Toyota Corolla

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Toyota

  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 02.12.03  15:04

    « Re: Microsoft a Toyota

    to Brázdič: právěže XPčkama můj pohár trpělivosti přetekl a teď doma již cca rok a půl spokojeně užívám Linux. Bohužel si tento nejobsáhlejší vir od Microsoftu budu muset na část disku opět nainstalovat kvůli DVD vypalovačce, alespoň do doby než bude nějaký schopný SW na kopírování DVD-video pro Linux.

    Proti Microsoftu hovoří i fakt, že první mobil Motorola běžící na SW od Microsoftu má velmi vážné bezpečnostní nedostatky.

    Jinak zatím prorazil MS v Toyotě jen do ovládání navigačního systému apod., ale jestli bude někdy řídit i motor a další důležité věci, tak Toyotu, ale i jiné značky, doma nechci.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 02.12.03  11:25

    « Re: Microsoft a Toyota

    ... ale odhliadnuc od toho by som Toyote doveroval.

    Brazdic: mas tam tempomat? Ako si s nim spokojny?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 02.12.03  11:24

    « Re: Microsoft a Toyota

    WinXP??? Robis si srandu? Skus s nim pracovat, ale nie ako uzivatel, ale napr. skus pod nim vyvijat nejaky SW. Ked som dostal sluzobny notebook, odmietol som si nainstalovat XP, mam este stare a pomerne odladene 2000 a prakticky nemam ziadne problemy, na rozdiel od kolegiv so super XP-ckami.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.12.03  09:07

    « Re: Microsoft a Toyota

    To Saab: Nevěřil bys tomu, jak mě někdy Microsoft sere, ale na druhou stranu si přiznejme, že nikdo jiný dodnes nebyl schopen vytvořit tak dokonalý operační systém jako je Windows XP. Je tudíž logické, že čím je software obsáhlejší, tím víc musí mít chyb. Myslím že software v Toyotě není zas tak složitý, aby ho Microsoft nezvládl bez chyby. Mimochodem, sám mám nového Avensise a problémy se softwarem nemám.
  • 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 02.12.03  07:11

    « Microsoft a Toyota

    Tak novou Toyotu si asi nikdy nekoupím, protože jsem se dozvěděl, že ji řídí software od Microsoftu ! Jestli tam dal spolehlivý systém jako Windows, tak to bude děs. Mimo Toyoty má SW od Microsoftu i BMW, Citroen, Daimler, Fiat, Volvo, Hyundai, Mitsubishi a Subaru. Viz. článek na www.cdr.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 01.12.03  15:12

    « Re: Prispevok

    No aj rubrika Peugeot 307 nie je uz taka aktivna ako niekedy. Problemy sa casto vyriesili, mozno uz nepribudaju nove...
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.12.03  10:00

    « Prispevok

    Musim niecim prispiet, lebo to zase kydne do archivu. Ludia nespite...! :-). Viem, ze nemate tolko problemov jak v rubrike Peugeot 307, ale nieco by ste sem-tam mohli vrznut.
    Na Pabla som mal otazku ohladom jeho zimnych pneu (vid prispevok nizsie), ale nejak sa neozyva, tak neviem ci je chory, alebo sa na to vydlabol.
    Ked nie, tak vopred dik za odpoved.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.03  15:15

    « Re: Zimaky

    Pablo, ake Nokiany mas - aky typ a rozmer, hladam teraz totiz nieco, tak by to bol pre mna mozno dobry tip.
    Inac, smola s gumamami je ta, ze guma starne, a tym padom aj nezjazdene starsie gumy maju horsie jazdne vlastnosti ako zjazdenejsie novsie. Z toho dovodu musim aj ja menit v jari letne pneu. Povodne Micheliny budu uz mat 8 rokov a to je uz dost vela :-(. Hlbka dezenu je este v pohode, ale guma je uz "dozreta".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.03  14:44

    « Re: Zimaky

    Mam na nich cca 5000 a timhle tempem je budu sjizdet jeste 10 let.Neubejvaj a neubejvaj:-))
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 19.11.03  14:12

    « Re: Zimaky

    to pablo: vidím že Nokiany dobře slouží. Kolik na nich máš najeto a jak je na tom vzorek, kolik mm ještě má ?

    Jinak po zkušenostech s mou Corollou asi příště koupím Škodovku, kamoš má stejně starého Favorita a pořád na něm něco opravuje nebo upravuje, takže má celé dny co dělat, zatímco já nemám co opravovat, tak musím chodit s holkama na bowling, squash apod., no nenaštvalo by Vás to ? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.03  16:05

    « Re: Zimaky

    Ja zavrel zene papulu Trabantem.Vcera jsem ho dotahnul z Praglu.Az to vypucuju,seridim a zaplacam diry,tak bude mit cim vozit decka do skolky a nakupy:-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.03  13:35

    « Re: Zimaky

    Ja este nie, ale uz mam nachystane "chechtaky" :-). Este ale neviem ci kupim funglovky, alebo zase risknem nejake "jazdenky"... S poslednymi som velmi spokojny nebol - boli to Dunlopy, ale slabotka, slabotka... Len o trosku lepsie ako celorocne Micheliny. Lenze zase vyhodit 10 litrov do gum, tiez nie je vyhra. No a v jari zase nove letne... kurna, furt len prachy pcham do toho auta, zena uz ma z toho nervy -vraj predajme auto. No ale, ked si uz raz clovek zvykne...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.11.03  08:36

    « Re: Zimaky

    Tak uz mam prezuto.A ted muze zacit jaro....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.11.03  09:53

    « Re: Zimaky

    Ja mam zimaky od SAABa,i s diskama.Na dalsi sade disku mam sliky(potrebuju je v lete dorazit)a ted mam na aute novy gumy ktery jsem nasadil pred technickou.To je 12 kompletnich kol.Svara my chtel jednu sadu sebrat,ale ma na Fabce jinou stredovou diru:-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.11.03  15:20

    « Re: Zimaky

    pablo: to je fakt - ovšem taky nesmíš zapomenout, že pražské služby první i druhý i jakýkoliv další sníh v zimě zaskočí (protože kdo to kdy slyšel, že by v zimě sněžilo ;o) ), a tak je třeba být připraven i na souvislou sněhovou pokrývku po celé Praze ;o) ... než se rozjezdí ;o). Avšak docela akutně bych potřeboval přezout na nové gumy, co mi leží ve sklepě, jenže nemůžu, protože mám orezlé disky (tedy netěsní), takže je potřebuju dát opískovat, ale to by trvalo týden a nemůžu nechat auto stát týden na špalkách, takže mám od známého objednané jeté hliníkové disky na léto, abych měl teď v mezičase na čem jezdit, ale ty ještě nejsou, takže jezdím na těch starých zimácích, které na suchu stačí, ale jakmile zaprší, tak jsou téměř na dvě věci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.03  10:39

    « Re: Zimaky

    To NASROT-v Praglu bych se s prezouvanim taky nenamahal.Tech par hodin brecky bych odjezdil i na rafkach.Ale Vysocina je Vysocina a spoustu luftaku v zime dokonale zaskoci:-))A kdo to ma furt tlacit ze skarp a do kopcu:-(((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.10.03  14:22

    « Re: Zimaky

    Jám mám přezuto už od loňské zimy :o))
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.10.03  11:44

    « Zimaky

    Tak co kdy budete prezouvat?Tady na Vysocine uz parkrat zachumelilo,ale zatim to taje.Asi to necam na pulku listopadu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.10.03  15:04

    « Re: Video

    No, taky jsem ještě nikdy neviděl Corollu porouchat na silnici.. i když, dvakrát vlastní - jednou jsem jí vez do servisu na výměnu předních ložisek a cestou už holt navydrželo a vysypalo se. A podruhý - byl vadný alternátor a cestou na výměnu mi došla šťáva v akumulátoru :o)) Ale že by jen tak z čista jasna...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.10.03  11:44

    « Re: Ochrana podvozku a dutin

    Tiez som sa o to zaujimal, ked som kupil auto (Corolla model 1996), ale potom som to vzdal na zaklade prispevkov z tohto fora. Doteraz som fakt nezaznamenal ziadnu koroziu kasne. Dutiny mi pravdepodobne budu striekat teraz po oprave dveri po lahsej havarii (aspon tak to stoji v sprave z poistovne). Samozrejme len tie, ktore budu opravovane. Takze zaver: nerob si z toho zatial problem... Do tych desiatich rokov pravdepodobne auto vymenis, a dovtedy to asi nema zmysel - kupil si predsa Corollu a nie Feliciu ;-), nie?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…