRD=toyora racing department, ak si to dobre pamatam. vcera som videl v australskom speede toyotu celicu s upravami za 500.000 americkych dolarov. naozaj. podla mna plytvanie peniazmi. za tu cenu mozes mat 2 ferrari. zrejme to spravili len ako reklamu co vsetko je mozne

    toyota ma zmenene uplne vsetko, snad len vyzera ako toyota. najhlavnejsie parametre - 380kW, 460Nm, pohon 4x4 prevzany zo starej celicy GT4.

    naproti tomu sa mozme pozriet na toyotu supru v cene asi 50.000usd. vsetko na motore je seriove okrem turba (+intercooler). vykon pod 300kW (nepamatam si presnu hodnotu) to auto je ale naozaj prekrasne. a za tu cenu zadarmo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.02  20:10

    « Re: Corolla 91 (compact 1,6 , 16 v)

    skus jestli nebudou pasovat nějaký jiný lemy,známej dával na malou tozotu lemy ze 120
    a šlo to ,myslím že něco podobnýho se dá jistě napasovat
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.02  19:38

    « Re: Corolla 91 (compact 1,6 , 16 v)

    Tak já s ní bohužel nikdy neprotekční prohlídku mít nemůžu, jelikož auto s nálepkou made in Canada tu nikdy snadno projít nemůže... takže si aspoň do těch protokolů píšou všechno možné - začali s netěsností motoru a převodovky (v životě z toho neukápla ani kapička oleje a za 10tis. km mezi prohlídkami ho to taky skoro nic nesežere..) a letos si tam napsali i stav výfukového potrubí (a to bylo půl roku staré originál), takže se v podstatě z takové prohlídky nikdy nedozvím, jak na tom to auto je.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.09.02  16:13

    « Re: Corolla 91 (compact 1,6 , 16 v)

    No dveře zatím nereznou, jenom to pitomé nadkolí...Ale vzhledm k věku a prosoleným českým silnicím se není čemu divit. Ale věřím docela těm německým tabulkám. Je to auto, s kterým jsem vloni absolvoval naprosto neprotekční technickou prohlídku a ač se maník velmi snažil, nakonec musel vydat osvědčení s počtem závad 0 (nula...).
    Jsem docela zvědavý, jak dlouho to takhle vydrží....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.02  13:20

    « Re: Corolla 91 (compact 1,6 , 16 v)

    ..a když by to bylo hodně špatné, tak holt koupit kus kvalitnějšího plechu a ty kousky dotvarovat a navařit a nebo to udělat laminátem, jestli jde jen o efekt.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.09.02  13:18

    « Re: Corolla 91 (compact 1,6 , 16 v)

    To bys musel koupit celý blatník a to je hloupost. Jestli ti držej v autě kola :o) tak to stačí zabrousit a vykytovat a máš tak na 3 roky zase klid. A dveře ti nereznou? Mě právě trošku přední dveře dole u sloupku a jak jsem koukal u jiných, tak většinou takhle "kvetou" u všech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  15:11

    « Re: Corolla 91 (compact 1,6 , 16 v)

    No koroduje to už dost (je to zvenku už vidět) nad zadními koly. Kdysi jsem u škodovky dostal koupit jen ty plechy nad zadním kolem (cca 10 cm oblouk) a spravili to nádherně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.09.02  14:03

    « Re: Corolla 91 (compact 1,6 , 16 v)

    A kde ti to tam koroduje? Nějak si to nedokážu představit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.09.02  11:54

    « Corolla 91 - nove info

    Takze, zase som sa dozvedel nejake nove veci: je to z roku 1992, kamarat ju kupil za nejakych 100 000 Sk, ako desatrocnu, co je podla mna (a tunajsich zvykov) dobra cena. Ma totiz znameho v servise Toyota, ktory mu ju odporucil. Motor je uplne v pohode, zerie mu to nejakych 6l/100km, takze na taky vykon slusne. Este som sa v nom neviezol :-(, ale sa tesim, ze niekedy to vyskusam. Este mi vravel nejake veci, (vybava, a podobne...) ale som zabudol, holt skleroza... Takze opat este prispejem
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…