Peugeot-na co se chcete zeptat, zeptejte se!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.10  14:13

    « peugot 206

    Ahoj, v servisu utahovali volant a teď mě bliká kontrolka airbagu, neví někdo, čím to je ??????
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.10  09:03

    « Bourana 306

    Cau. V nedeli sem poslal svou 306 pres strechu, takze ma par pomackanych plechu(vcetne promackleho sloupku u spolujezdce) a je zrejme mimo i leva predni poloosa. Ale v posledni dobe jsem ji daval do kupy, ma novou zadni napravu, motor slape jako hodinky. Bohuzel se mi uz fakt nevyplati ji opravovat a potreboval bych ji strelit na soucastky, nevite jak nejlip na to? Nemam s timhle zkusenosti. Pripadne jestli nevite o nekom, kdo se na Peugeoty specializuje a nehodila by se mu kara navic na soucastky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Jumbik

    Jumbik 01.02.10  11:57

    « Re: Re: Vskříšení Peugeotu.

    Nikdy nevěř lidem na foorech .. pokud by si byl schopný to přivést nebo poslat poštou kod ti zjistím nebo ti tam naedituju kod jaký budeš chtít ... Musíš poslat ŘJ motoru, BSI, a ten číslovník :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.01.10  03:22

    « Peugeot 406

    Dobrý den prajem, mam peugeot 406 2.0 HDi 80kw r.v. 2004. Mam xenony a pred par dnami mi za to pani policajti zobrali technicky preukaz. Chcel by som si to dat zlegalizovať a viem ze v SVK legislative, na to musim mat spravené ostrekovanie xenonov a naklapaci mechanizmus ale neviem či to niekto dokáze spravit. Ak áno, vedeli by ste mi poradit kde kto to robi a kolko by to mohlo cca stať?
    Dakujem
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.01.10  12:54

    « Peugeot 406 Hdi

    ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto Cico

    Čičo 04.01.10  23:05

    « 5L

    Tých 4,75 píšu pri výmene oleja, takže pravdepodobne po vrchnú rysku. Tak aby tých 5 nebolo veľa...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.01.10  23:03

    « Re: Peugeot 605

    zdravim, no mě právě chybí měrka:-))Takže když dám 5 L tak to bude ok?
  • « 00 Reagovat !

    foto Cico

    Čičo 04.01.10  21:13

    « Re: Peugeot 605

    Toľko čo v každom - aspoň po risku minima...

    (4,75 l)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.01.10  17:20

    « Peugeot 605

    Zdravím, prosím Vás nevíte někdo kolik má být motorového oleje v motoru??Jedná se o Peugeot 605,R.v. 92,89Kw, 2.0i
    Děkuji
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.06.09  13:49

    « 307 SW

    ahojte
    uvazujem o kupe 307 SW 2,0 HDI, mnohi ma vsak od tohoto odradzaju, vraj je to velmi poruchovy, nedobry typ. dajte vlastnu skusenost please. dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.09  22:25

    « ..........................

    a nevipada ze by to nikde unikalo hladina je porad stejna.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.09  22:23

    « ................................

    mno nevim no mam 309 peugeota mam tam chladic do podoby trubky malo se toho tam vejde.
  • « 00 Reagovat !

    foto Cico

    Čičo 08.05.09  22:17

    « Re: ..........................

    vadné čidlo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.09  21:59

    « ..........................

    prosim o radu nalil jsem do chladice destil vodu,ale kontrolka me porad hlasi ze nemam vodu
  • « 00 Reagovat !

    foto Ma007

    Ma007 10.03.09  19:11

    « Re: 207

    to nebolo mojou vinou... Dvere vymenili za nové a na aute sa neprejavili ani neobjavili žiadne negatíva, nebol posunutý stĺpik ani podbeh, nevystrelili ani airbagy (ťukes bol v malej rýchlosti cca 15-20 km/hod). Tak ako som bol spokojný so spoľahlivosťou 206-tky (počas 4 rokov a 80000km nebol okrem výmeny brzdových platničiek a pravidelných prehliadok žiadny iný zásah do auta) je to aj v prípade 207-čky.

    Ďalšie otázky píš do diskusie pod mojou recenziou
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.03.09  12:40

    « Re: 207

    NOOO, pozrel som si ho a je pekne,a tie zadne, ľavé dvere to má byť čo ??? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Ma007

    Ma007 09.03.09  20:02

    « Re: Re: ODPOVEĎ

    5/2008, auto má teraz najazdených necelých 20000km a šoféruje sa čím ďalej tým lepšie.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.03.09  19:16

    « Re: ODPOVEĎ

    No jasne, mne by v poho stacila aj ta 1.4-ka, a čo to mas za rocnik ??? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Ma007

    Ma007 08.03.09  19:57

    « Re: Re: 207

    Ahoj, zaleží na tvojich prioritách... Ako optimum na "nasieranie" passatov (a teda na rýchlu jazdu) vidím benzínovú 1,6THP :-)
    Pre bežné jazdenie je plne postačujúca 1,4 VTI so 70kW (mám ten motor, viď moju recenziu)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.03.09  15:57

    « Re: 207

    Cawte vsetci, chcel by som sa Vas spytat, ze aky motor by ste odporucali pre Pegeotík 207 ??? :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…