BMW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > BMW

  • 00 Reagovat !

    foto

    25.11.00  20:42

    « hmm

    Nevi nekdo kolik se da vytahnout koniku z 318is???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.00  19:16

    « M-coupe

    Sám Tom Hyan kdysi v AutoMotorSport když poprve jel v M-coupe (3,2l 236kW (321hp)), psal něco v tom smyslu, že než stihne zasáhnout omezovač, jede tohle autíčko 275km/h. Takže by to asi šlo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.11.00  21:00

    « Re: BMW 750 > 250 km/h

    Nevim kolik jezdi BMW 750i ale jel jsem jako spolujezdec v BMW M5 ( 400 PS ) a maximalku to melo na 6ku pri zapnutym sport rezimu tachometrovych 275-280 a to bylo v omezovaci . GX tuning nabizi cip kterym se odstrani omezovac otacek tak by se teoreticky dalo dosahnou 300km/h.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.00  09:53

    « Re: BMW 750 > 250 km/h

    omezovac se da eliminovat chip tuningem, jinak 300 to pojede s velmi silnou podporou vetru a z prikreho kopce ......mozna
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.11.00  08:02

    « BMW 750 > 250 km/h

    Nazdar vsem priznivcum znacky BMW. Mel bych jeden dotazek, jeden kamarad na me machruje ze ridil BMW 750 (prej mu to pucil jeden dejme tomu nadrizeny) jel 260 km/h a majitel udajne 310 km/h. Jelikoz vim ze BMW montuje do svych krasnych aut omezovace nba 250 km/h, tak by me zajimalo jestli to je vubec mozne (odpojit omezovac) jinak mi je jasne ze to tech 300 jede, diky za odpovedi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.04.00  12:10

    « podvozek

    Ahoj, rad bych poridil novy podvozek na E30, muzete mi poradit kde? Tady jsou dost vysoke ceny (25 000) v nemecku stoji to same 1050DM coz po odecteni DPH dela tak 16 000. Bohuzel jsem to nasel az v Koline nad Rynem, nevite o necem blizsim?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.04.00  01:11

    « Re: BMW

    To jsou všecko kecy,musím se toho trábíkáře zastat,protože náš trábík jel v osmaosmdesátým 240km/h-sice volným pádem ze skály,ale jel (je to asi 240 nebo tak ňák)
    -blízko Semil.Byl už na sračky a tak jsme ho poslali do věčnejch lovišť.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.00  08:07

    « Re: BMW

    Kdyby si měl 524tds, tak by si nemohl plácat takový kydy, že jsou smradi lepší...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.00  23:00

    « Re: BMW

    Ja s tebou lupe souhlasim. Mame BMW 525tds ale aj tak jsou Trabíci lepsi
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.00  08:02

    « Re: BMW - dobrý auto

    To neni mozny, posilal jsem ten mail vcera odpoledne, zkus mi kdyztak napsat na muj mail: daniel.zak@mediadir.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.00  07:44

    « Re: BMW - dobrý auto

    To by bylo fajn. Mě by spíš pomohlo, kdybys mi nakreslil a popsal, jak ten spínač vypadá + kóty a nápisy. Když už zase jednou polezu na hever, tak si tam dám zrovna novej. Byl jsem v Kelly, ale na E28 tam v katalogu nic nemaj, tak chci zkusit, jestli tam bude pasovat nějakej novější typ. V mailu zatim nic nemám, ale budu trpělivej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  15:05

    « Re: BMW - dobrý auto

    Napsal jsem ti teda mail přímo, jsem žhavej se ňák domluvit, hlavně ten nárazník a PP blinkr, kapotu jednu mám, ale věru žádnou krasavici, čidla bych měl mít minimálně 2, mám totiž ještě 2 celý auta s nevyndanejma převodovkama. Dávám teď ještě dohromady jednoho nabouranýho superkrasavce ze Švýcarska po 1. majiteli 524TD, na něj potřebuju ten předek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  13:52

    « Re: BMW - dobrý auto

    Jak už jsem psal - Jezdím BMW 520i Kat 12/86 E28. Přední nárazník bych měl. Mám vpodstatě celý auto na díly, a to 520 r.v.1981 (nebo 1982) E28. Je to ještě bez katu a elektronickejch injektorů - tzn. má to vícebodový mechanický vstřikování. Kára je zepředu rezavá, takže asi k nepoužití. Motor skoro 300.000 km, ale je bezvadnej. Interiér zachovalej. Zadek auta vpořádku. Ta rez na předku, je hlavně na vnitřních plechovej podběhách a na kapotě, ale většinou je ještě schovaná po lakem. Kdybys měl zájem, tak mi napiš na sgt.bestias@post.cz a můžem se domluvit. Jediné co bych potřeboval já, je spínač zadních světel v převodovce. Když jsem měnil převodovku, tak v té nové ho technik urazil a ten původní nefunguje, protože dřív jsem tam měl Getrag a teď jsem tam dal ZF 1/87.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  13:23

    « Re: BMW - dobrý auto

    Mám 4 auta na díly, ale sháním přední nárazník na E28, eventueně kapotu a jiné drobnosti. Mometálně dávám dohromady jednu bouračku na předek. Kdybys něco potřeboval, zbyla mi příručka "jak na to" od E34 nebo mám spoustu jinejch potřebnejch krámů, které BMW provozuješ ty?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  13:14

    « Re: BMW - dobrý auto

    Tak mě napadlo - když ty taky rád E28 - nevíš jestli vyšla u nás nějaká příručka nebo jiná literatura ? Já mám jenom německou. Vím akorát, že něco o motoru bude asi v "Jak na to" pro trojkovou řadu, ale nechce se mi dávat 600,-. Jo, a taky jsem se chtěl zeptat, jestli ti nezbyly nějaký díly, nebo doplňky, anebo jestli něco nesháníš. Mám totiž ještě jedno auto na díly.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  08:19

    « Re: BMW - dobrý auto

    Tak to jsi mě nepotěšil. Já bloud si myslel, že už se nekradou. Ach jo ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.04.00  08:09

    « BMW - dobrý auto

    Ale trochu se kradou, nejlepšího z mojí sbírky mi minulej tejden ňáký šmejdi ukradli. Specielně jsem sběratelem postarších modelů 524TD E28, jeden kousek jsem měl řady E34, ale ten je fuč díky nenechavcům.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.00  08:57

    « Re: BMW

    Samozřejmě jen ty nejlepší... Čím jezdíš ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  19:16

    « BMW

    Dost dobrý auta,ale trabant je přece jenom lepší,
    ten suprovej smrad z výfuku a supr zvuk motoru!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.00  18:50

    « BMW

    Jsem blázen do BMW. Sháním veškeré informace
    o těchto vozech. A taky jaké s nima máte
    zkušenosti.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…