POSUŇME MOTOR CAFE O KOUSEK DÁL ...

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  16:38

    « kde je alfa ...

    no tak to rozhodne... ALFA tady chybi... koukam jak trubka a nemuzu ji najit... kdo to ma hledat jestli to hosi behem mesice nekam zastrcili ... a kdyz vezmu jak mi zosklivili nika... a ac mi neprislo ze by to bylo nejak vyrazne pomaly (asi proto ze v posledni dobe auto.cz funguje pomalu jako celek, nebo nefunguje vubec.... ale asi jak je to zadarmo... ze tady muzeme "obcas" pokecat... tak se na to *... zkousel jsem (tady v diskuzi) zadat "alfa" tim vychvalovanym fulltextem... a ono mi to hodilo jen nejaky clanky... kdyz jsem ted ten mesic dostaval stale znovu hlasku typu ... "ptejte se v pristim ctvrtleti..." rikam si pockam... ale kdyz to vidim... je to brr... a mluvit o zavadeni .. jako ze je to verze v plenkach... pote co to tak ukrutne dlouho nefungovalo... mozna by auto.cz melo zauvazovat zda si nedaji do znaku "brouseny diamant" ... aby bsichni vedeli co je to zac...
  • 00 Reagovat !

    foto Barrichello

    Barrichello 23.04.07  11:55

    « Nový systém je tragedie

    nejen že zlobí - opět vkládání dvou příspěvků najednou jako u starého, navíc hlásí že nemůže příspěvek vložit do databáze, ale navíc nepochopitlené vytažení neaktivních témat, špatná přehlednost a pomalost. Prostě tohle nic nevyřešilo.... Změněné nicky, chybí počet příspěvků jednotlivých autorů atd.
  • 00 Reagovat !

    foto Richie-HK

    "-- skrytý --" 23.04.07  11:52

    « Alfa Romeo

    stale mi tu chybi zancka ALfa Romeo..myslim ze sem chodi dost alfistu..
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.12.01  22:41

    « Prihlasovani...

    Mel bych topsat asi rovnou autorun Auto.cz, ale chci vedet esli sjem blbej jen ja, nebo vsetci uzivatele, nebo autori :-)) Proste mi vadi system logovani - prihlaseni jako anonym pri chybnem zadani hesla. Mam vsude mozne po Netu mraky ID (majly, chaty, diskuse - no znate to) a snadno se spletu - je neprijemny muset se vracet a znova logovat...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.12.01  18:11

    « Re: Nové příspěvky

    ale ne, mazat sve vlastní příspěvky. Když někde udělam překlep nebo chybu tak abych to mohl smazat a opravit. A co se týče zakazování osob v klubu, tak na tom nevidím nic špatného, když to bude exot co píše jen uražky...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.01  12:24

    « Re: Nové příspěvky

    Bylo by fakt dost demokraticky zakazovat psat prispevky nebo je nekomu mazat. A co takhle zakazat pristup vsem, byl by tu poradek, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.01  12:28

    « Re: příliš dlouhé slovo....

    jo aha :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Howard

    Howard 04.12.01  05:28

    « Re: příliš dlouhé slovo....

    MS DOS - jmeno souboru: max 8 znaku jmena + max 3 znaky jako pripona (napr. autoexec.bat :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  12:41

    « Re: příliš dlouhé slovo....

    co je 8 3 ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  11:31

    « příliš dlouhé slovo....

    Co znamená tato hláška? Proč nemohu použít delší slovo? Já myslel že omezení 8+3 je dávno pasééé.
    :-))


    PeeKaa
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  09:03

    « Re: test

    test

    test
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  08:49

    « Re: test

    test
    test
    test
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  08:49

    « test

    test

    test
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.11.01  11:34

    « on-line chat

    Možná by bylo dobre udělat i on-line chat. Sice už funguje na Carnextu, nicmene bych to propojil s motorCafe. stacilo by jedno clicknuti a clovek by si mohl pokecat s lidma co jsou momentalne na motorcafe. No to me jen tak napadlo.



    BTW: Haloooo je tu někdo z auto.cz ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.11.01  11:20

    « co vadi mne

    jedna jedina vec. a to, ze ked som na starych prispevkoch, pisem odpoved, hodi sa refresh, ale na stranku s podlednymi prispevkami. potom pracne hladam, kdeze som to skoncil.
    to je jedine, co trapi mna.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.11.01  23:34

    « Re: Nové příspěvky

    Ono jsou ty jejich nazory obsas super. I když ty hádky v klubu o Škoda 120 jsou fakt někdy docela zábavné :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  18:20

    « Re: Nové příspěvky

    S tím souhlasím lépe ignorovat, ačkoliv se taky nechám strhnout.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.01  15:46

    « Re: Nové příspěvky

    To se pak ti, kterých se to bude týkat budou přejmenovávat a začne je to bavit ještě víc...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.11.01  14:11

    « Re: Nové příspěvky

    Zpětná editace příspěvků by byla vážně super a i omezení přístupu některých uživatelů do některých témat taky, ale ne že mě pak odevšad vykopnete ;o(((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.11.01  16:41

    « Re: Nové příspěvky

    Ještě bych zapoměl:



    Umožnit mazání příspěvků (moderator klubu bez omezeni, ostatní jen své) Občas se potřebuje něco opravit a ted to není možné :(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…