Hledám soutěžního jezdce

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.05.00  11:58

    « Re: to: HOP, CMT,..

    Čau Austine, kterou to bylo sobotu? 27. 5. 2000? Jestli jo, tak promiň, ale tuto informaci jsem zachytil až dnes. Jinak bych se určitě stavil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.05.00  00:00

    « Re: veteranista

    CMT, dik za reakciu, kontakty beriem na vedomie, urcite sa ozvem a naplanujem si cestu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.05.00  00:00

    « Re: veteranista

    A este raz. Prosim Ta ak mozes, posli mi svoj mail rad by som sa s Tebou takto zatial spojil a upresnil veci. Dik. (stefan.hec@nextra.sk)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.00  21:20

    « to: HOP, CMT,..

    Ahoj Hope, dlouho jsem tě "nečetl"!!
    Hele pokud můžete stavte se do kempu v Rožnově v sobotu odpoledne.Bude něco k vidění,
    více na www.mini.cz
    6. British cars owners meeting,
    asi tam bude mj. k vidění Nejedlého Mini Cooper z MČR 2000 a zároveň ME 1996,1997 atp.(Londýnský CAB,...´)nevím co všechno přijede. Kdyžtak se někdo stavte!
    čau Martin
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.00  09:38

    « Re: veteranista

    Monti, ohledně té Š130 RS by asi nebyl problem, bylo by ale nejlepší se domluvit osobně. Jsme z Rožnova pod Radhoštěm, který není ze Slovenska daleko, takze jestli by jsi měl někdy cestu okolo, tak se stav. Jenom zavolej dopředu na tel: 0604/893 058.
    To Gregory: ozvu se
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.00  17:30

    « Re: veteranista

    ANO, MÁM ZÁJEM. JSEM BÝVALÝ JEZDEC MČR V RALLY A ZÁVODECH DO VRCHU. MOBIL TEL. : 0604/13 26 63- MEZI 8,oo - 22,oo hodinou . Mám vážný zájem, vše až osobně - pokud i Váš zájem trvá !!! Ozvěte se, jsem seriózní a spolehlivý, nezklamu Vás. Chybí mi ten náš sport ... Na viděnou . Gregory .
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.05.00  22:41

    « veteranista

    mam dotaz na cmt. trochu sa vraciam asi k prvemu prispevku ponuky na stavbu sutazneho hist. auta. Ake su moznosti dat do povodneho stavu S 130 RS v pripade ze ako zaklad mam nieco co sa na to podoba len je to dost vykuchane a papiere su momentalne S 110 R. Nechcem tu rozpisovat detaily len hladam ci sa niekto v CR s takymito prestavbami, resp. stavbami replik zaobera a cca cenove relacie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.05.00  13:19

    « Re: veteranista

    To jsou právě věci, které teď zjišťujeme. Jak to dopadne, opravdu nevím. Jinak Vam můžu zprostředkovat ješte možnost pronájmu vozidla Škoda Felicia sk. N/1400.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.00  23:30

    « F128

    F128 je jistě dobrý vůz, ale proč neuděláte radši F127 který je lehčí a stabilnější? Sám vlastním jeden F127... :-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.05.00  21:29

    « Re: veteranista

    Ale to prece nepostavite Historicke Rally auto ale repliku. Mistrivstvi Evropy s tim napriklad nemuzete jet a i na MC budete mit problemy.ME se jezdi do roku vyroby tusim 66. Uvazuje se snad o prodlouzeni do roku 76.Nekde se repliky na start pripousteji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.05.00  11:04

    « Re: veteranista

    Jinak, vozidlo, které by se upravovalo by mohlo být i jiné značky, spíš záleží na jejich dostupnosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.05.00  22:32

    « Re: veteranista

    Uz jsem tu jednou odpovidal, ale vzhledem k tomu, ze MC melo nejaky problemy tak tu prispevky chybi.
    Zajem bych mel, o podobne veci jsem uz uvazoval sam, ale vzhledem k nedostatku zkusenosti jsem to zatim "odlozil". Ozvete se mi prosim mailem na hop@mirage.cz - zde je to trochu nespolehlive.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.04.00  19:57

    « Re: veteranista

    Bylo by mozné to trochu rozvést?
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.04.00  11:02

    « veteranista

    Založil jsem toto téma, protože bych měl, myslím si, zajímavou nabídku pro jezdce či celou posádku, kteří by chtěli jezdit závody Historických automobilů. Naše firma Chovanec motor tuning by postavila do příštího roku vůz Fiat 128 pro již zmíněné historické rally. Potencionální jezdec by kryl náklady na jeho stavbu, ale pouze co se týče materiálu. Automobil by byl jeho majetkem, přičemž my bychom se o něho starali, stejně jako o jeho další vývoj. Náklady na jeho stavbu jsou předběžně odhadnuty na 170.000,- až 220.000,- Kč. Po dohodě by samozřejmě mohly být tyto náklady i nižší, ale na úkor kvality vozu. Pokud by měl někdo zájem nebo jen dotaz, ozvěte se zde. Ještě pro zajímavost parametry vozu: obsah 1300 ccm, výkon 140 - 150 koní, váha do 800 kg, samosvorný diferenciál, kompletně přestavěná převodovka a podvozek
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…