BMW

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > BMW

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.02.01  13:52

    « nova M3

    Jezdite zde nekdo v nove M3 coupe (252kW)?? Za pouhe 2M CZK se mi to zda jako super levne (relativne:) dokonale sportovni vozitko, srovnatelne jsou snad tak F355 ci podobne auticka, nicmene tato jsou nasobne drazsi... Nikdy jsem nejezdil v BMW (spise MB, Volvo, Audi, atd.), ale M3 me docela laka, zvlaste pokud C32 AMG nebude mit manual..
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.02.01  11:28

    « BMW SCHEMY

    Vedel by mi niekto pomoct, zhanam kvalitne elektroschemy na BMW E-30, ktore sa tykaju hlavne ABS. Mam zavadu na ABS a porovnavacou metodou na druhom aute som zistil, ze pri rozdelovaci tlaku v napajacej zasuvke na relatka nemam 12V na jednom kontakte rele. Skuste mi niekdo pomoct.
    CALVERA.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.02.01  12:21

    « Točí volant i koly na X5 ?

    Pokud vlastníte X5, tak si nechte zkontrolovat jestli se Vám při točení volantem taky hejbou i kola. Při jízdě se to občas hodí. Ale jinak ty BMW to nemá chybu. Koukněte na [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.01.01  18:54

    « Re: X

    novou, uplne novou sedmicku?? Nejsi sam. Ale jsou nej. Tyhle auta jsou nej. Nova sedma nakope zadek Sku absolutne s prehledem. Stejne jak je petka lepsi nez ecko a trojka lepsi nez cecko. vsimli jste si testu... 320d touring a C230 CDI? (jeste tam byla alfa 2,3JTD sportwagon) a kdo vyhral? no samozrejme BMW !! mercedes na ne nema. ma sve chvilky, ale to trva jen moc malo casu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.01.01  12:06

    « Re: X

    Ze zadu je docela pěkné, ale předek bych udělal jiný. Jo a mimochodem BMW jsou fakt skvělý auta už jsem taky řídil zatím nejnovější BMW 7 s plnou výbavou a s osmiválcem. No prostě sen. Už se těším na novou sedmu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.01.01  21:48

    « X

    Sakra co rikate X coupe...
    Docela solidni paskvil...ale rozhodne compact je nejhorsi:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.01  11:26

    « Re: 7

    myslim, ze konzervativni BMW vsechn pekne zvazi a nabidne nam neco tak dokonaleho, jednoducheho a luxusniho, o cem se nam mohlo jen zdat. Ted mluvim o pracovisti ridice, o zbytku snad mluvit nemusim.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.01.01  16:27

    « 7

    Nová 7 bude mat vraj menej gombík v interiéry a budú nhradené siedmimi multifunkčnými ovládačmi.Int. by mal vychádzat zo Z9 ktorí má budíky v strede.To sa však dúfam nestane.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.01  20:42

    « Re: BMW

    To KOTIK: Ja videl novou sedmicku v nemeckem cisle Auto-moto und Sport!Ale bylo to uz pred vanocema!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.01  13:17

    « Re: BMW

    ten facelift bude asi hodne zajimavej. pry v duchu compacta. no ale na co se tesim nejvic je nova sedmicka na podzim. BTW: nevite nekdo kde bych sehnal nejake studie, foto, nebo tak neco? (iNET!!) diky...
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.01.01  12:18

    « BMW

    Velmi sa mi páčia diesely od BMW.Sú konštruované v duchu značky.Velký výkon.Motor 2.0d má 136 koní.Je na trhu už nejakú dobu a je super.VW len teraz prichádza s odozvou nan.Je správne,že VW nie je v dieseloch nejlepší čo sa týka výkonu.Samozrejme TDI od VW sa predá viac ako od BMW.Nová M3 je prekrásne brutálne auto.Som zvedavý ako bude vyzerat facelift BMW 3.Má príst teraz v tomto roku na trh.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.01.01  23:19

    « Re: X5

    Ja ji videl uz nekolikrat, dokonce jsem v tomi sedel...ale nejel:( Ve vnitr je to snad lepsi nez v sedme!Je to bomba...
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.01.01  14:46

    « X5

    včera jsem ji viděl poprve na vlastni oci. no je to ale vobluda .-)). nadherny auto. uz se tesim, az se v ni za par tydnu svezu, jupi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.01.01  10:24

    « ROVER

    Co rikate na pocinani Rovera a MG, je to sprtosty delat takovy napodobeniny...kdyz nedokazou byt originalni:(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.12.00  09:05

    « Re: Prorazena predni pneu (Pro Mfilip)

    No lisime se akorat v tom, ze ja jsem mel velky problem v 80 km/h udrzet VAZ 2107 obema rukama v primem smeru a pro jine auto to nebyl problem v rychlosti pres 200 km/h ... Mozna to auto melo slusny posilovac rizeni, a proto se vlastnost auta pri prazdne gume dala dobre korigovat, jinak je to vsechno na hranici pochybnosti, ale nechavam to bez komentare. Myslim si, ale ze jsme se shodli v tom, ze pri prazdne LP gume auto asi nemuze ostre zahnout doprava.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.12.00  02:33

    « Re: Prorazena predni pneu (Pro Mfilip)

    co k tomu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  11:00

    « Prorazena predni pneu (Pro Mfilip)

    Nasledujici text nepisi proto, abych polemizoval s tim, zda po prustrelu LP pneu mohu ci nemohu ostre zatocit doprava, ale chci se podelit se svou osobni zkusenosti. Kazdy at sam posoudi. Pred dvemi lety jsem na dalnici s plne nalozenym autem (3 osoby + plny kufr) v rychlosti pres 200 km/h pri predjizdeni kolony kamionu v mirne pravotocive klesajici zatacce prorazil predni levou pneumatiku. Abych byl presny, tak v te chvili vystrelil z pneumatiky kovovy predmet do podbehu kola, ktery zanechal v pneumatice diry o prumeru ca. 4mm a v podbehu malou prohluben. Pneumatika byla okamzite prazdna. Sam jsem vyslapnul spojku, zapnul vystrazna svetla a snazil se setrvacnosti dojet. Nechtel jsem brzdit, navic jsem jel v levem pruhu a byl jsem v prostredku kolony tech kamionu. Takze jsem se rozhodl dokoncit predjizdeci manevr. Kolonu jsem predjel, na tachometru 130 km/h. Pote jsem se snazil dostat na krajnici. Prejizdel jsem z leveho pruhu pod uhlem ca. 10-20°, volant musel byt natocen daleko vice, na prvni mirne pootoceni auto reagovalo jen minimalne, nicmene na krajnici jsem prejel. V rychlosti kolem 70 km/h jsem zacal mirne brzdit. Od propichnuti pneu do zastaveni jsem ujel zhruba 2km. Pneumatika nebyla sesrotovana! Mnela vsak boule na bocich. Podstatne vsak je, ze vydrzela a nezradila mne v kriticke situaci. Tehdy jsem mel pneumatiky Goodyear Touring Eagle.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.00  09:46

    « Re: Nic proti BMW...COBRA11

    Ber to tak, ze lidi, kteri si tohohle vsimnou a krouti nad tim hlavou je fakt minimum. Ostatni (vetsina) na to kouka a nestaci zasnout ... Jinak ten serial se mi taky libi (a to je nemecky !!!!).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  09:08

    « Re: Nic proti BMW...COBRA11

    Pak by mne jeste zajimalo, jak se da brokovnici odstrelit u jakehokoliv auta predni kapota motoru.... Kdyby tam nebyly takove seky, je to docela dobre .... Podobne na dalnici strelili do LP pneu na kabrioletu, ale kabrio to okamzite vzalo doprava, do svodidel. Kdyz jsem v 80 km/h prorazil LP pneu, mel jsem co delat, abych auto 2 rukama udrzel alespon rovne, a jeste aby zahlo ostre doprava ....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  15:30

    « Re: Nic proti BMW...COBRA11

    No v Kobre jsou idioti! Nevim proc pri kdejakem skrabnuti zaměnují Simirovu novou trojku za starou! Vypada to opravdu trapně, ikdyž většina lidi rozdil nepozná..ty auta maji jen stejnou stribrnou barvu!Když na to nemají tak at to netočí!Jinak je to asi nej serial jaky němci točí!!!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…