POSUŇME MOTOR CAFE O KOUSEK DÁL ...

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    15.11.01  15:44

    « Nové příspěvky

    Jedna maličkost. Velice se mi zamlouval system diskuzi na www.pruvodce.cz



    1. Filtrace oblíbených klubů dle individualniho nastaveni uzivatele.



    2. Po funkci "obnovit" zobrazit počet nových příspěvků od posledního navštívení klubů. Ted je nutné pamatovat si čas posledního příspěvku.



    3. Možnost zákazů přístupů některým uživatelům, respektivě možností vkládání jejich příspěvků (nechci jmenovat Huf-HIV )



    4. Jinak jsem spokojen
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.11.01  14:27

    « zkusme ještě posunovat

    Už jsem doufal, že podobné témata se tu nebudou řešit, ale nešlo by prostě určité nicky začít znovu promazávat? Viz č. 18 v tomto roomu.To, co předvádí třeba Huf-HIV nebo Kein, je děs. Jenom mě to zdržuje, protože řadím podle data a nevím, jestli se tam zvěčnil nějaký jeliman nebo seriozní přispěvatel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.10.00  09:08

    « Re: Re:

    was is das eine "Teleport" ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.10.00  01:36

    « Re:

    Zkus Teleport nebo neco takovyho mohlo by to jit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.10.00  08:44

    « Bez nadpisu

    Je nejaka moznost, jak si stahnout najednou vsechny prispevky z rubriky ? Kolega nema PC, ma mensi problemy s autem a chtel bych mu vytisknout chronologicky obsah cele rubriky. At si pocte a najde, co potrebuje .... Pujde to nejak ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.10.00  13:13

    « Tome...

    Prosímtě, šlo by nějak zařídit abych si mohl změnit heslo??? Jaski jsem nic takového neobjevil...a mám dojem, že jeden člověk ho zná (doporučoval bych domluvit se mejlem : mcasper@centrum.cz)...Díky moc!!! A co takhle vymyslet nějaké automatické řádkování po určitém počtu znaků. Když někdo podrží nějakou klávesu třeba půl minuty, tak se to pak blbě čte...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.10.00  12:53

    « Re: Filtry na příspěvky

    Zatím jsem to alespoň promazal. S tím filtrem to docela jde - zapisuji si to k seznamu úprav. Tom
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.10.00  12:45

    « Re: Help,

    Jo uz jsem ho zrusil - pozde, ale prece. Tom
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.10.00  12:39

    « Filtry na příspěvky

    Nešlo by prosím, vymyslet nějakej filtr, do kterého by si čtenář ( individuelně ) napsal jména autorů, jejichž příspěvky nechce vůbec vidět ??? Po tom co předvedli dva " ... " ( ani nemuzu najit vhodne slovo ) 9.10.2000 v nejčtenější rubrice by se to celkem hodilo. Dik .
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.10.00  15:57

    « Help,

    Prosím někoho z Auto CZ, aby zastavil kapitana a zrušil login Barrichello. Používám už jiný a ten * se přihlašuje furt na ten starý!!! Díky!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.10.00  22:22

    « Bez nadpisu

    jo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.08.00  11:26

    « Re: Problem

    To by byla paráda...
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.08.00  10:39

    « Problem

    Ja si myslim ze MotorCafe je perfektni. Jedine se mi nelibi zese nemluvi jak na CHATU
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.04.00  20:25

    « Re: Parada!!!

    Moc se neraduj. Ale jen díky panu Kapitánovi
    se to tady hlo kupředu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.04.00  16:14

    « Parada!!!

    Uz je to stare dobre MC bez prispevku CHAOSE!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.04.00  12:41

    « Re: Pár drobných námětů

    Možná bych měl dodat, že používám Netscape 4.04.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  21:26

    « Re: Pár drobných námětů

    Díky za dosavadní přízpěvky do diskuze nad vylepšením MotorCafe - musíme se postupně shodnout na tom co je vůbec možné v reálném čase naprogramovat (a zda to vůbec jde) a potom se to provede. Zatím díky. Tom AUTO.CZ
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  17:59

    « Re: Pár drobných námětů

    Zde je návrh změn v MC, které by dle mého názoru umožnily tento zpřehlednit. Řešení je samozřejmně vždy několik a pro začátek by určitě stačily drobnosti. Složité vychytávky, jsou (pokud si neprogramujete sami) pro vás přímým nákladem a není důvod je chtít teď hned. Tím spíše, že většinou kladou nároky na prohlížeč a ne každý uživatel je ochoten nechat si pracovat s Cookies.


    Já osobně považuji za nejdůležitější úpravu řazení témat nejen podle abecedy, ale též dle data a času posledního příspěvku.


    Dále se přimlouvám za možnost pohybovat se v příspěvcích jednoho tématu i většími skoky, případně skok na příspěvek určitého data či čísla. I před "hackerem" byly témata s více než tisícem příspěvků a dostat se na první je práce na hodinu.


    Pokud se vracím z témata zpět do seznamu témat, prohlížeč mi seznam nastaví na začátek stránky a já musím neustále rolovat dolu.


    Sekce vyhledávání: zavést alespoň základní kritéria jako +klíč -klíč klíč* nebo "klíč1 klíč2" a vyhledávání dle autora příspěvku. Dále by bylo vhodné, aby byl odskok z vyhledávání na rubriku směřován k příspěvku, kvůli němuž tento odskok realizuji a nikoliv na poslední příspěvek jako nyní.


    Je prý problém najít volný login, přimlouvám se za mazání například rok nepoužitých loginů. Nemusí to fungovat on-line, stačí párkrát ročně.


    Samozřejmé je takém vyrovnání se s hackerem. Tady ale neexistuje jednoduchá rada, protože je pravděpodobné, že příjdou opravdoví hackeři. To holt budete muset řešit individuálně a dopředu s tím počítat.


    A pár diskutabilních návrhů na závěr:


    Umožnit zakládání nových rubrik až po určité době po registraci (např. 14 dní), aby se dotyčný rozkoukal a byl trošku uvážlivější. Nebo naopak nechat padat témata do archivu po 7-10 dnech. Případně progresívní dobu podle počtu příspěvků. (S 0 příspěvky za 2 dny s 5000 za půl roku)


    Pomocí Cookies ošetřit automatický login uživatele.


    Jdou vymyslet i vychytávky jako seznam témat jichž jsem se za posledních 30 dní účastnil. Ale to už jsou možnosti sice hezké, ale určitě ne nutné a je jenom na vás zvážit, jestli se vám takovéto investice do software vyplatí.


    Aleš
    Možná se v pár věcech s Volvistou shoduji, ale mám to už napsaný a tak jsem to sem okopíroval celé.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  15:22

    « Pár drobných námětů

    (1) Umožnit uživateli vytvořit si svoji vlastní množinu preferovaných diskusních skupin, která se zobrazí na začátku seznamu všech témat, (2) zobrazit ve zvláštním okně moje "Sent Items", tedy příspěvky které jsem odesílal za posledních 30-60 dnů, (3) vkládat příspěvek v novém okně tak, aby byla vidět celá původní diskuse, (4) naprogramovat pár "chytrých tlačítek" při vkládání příspěvku, která zvýrazněný text změní na bold, italics, atd. (pro lenošné lidi jako já co neumí a nechtějí se učit HTML), (5) zobrazit v novém pohledu témata založená za posledních 15 dní, (6) zobrazit v novém pohledu témata s nejvíce příspěvky za posledních 5 dní, (7) umožnit vytváření více skupin témat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  13:45

    « Re: Navrhy

    Díky za rychlou reakci. Mé náměty sepíši a dám je sem.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…